M1 Co dalej TJ - Strona 2
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Wątek: M1 Co dalej TJ

  1. #11
    2 Attachment (s) GJ short, byłem dość pewny siebie w handlu, trafiłem w mojego TP



  2. #12

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    GbpAud {image} {image}
    Cześć wiserltz Twój wykres jest bardzo ładny, ale absolutnie beznadziejny do handlowania. Kiedy można łatwo odpowiedzieć, jeśli masz odpowiedni szablon! PM, jeśli chcesz to naprawić

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez ;
    GJ krótki, byłem dość pewny siebie w handlu, uderzyłem w moją TP
    {image} {image}
    Wiem, że istnieją 3 źródła, z których pochodziły zamówienia: 1) Animator rynku, przenoszenie ceny do obszarów, więcej lub większość zleceń kupnasprzedaży, wypełnianie luk lub coś w tym stylu 2) igentne MM, znające trend, zatrzymujące polowanie lub .. .. 3) My sprzedawcy, z którego pochodzi?
    ta część jest bardzo ważna, i tak jesteśmy celem
    Bardzo trudno jest je rozróżnić, ale na pewno jeśli ktoś to potrafi, nawet część tego, odniesie sukces ...
    Po prostu Moje skromne pomysły

  5. #15

  6. #16
    2 Załącznik (-i) Jak nowa świeca wskazująca węża w jednym barze? LJ * (IO * JKJHGU ^^ * (HI * (HJ * (G (*
    Bar koloru reprezentuje objętość, nie pytaj mnie, jak to zinterpretować, nie wiem


    https://www.forex-instant.com/attach...2408497243.mq4

  7. #17
    1 Załącznik (y) Klasyczny zrób sobie przerwę i uzupełnij długie zamówienia, nie wziął handlu, myśli, że duży obraz był niedźwiedzi

  8. #18
    1 Załącznik (y) Wiem, że duży trend spadł, ale wydaje się, że płynność niedźwiedzia wynosi # 8220; wyschnięcie # 8221 ;, więc animator rynku próbuje podnieść cenę, aby znaleźć więcej płynności. Widzę to, ale NIE MOŻNA tego zrobić, może strach
    , weź tylko mniejsze partie i zamknij moje długie z małymi pestkami

  9. #19
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wiem, że duży trend spadł, ale płynność niedźwiedzia wydaje się być sucha, więc producent rynkowy próbuje pokonać wyższą cenę, aby znaleźć więcej płynności. Widzę to, ale NIE MOŻNA tego zrobić, może strach
    , weź tylko mniejsze partie i zamknij moje długie z małymi pipsami {image}
    Hahaha, MM dał mi drugą szansę
    Hit mój TP

  10. #20
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Hahaha, MM dała mi drugą szansę
    Hit my TP {image}
    Trzeci, dość, nie chcesz brać udziału w konkursie, po której stronie zabraknie pieniędzy, animator rynku lub detaliści


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.