Nauczyć się pływać - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Nauczyć się pływać

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Hm ... Podoba mi się The Mechanic, lubię klimat lat 70., nie ma pośpiechu, nie wszystko, co wydaje pieniądze, których nie mamy, na rzeczy, których nie potrzebujemy, aby zrobić wrażenie na ludziach, których nie lubimy. Podoba mi się jego profesjonalne podejście, niezależna osoba ze stylowym miejscem, zarezerwowana, ale dobrze poinformowana, wykonuje swoją pracę dobrze, nie pozostawia żadnych luźnych celów ... Po prostu nie mogę odłożyć moich odłogów, po tym wszystkim, że jest kontraktowym zabójcą. .. jako taka kontrowersyjna postać, nie jest dobrym przykładem dla widzów, patrz ten szaleniec Batmana w Stanach Zjednoczonych, bałwochwalczy Joker i skończył zabijając tuzin niewinnych ...
    Wielka ucieczka była niesamowita. Po prostu lubiłem jego styl. Tak, mamy trochę loonów tutaj w amerykańskim IMHO, cała technologia i postępy współczesności to przeciążenie danych dla niektórych ludzi. Jedną rzeczą, którą robiłem dla kierunku, były kanały z losowaniem na dziennym, 4-godzinnym i 1-godzinnym. To pokazałoby mi prąd w oceanie. Skondensowałem się tylko w kierunku kanału 1 godz. Widząc, że już nie mam głowy - używam kanałów w cotygodniowym, codziennym, 4-godzinnym. Myślę, że dostaję mój dryf. Ciesz się makaronem i poznaj tydzień.

  2. #12

  3. #13

  4. #14

  5. #15
    I don't really get too excited about sun night's and mondays. I'll start paying closer attention this evening. Will update if I get into anything.

  6. #16
    Hej Mike, dobrze, że możesz usłyszeć od ciebie brata. Kopę lat. Gratulacje w nowym wątku. Powinien być interesujący, jestem pewien.

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Hej Mike, dobrze, że możesz usłyszeć od ciebie brata. Kopę lat. Gratulacje w nowym wątku. Powinien być interesujący, jestem pewien.
    Dzięki, przyjacielu. Dzięki, że wpadłeś na mnie. lol Nie wiem o ciekawym, ale może zabawiać niektórych.

  8. #18
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzięki, przyjacielu. Dzięki, że wpadłeś na mnie. lol Nie wiem o ciekawym, ale może zabawiać niektórych.
    Cóż ... rozrywka jest .... Ciekawe ... LOL Jak był człowiek i jak idzie handlu?

  9. #19
    1 Załącznik (-i) Dobra reakcja na poziomie zaznaczonym przeze mnie. Gdybym był w pobliżu, mógłbym go sparować, ale godzina sugeruje, że jeszcze nie skończyliśmy.
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...lp-script.html

  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jestem takim contrarian, będę czekać na sprzedaż, jak inni kupują i robią pestki. Chcę, aby ten obszar został naruszony, zanim potrwa długo.
    Po drodze kupuję kilka kupek ... LOL
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...modifiion.htmlZobaczymy, jak się rozwija. Powinienem był po prostu minąć wczorajsze dni.
    Wydobywanie wczoraj wygląda dobrze.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.