Astral Trading Chronicle - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Astral Trading Chronicle

  1. #11
    Agresywne długie pozycje uruchomiono na 1,2773. Nie najlepszy wpis ... cena spadła z powrotem do 1,2765 Kluczem do długiego sentymentu jest teraz to, czy poziom 2.2754 może utrzymać.

  2. #12
    Zmierz się w dobrym kierunku rynku po dużej nowej wersji ?! WTF? Mogę czerpać zyski z rynku? To nie może być prawdziwe. Może w końcu wszystko stracę. lol

  3. #13
    Co ostatnio robiłem inaczej? - Agresywny handel - Przeciwdziałanie tendencjom (na późnym etapie trwającego trendu) - Przeliczanie (lol)

  4. #14
    Styl handlu - Wyjdź z celu mojego zysku lub przegranej. Nigdy nie ma małego zysku.

  5. #15
    Wycofanie było naprawdę nieprzyjemne. Prawie polegając na zaufaniu w ogólnym kierunku, aby pozostać w handlu.

  6. #16
    Chcę wyjść na dobry poziom. Przyjmuje ę 15-20 pipsów, jeśli coś ”idzie” dobrze.

  7. #17
    Ważne jest, aby starać się dokładnie przewidzieć, w oparciu o analizę wykresu, ogólny kierunek ruchu cen, tak aby można było ”pewnie” pozwolić, by transakcje przyniosły duże zyski; a także znać oznaki, że niezależne prognozy mogą być błędne.

  8. #18
    Dokładne poziomy wprowadzania cen zawsze były problematyczne. Nawet w przypadku czołowych przeciwników trudno jest je naprawić. 1. Cięcie ceny na poziomie wsparciaoporu, w formie fałszywej przerwy o 10-30 pipsów lub więcej. lub 2. Cena zbliżyła się do poziomu wsparciaoporu, ale nie dotykała ich.

  9. #19
    ”Istnieje cienka linia między zaufaniem a złudzeniem”

  10. #20
    ”Nie bój się być mniej licznym. Lew wchodzi sam, a owce gromadzą się razem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.