Nauczyć się pływać
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Nauczyć się pływać

  1. #1
    Będę od czasu do czasu zamieszczał wykres, być może pokazując to, co przewiduję. Nie czuję potrzeby nawiązywania połączeń handlowych, lubię utrzymywać rzeczy dość proste. Witam wszystkich i uważam was wszystkich za przyjaciół. Proszę być uprzejmym dla swojego współtowarzysza, każdy ma coś do zaoferowania. Zacznijmy.

  2. #2
    1 Załącznik (-i) To był mój ulubiony instrument ostatnio. Bez powodu, po prostu niezły wykres. To była moja tablica robocza, dopóki nie zamknąłem dzisiaj mojego handlu. Byłem bardziej podatny na szorty, bez powodu - może dlatego, że jestem pół-pustym, szklanym facetem. lol
    https://www.forex-instant.com/tradin...6-aud-chf.html

  3. #3
    Używam zamówień limitów. Często buduję pozycje. Analizuję wykres, wykonuję go i czekam, jeśli widzę, że coś się rozwija, mogę złożyć zamówienie limitowe ... potem odchodzę, kładę się spać lub jeżdżę na rowerze na szlaku fuji itd. Nie przejmuję się byciem przyklejony do ekranu, niż muszę. Lubię wykresy 4 godziny, to po prostu wydaje mi się właściwe ..... niektórzy z was mogą preferować 1 godzinę lub dzienny wykres .... może nawet 30 minut. Do każdej jego własności.

  4. #4
    1 Załącznik (-i) Nie jestem doskonały w żaden sposób, wielu z was zna mnie już teraz. Nie jestem zbyt szczęśliwy z mojego ostatniego handlu, to jest brzydkie, ale przeoczyłem cały niepokój, ponieważ nie było mnie, gdy cena się odwróciła ... coś jest - cykle cenowe i cierpliwość są potrzebne (jeśli tego nie mam, rozpraszam uwagę siebie). Teraz zamknąłem to dzisiaj ze względu na akcję cenową i ponieważ mój wykres kazał mi to zrobić. Obszar 1.5595 był wspierany ... kupujący byli tam. Nie wspominając już, że był piątek. lol Nie mam problemu z pozostawieniem transakcji otwartych w weekendy lub tygodnie na raz. Tylko mówię. Brzydka prawda. lol p.s. zacieniony obszar powyżej ceny nie z poprzedniego wykresu jest czymś, co obserwuję na nadchodzący tydzień.
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...converter.html

  5. #5
    1 Załącznik (y) Moje poprzednie pozycje, które zbudowałem z limitami zamówień. Chcę podkreślić, że to jest mój styl handlowania. Cykliczność to naturalny ruch, coś, o czym warto pamiętać. i wykres może Ci powiedzieć, gdzie cena powinna przejść do ..... powinna. lol Zawsze miło jest widzieć rozbieżność.
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...needed-ea.html

  6. #6

  7. #7

  8. #8
    Cześć C-Man ... Seaman ... uczy się pływać. Dobrze cię widzieć, podobała mi się twoja filozofia i pamiętam, że byłeś fanem Bronsona. Który z nich jest Twoim ulubionym filmem? Jeśli chodzi o GBP ... czy uważasz, że jeden wykres daje wystarczającą ilość informacji? Nie mówiąc o ramach czasowych, ale instrumentach. Mam na myśli, że EURGBP ma wielki wpływ na wszystkie pary £££ ... śmieszne, kiedy ppl próbują wyjaśnić szaloną zmienność i mieszać z pewną teorią, podczas gdy w rzeczywistości mogło to być tylko duże zamówienie EURGBP które spowodowało te czkawkę.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Analizuję wykres, wykonuję go i czekam, jeśli widzę, że coś się rozwija, mogę złożyć zamówienie limitowe ... potem odchodzę, kładę się spać lub jeżdżę na rowerze na szlaku fuji itd. Nie przejmuję się byciem przyklejony do ekranu, niż muszę. Lubię wykresy 4 godziny, to po prostu wydaje mi się właściwe ..... niektórzy z was mogą preferować 1 godzinę lub dzienny wykres .... może nawet 30 minut. Do każdej jego własności.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Analizuję wykres, wykonuję go i czekam, jeśli widzę, że coś się rozwija, mogę złożyć zamówienie limitowe ... potem odchodzę, kładę się spać lub jeżdżę na rowerze na szlaku fuji itd. Nie przejmuję się byciem przyklejony do ekranu, niż muszę. Lubię wykresy 4 godziny, to po prostu wydaje mi się właściwe ..... niektórzy z was mogą preferować 1 godzinę lub dzienny wykres .... może nawet 30 minut. Do każdej jego własności.

