Swing i amp; Pozycja PA Trading Journal - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Swing i amp; Pozycja PA Trading Journal

  1. #21
    1 Załącznik (-i) Bearish na XAU D1 TF. Czy możemy zobaczyć tutaj więcej ruchu w dół?

  2. #22
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Bearish na XAU D1 TF. Czy możemy zobaczyć tutaj więcej ruchu w dół? {obraz}
    Cześć Njane, dobrze, że ciągle się uczysz. W tym tygodniu nie patrzyłem na rynek ze względu na nadchodzące wieści o wadze ciężkiej. Jeśli chodzi o pasek, który wskazałeś na wykresie, nie jest to niedźwiedzi pałąk. To szpilka z niedźwiedziem blisko. Pasek pinów służy do wykrywania zwrotów, a nie kontynuacji. Młotek, odwrócony młot, spadająca gwiazda lub zwisający mężczyzna są używane do zauważenia odwrotu. BTW, jestem niedźwiedzi na złoto i mam krótką pozycję. Wciąż trzymam to, ale przesunąłem moje postoje do strefy zysku, aby zablokować moje zyski. FOMC dzisiaj albo będę zatrzymany z mniejszym zyskiem, albo trafiony mój pełny cel zysku.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    W oczekiwaniu na krótkie zamówienie na złoto. Niedźwiedzia sztanga zewnętrzna na poziomie oporu. Moje zamówienie jest jeszcze wypełnione. Zobaczmy, po której stronie pojawi się rynek.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    W oczekiwaniu na krótkie zamówienie na złoto. Niedźwiedzia sztanga zewnętrzna na poziomie oporu. Moje zamówienie jest jeszcze wypełnione. Zobaczmy, po której stronie pojawi się rynek.

  3. #23

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Eksperci są jednakowo gorsze od algorytmów w każdej dziedzinie, w których występuje znaczna niepewność lub nieprzewidywalność, od decyzji zwycięzców w grach piłkarskich do przewidywania długowieczności pacjentów z chorobą nowotworową. Trzeba zaakceptować rynki finansowe nie są wyjątkiem od reguły. Daniel Kahneman
    Myślenie, szybkie i wolne Daniel Kahneman. Gorąco polecam handlowcom, aby to przeczytali.

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć Njane, dobrze, że ciągle się uczysz. W tym tygodniu nie patrzyłem na rynek ze względu na nadchodzące wieści o wadze ciężkiej. Jeśli chodzi o pasek, który wskazałeś na wykresie, nie jest to niedźwiedzi pałąk. To szpilka z niedźwiedziem blisko. Pasek pinów służy do wykrywania zwrotów, a nie kontynuacji. Młotek, odwrócony młot, spadająca gwiazda lub zwisający mężczyzna są używane do zauważenia odwrotu. BTW, jestem niedźwiedzi na złoto i mam krótką pozycję. Wciąż trzymam to, ale przesunąłem moje postoje do strefy zysku, aby zablokować moje zyski. FOMC dzisiaj, ...
    Witaj, panie Crocs. Zbyt długo cię nie było. Zgadzam się, to był tydzień napięcia z powodu wszystkich wiadomości. O pinach używanych do wykrywania zwrotów, których nie znałem, dziękuję za oświecenie mnie. Codziennie uczę się nowych rzeczy. Czytałem dużo śmieci i jeśli masz coś, co radziłbyś mi przeczytać, chętnie zrobiłbym to, żeby odfiltrować śmieci. Nie brałem udziału w wymianie XAU, ponieważ, jak powiedziałeś, odwróciło się. Będę publikować więcej wykresów, będę uczyć się więcej każdego dnia, kiedy poprawisz mnie. Wielkie dzięki

  5. #25

    Cytat Zamieszczone przez ;
    [i] {quote} Myślenie, szybko i wolno Daniela Kahnemana. Gorąco polecam handlowcom, aby to przeczytali.
    Dziękuję za udział. Na pewno będę tego szukał.

