Wiadomości Trading Oczekujące zamówienie EA
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Wiadomości Trading Oczekujące zamówienie EA

  1. #1
    3 Załącznik (-i) hej, chłopaki,
    Opracowałem EA do otwierania aktualności w oczekiwaniu na zamówienia. Możesz ustawić oczekujące zamówienia na kilka par bez dołączania EA do wykresu.
    Możesz otworzyć wszystkie rodzaje oczekujących zamówień. Załóżmy, że są wiadomości o USD, a następnie wybierz USD jako Waluta Wpływu Nowości i ustaw Prawdziwą dla Otwartych Transakcji dla Majorów i Małoletnich, wtedy oczekujące zamówienia będą otwarte dla EURUSD, GBPUSD, USDJPY. Jeśli nie chcesz ustawiać daty ważności żadnego oczekującego zamówienia, ustaw Czas wygaśnięcia = 0, w przeciwnym razie określ żądany czas w minutach. Ustaw Otwórz handel na tym wykresie na Prawdziwy, aby otworzyć oczekujące zamówienia dla tej pary.
    Jeśli chcesz otworzyć 3 Limit Kuponu i 3 Limit Sprzedaży, ustaw Ilość zamówień na 3.

    Prześlij swoją opinię, aby ulepszyć EA.

    Zaktualizuj wersję 1.6:
    Dodano funkcję Trailing Stop.

    https://www.forex-instant.com/attach...1672120344.ex4

    https://www.forex-instant.com/tradin...g-systems.html

    https://www.forex-instant.com/tradin...d-raschke.html

  2. #2

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {obraz}
    Czy możesz podać mi swoje ustawienie ???

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {obraz}
    Ustaw odległość zlecenia od bieżącej ceny co najmniej o 2 pipsy więcej niż spread. Kiedy rynek jest niestabilny, a cena porusza się szybciej, pojawia się ten problem.

  5. #5
    Zaktualizowano EA. Naprawiono kilka błędów i dodano funkcję Trailing Stop. Daj mi znać, jeśli zauważysz jakieś błędy.

  6. #6
    Cześć, twój EA brzmi idealnie, ale nie mogę go użyć. Zrób to, co zrobiłem, zobacz czy zrobiłem coś złego Skopiowałem twój EA na tę ścieżkę: C: \ Program Files (x86) \ * \ MQL4 \ Eksperci w metatrader 4 na przykład dusili go na Eurusd, ale nic się nie dzieje, co powinienem zrobić?

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, twój EA brzmi idealnie, ale nie mogę go użyć. Zrób to, co zrobiłem, zobacz, czy zrobiłem coś złego Skopiowałem twój EA na tę ścieżkę: C: \ Program Files (x86) \ * \ MQL4 \ Eksperci w metatrader 4 na przykład dusili go na Eurusd, ale nic się nie dzieje, co powinienem zrobić?
    Czy zmieniłeś domyślne ustawienie? Upewnij się, że włączyłeś automatyczne transakcje na swoim koncie. Narzędzia Opcje Expert Advisors Zezwalaj na automatyczne transakcje (zaznacz to pole). Po dołączeniu EA do wykresu włącz handel na żywo. Common Allow Live Trading (zaznacz to pole). Jeśli nie można złożyć zamówionego zlecenia, z powodu błędu otrzymasz ostrzeżenie. Jeśli nie otrzymasz alertu, oznacza to, że EA się nie uruchomił lub wystąpił problem z twoim ustawieniem. Jeśli używasz domyślnego ustawienia i dołączasz wykres EA do EURUSD, to powinien on otworzyć 12 oczekujących zamówień. 4 oczekujące zamówienia dla każdej z następujących par: EURUSD, GBPUSD, USDJPY i 1 oczekujące zamówienie każdego typu Limit Kupna, Limit Sprzedaży, Kup Stop i Sprzedaj Stop.

  8. #8
    2 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Czy zmieniłeś domyślne ustawienie? Upewnij się, że włączyłeś automatyczne transakcje na swoim koncie. Narzędzia Opcje Expert Advisors Zezwalaj na automatyczne transakcje (zaznacz to pole). Po dołączeniu EA do wykresu włącz handel na żywo. Common Allow Live Trading (zaznacz to pole). Jeśli nie można złożyć zamówionego zlecenia, z powodu błędu otrzymasz ostrzeżenie. Jeśli nie otrzymasz alertu, oznacza to, że EA się nie uruchomił lub wystąpił problem z twoim ustawieniem. Jeśli użyjesz ustawienia domyślnego i załączysz wykres EA do EURUSD, to powinno się otworzyć ...
    Zrobiłem wszystko, co powiedziałeś. Tak naprawdę inne EA działają dobrze, ale twoja nie. Zauważyłem coś, inne EA mają trochę żółtego światła obok nich, ale twoje jest szare. Dołączam plik proszę pomóż mi.

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Zrobiłem wszystko, co powiedziałeś. Tak naprawdę inne EA działają dobrze, ale twoja nie. Zauważyłem coś, inne EA mają trochę żółtego światła obok nich, ale twoje jest szare.i załączam plik proszę pomóż me.thanks {image } {image}
    Jest szary, ponieważ nie masz pliku .mq4, mam na myśli kod źródłowy. plik .ex4 powinien wystarczyć do uruchomienia programu. Nie rozumiem, dlaczego to nie działa. Czy możesz dać zrzut ekranu ustawień EA?

  10. #10
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Jest szary, ponieważ nie masz pliku .mq4, mam na myśli kod źródłowy. plik .ex4 powinien wystarczyć do uruchomienia programu. Nie rozumiem, dlaczego to nie działa. Czy możesz dać zrzut ekranu ustawień EA?
    według ustawień EA, czy miałeś na myśli to? Próbowałem już wszystkiego, myślę, że to plik .MP4, który powiedziałeś. Czytam gdzieś MT4 powinien działać bez niego, a czasami robi to z pliku .Ex4. Najwyraźniej moje nie działa bez niego. czy jest jakiś sposób, by zrobić to ręcznie lub skopać to skądś? (nie mam pojęcia o pisaniu scenariuszy, więc to tylko pomysł)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.