Nauczyć się pływać - Strona 4
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: Nauczyć się pływać

  1. #31
    2 Załącznik (i) Będę oglądać audusd i nzdusd co tydzień.


  2. #32
    Będzie krótko w powyższych instrumentów opartych na cotygodniowym. Cele będą poziomami wsparcia.

  3. #33
    1 Załącznik (y) Wszystkie krótkie transakcje dotyczące zysku. NZDUSD dzienna głowa i ramiona. Krótko mówiąc.

  4. #34
    Oczekiwany zwrot w niedzielę w poniedziałek, a następnie kontynuacja ..... Najprawdopodobniej.

  5. #35
    ....... Kieruję się z cotygodniowego, moje przystanki są zwykle ustawione odpowiednio. Wszystko, co dla ciebie najlepsze w święta. Wrócę w przyszłym roku.

  6. #36
    Cóż, nie mogę się doczekać, aby zacząć. Mój broker jest nadal zamknięty. Myślę, że jutro będzie więcej płynności, ponieważ wszyscy powinni powrócić z wakacji. Codzienna i cotygodniowa praca w Eurocad jest moją uwagą, ale muszę zobaczyć więcej, ponieważ płynność była tak niska w poprzednich dniach.

  7. #37

  8. #38
    2 Załącznik (y) Niektóre transakcje informacyjne NFP.


  9. #39
    Mówią, że warunki rynkowe zmieniają się w czasie i tak się dzieje. Musisz odpowiednio dostosować swoją metodę. Ostatnio miałem mniej biegaczy lub możesz powiedzieć, że miałem kilka złych codziennych wyzwoleń. Wziąłem moje transakcje w oparciu o sygnały świec i wzorce z wyższych przedziałów czasowych. Moja korekta polegała na wprowadzaniu dnia w oparciu o cotygodniową i dzienną świecę. Po kilku godzinach bankrutowałem z zyskiem i dzwoniłem do niego dzień. Przeważnie wybucha z trendem. Jeśli transakcja ma problemy z kontynuacją, anuluję ją lub bank, co mogę. Ostatnio widziałem wiele odwrotów, więc nie jestem zbyt surowy w stosunku do siebie. Zarabiałem na życie, a kiedy wszystko się zmieni, prawdopodobnie spróbuję znaleźć biegacza.

  10. #40
    1 Załącznik (y) Po prostu zlecenie kupna limitu miałem na podstawie strefy popytu. Moim celem był najbliższy poziom zapasów.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.