  9. #9
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć C-Man ... Seaman ... uczy się pływać. Dobrze cię widzieć, podobała mi się twoja filozofia i pamiętam, że byłeś fanem Bronsona. Który z nich jest Twoim ulubionym filmem? Jeśli chodzi o GBP ... czy uważasz, że jeden wykres daje wystarczającą ilość informacji? Nie mówiąc o ramach czasowych, ale instrumentach. Mam na myśli, że EURGBP ma wielki wpływ na wszystkie pary £££ ... śmieszne, kiedy ppl próbują wyjaśnić szaloną zmienność i mieszać z pewną teorią, podczas gdy w rzeczywistości mogło to być tylko duże zamówienie EURGBP które spowodowało te czkawkę.
    Ulubiony film Bronsona ...... The Magnificent Seven i The Dirty Dozen and The Mechanic ........... Once Upon a Time in the West. Nie chcę pominąć Żądzy Śmierci. lol Oglądam indeks dolara. Przywiązuję większą wagę do eksportu. Oglądam także indeksy. Wszystko to może być dość zgodne, a korelacje nie są stałe. Dane rynkowe są czymś, na co warto zwrócić uwagę, ponieważ wszyscy wiemy, że wiadomości mogą powodować niestabilność. Więcej wiem, jestem pewien, ale zamówienia rosną i czekają, aż rynek je osiągnie (czasami duże zamówienia) ... więc zgadzam się - czasami jest to obszar, w którym banki przesuwają cenę. Wsparcie i opór, co napędza cenę do tych obszarów i jak szybko.
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...00-zigzag.html

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ulubiony film Bronsona .....
    Hm ... Podoba mi się The Mechanic, lubię klimat lat 70., nie ma pośpiechu, nie wszystko, co wydaje pieniądze, których nie mamy, na rzeczy, których nie potrzebujemy, aby zrobić wrażenie na ludziach, których nie lubimy. Podoba mi się jego profesjonalne podejście, niezależna osoba ze stylowym miejscem, zarezerwowana, ale dobrze poinformowana, wykonuje swoją pracę dobrze, nie pozostawia żadnych luźnych celów ... Po prostu nie mogę odłożyć moich odłogów, po tym wszystkim, że jest kontraktowym zabójcą. .. jako taka kontrowersyjna postać, nie jest dobrym przykładem dla widzów, patrz ten szaleniec Batmana w Stanach Zjednoczonych, bałwochwalczy Joker i zabił tuzin niewinnych ludzi. Zrezygnowałeś z Wielkiej ucieczki, ja to wybiorę

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Oglądam indeks dolara. Przywiązuję większą wagę do eksportu. Oglądam także indeksy. Wszystko to może być dość zgodne, a korelacje nie są stałe. Dane rynkowe są czymś, na co warto zwrócić uwagę, ponieważ wszyscy wiemy, że wiadomości mogą powodować niestabilność.
    Hmm ... Tak, nie przejmuj się. Czy to idzie w górę, czy idzie w dół? Ja też lubię mieć oko na indeksy, indeksy walut. Znalazłem ten Metatrader indior, który oblicza średnią cenę, nie tak naprawdę cenę, ale krzywą, dla EUR, USD, GBP i innych głównych walut, pomaga lepiej zorientować się w kierunku ... ah, czas na zamieszanie makaronu, dobry handel tydzień.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.