  6. #26
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Witaj, panie. Zbyt długo cię nie było. Zgadzam się, to był tydzień napięcia z powodu wszystkich wiadomości. O pinach używanych do wykrywania zwrotów, których nie znałem, dziękuję za oświecenie mnie. Codziennie uczę się nowych rzeczy. Czytałem dużo śmieci i jeśli masz coś, co radziłbyś mi przeczytać, chętnie zrobiłbym to, żeby odfiltrować śmieci. Nie brałem udziału w wymianie XAU, ponieważ, jak powiedziałeś, odwróciło się. Będę publikować więcej wykresów, będę uczyć się więcej każdego dnia, kiedy poprawisz mnie. Wielkie dzięki
    Bez problemu Njane. Każdego dnia uczymy się nowych rzeczy. Rzeczywiście, jest dużo śmieci w tym wieku przeciążenia informacji. Możesz publikować dowolne wykresy, a jeśli masz jakieś pytania, możesz je również opublikować tutaj, a postaram się Ci pomóc

  7. #27
    1 Załącznik (y) s na AUDUSD. Powrót do ogólnego trendu spadkowego?

  8. #28
    3 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    s na AUDUSD. Powrót do ogólnego trendu spadkowego? {obraz}
    Fajny bar z pinezkami w tym miejscu, Njane, z ogólną tendencją niedźwiedzi, a także z odrzuceniem poziomu oporu. To dobra konfiguracja, ale nie zawiodłem jej, ponieważ długo szedłem na pasku PIN USDSGD i podwajałoby to moje ryzyko, gdybym skrócił ten słupek AUDUSD, ponieważ kupuję USD w obu scenariuszach. Oto wykres USDSGD.
    Jednak patrzę na AUDJPY i rozważam jego zwarcie. Odrzuca tygodniowy poziom oporu, a na dziennym wykresie mamy również ciemne obłoki (wzór przebijający niedźwiedzi) na cotygodniowym poziomie oporu. Oto tygodniowa tabela AUDJPY.
    To jest ciemna chmura na dziennym wykresie.
    W mojej książce jest mnóstwo ustawień w tym tygodniu. Poniżej kilka interesujących par, na które mam zwrócić uwagę w notach handlowych. Możesz spróbować dostrzec PA w tych kilku parach, aby ćwiczyć PA
    - AUDUSD - USDCAD - AUDCAD - AUDJPY - EURJPY - SGDJPY - USDNOK - ES (SP500)

  9. #29

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Przyjemny pasek pinezki w tym miejscu, Njane, z ogólnym trendem niedźwiedzi, a także z odrzuceniem poziomu oporu. To dobra konfiguracja, ale nie zawiodłem jej, ponieważ długo szedłem na pasku PIN USDSGD i podwajałoby to moje ryzyko, gdybym skrócił ten słupek AUDUSD, ponieważ kupuję USD w obu scenariuszach. Oto wykres USDSGD. {image} Wysoka ujemna korelacja między AUDUSD a USDSGD na dzień. Rozumiem, dlaczego podwoiłoby to twoje ryzyko. Jakie kryteria wybrałeś pary, którymi handlujesz? Czy masz narzędzie, które patrzy na korelację tych par lub ...
    Whooaa ... to dużo par. Rzucę okiem na każdego z nich. Patrzyłem na wczorajsze wykresy w ramach przygotowań do tego tygodnia. Nie można pomóc, ale znaleźć kilka możliwych konfiguracji. Przyjęję też pomysł dotyczący noty handlowej.

  10. #30
    Wysoka ujemna korelacja między AUDUSD a USDSGD na dzień. Rozumiem, dlaczego podwoiłoby to twoje ryzyko. Jakie kryteria wybrałeś pary, którymi handlujesz? Czy posiadasz narzędzie, które patrzy na korelację tych par lub czy mistrzostwo przychodzi z czasem dzięki obserwacjom? Whooaa ... to dużo par. Rzucę okiem na każdego z nich. Patrzyłem na wczorajsze wykresy w ramach przygotowań do tego tygodnia. Nie można pomóc, ale znaleźć kilka możliwych konfiguracji. Przyjęję też pomysł dotyczący noty handlowej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.