Moja podróż ... Mam nadzieję, że nie rozwalę mojego konta: p
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Moja podróż ... Mam nadzieję, że nie rozwalę mojego konta: p

  1. #1
    Ok ... Zacznę mój dziennik drobnymi pieniędzmi po kilkukrotnym zerwaniu
    Tylko 260 USD ... Nie jestem MM, ponieważ ryzykuję sporo kapitału

    Moje transakcje oparte na cotygodniowym break-upie (zobacz w dziale systemów transakcyjnych, aby dowiedzieć się o tym)

    Z powodu braku funduszy, handluję tylko 1 parą: GBPYEN.

    Recenzja o tygodniowym breakingu Tkimble (moja wersja):
    - Zdobądź otwartą cenę w poniedziałek
    - Ustaw zlecenie kupna w cenie Open 50
    - Ustaw zlecenie sprzedaży w cenie Open - 50
    - SL 50 pestek i TP 250 pestek (Ryzyko: nagroda = 1: 5)
    - Jeśli jedno zamówienie zostało wypełnione, przenieś inne zlecenie oczekujące, aby otworzyć przykład ceny: cena otwarcia: 238,00, zamówienie kupna 238,50, zamówienie sprzedaży 237,50. Kup zlecenie wypełnione, a następnie zmień zlecenie sprzedaży na 238,00 (Dostosuj również SL i TP do zlecenia sprzedaży)
    - Zamknięta pozycja w piątek wieczorem (około 23.00-24.00 GMT), jeśli nadal jest ot

    Mój pierwszy handel:
    Cena otwarcia: 238,20
    Ustaw zlecenie zakupu: 238,70 TP: 241,20 SL: 238,20
    Set Sell Oder: 237,70 TP: 235,20 SL: 238,20

    Kup zamówienie wypełnione ...
    Zmień zamówienie sprzedaży na: 238,20 TP: 235,70 SL: 238,70

    Status: 0 pipsów

  2. #2
    Do tej pory tak dobrze .... GBPYEN stara się przełamać 240 barier, jeśli to złamie, może zobaczymy fajny bieg do 240.40-50
    ... Teraz pływający pip: 120 pipsów

  3. #3
    Haizzz .... GBP przegrał tę bitwę .... GBPYEN z powrotem do 239,30-40 .... Miejmy nadzieję, że zobaczymy kolejną bitwę, aby złamać 240
    ... Pozycja zmienna: 60

  4. #4
    Kolejny zlew
    ... GBP spada teraz do poziomu 238,60 ... Zobaczmy, co się dzisiaj stanie ... Obecna pozycja: -10

  5. #5
    Masz SL ... Trigger sprzedam pozycję ... Zmień kolejność pozycji Kupuj Hope teraz może się zepsuć
    .. Pozycja pływająca: 15 Wynik: -50 pipsów

  6. #6
    Zobaczmy, (niedoszacowana niesprawdzona egy para walutowa o wysokiej zmienności) = (bez nadziei bez gotówki)

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zobaczmy, (niedoszacowana niesprawdzona egy para walutowa o wysokiej zmienności) = (bez nadziei bez gotówki)
    h ... jak? jak znalazłeś tego dinozaura z nitki? Powiedziałbym, że ten koń stał się klejem dawno temu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.