Indonezyjskie czasopisma handlowe
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Indonezyjskie czasopisma handlowe

  1. #1
    Cześć, Im Hasan. jeden z wielu indonezyjskich handlarzy. Oto indonezyjscy handlarze, którzy dzielą się swoimi obrotami i dzielą się doświadczeniem. Myślę, że możemy uczynić język indonezyjski jako główny język w tym wątku, jednak bardziej zalecany jest język angielski. Proszę podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą lub postępem handlowym tutaj .. dziękuję ... pozdrawiam .. Hasan ..

  2. #2
    Misja nr 2. 1000% w tygodniu zostało pomyślnie zakończone ...

  3. #3
    Zaproszony - fastfxsucces - bimapradana - hendriwn - ajarku - prodigy99 - masdion - buayadarat - nipo - radenfx - nasi_kotak - anggara - javatole - gagah - blusuk - trustus - ekojirohyuga - zoolc - czerwony alert - guiltry - syakir - dll .. dipersilakan for bergabung. . dzięki..

  4. #4

  5. #5

  6. #6
    Misja jednego tygodnia 1000 pipsów została pomyślnie ukończona.
    Przejdź do następnej misji .... aby kontynuować.

  7. #7
    salam hasan, czy możliwe jest zastosowanie metody na niższym TF m1 lub m5? Mam również moją metodę, używając linii gann ... czy chcesz o tym porozmawiać?

  8. #8
    Cześć fazli, dziękuję za pierwszy kontakt z tym postem. Im nie próbuję jeszcze na niższym TF, ale myślę, że ma on więcej dobrych wyników na wyższej TF 1 godz.4 godz. Indis ma możliwość zastosowania na niższym TF z pewnym ustawieniem dostosowanym do aktualnego TF. Czy możesz dzielić się swoim indi's pict? .. ty .. sorry my bad in english gramatyka ..

  9. #9
    cześć Zic, myślę, że lepiej omawiamy go przez czat IM, Facebook itp., po prostu nie pasuje mi to do dyskusji w twoim dzienniku handlowym, zrobiłem krótką recenzję ekranu, ale nie wiem dlaczego się nie pojawiłem, tutaj jest mój fb: M fazli harizan,

  10. #10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.