Dziennik transakcji na koncie CCfp-Diff LIVE
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Dziennik transakcji na koncie CCfp-Diff LIVE

  1. #1
    Ten wątek jest przeznaczony dla graczy handlujących CCfp-Diff egy na żywo (prawdziwym) koncie pieniężnym. Czy handlujesz CCfp-Diff egy z Xmess EA, GiG CCfp Dashboard, GVC BBsqueeze dashboard, EAX Dashboard, FXMadness CCfp-Diff w dowolnym innym EA lub ręcznie możesz opublikować swoje transakcje na żywo tutaj, zyski i y, raporty na żywo, udostępnić swoje ustawienia itp. Tutaj. Bezwzględny handel koszykowy i God Bless Ccfp-Diff .. Zielone pestki dla was wszystkich.

  2. #2
    Życzymy wszystkim, co najlepsze w handlu z CCFp-Diff! Zrobiłeś naprawdę świetną robotę w drugim wątku.

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Życzymy wszystkim, co najlepsze w handlu z CCFp-Diff! Zrobiłeś naprawdę świetną robotę w drugim wątku.
    Błogosławieństwa od kodowania samego Boga ... Nie byłoby to możliwe bez twojego Ccfp-Diff indior .. Sposób, w jaki uprościłeś i zmodyfikowałeś CCfp-Diff indior z oryginalnego klastra ccfp, wciąż zadziwia. Dobry sir jest piekłem utalentowany i hojny koder .. Szanowny Panie, jesteś wielkim błogosławieństwem dla społeczności forex.

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Błogosławieństwa od samego kodującego Boga. Nie byłoby to możliwe bez twojego Ccfp-Diff indior .. Sposób, w jaki uprościliśmy i zmodyfikowaliśmy indeks CCfp-Diff z oryginalnego klastra ccfp wciąż zadziwia. Dobrze, sir jest jeden piekło utalentowanego i wspaniałomyślnego programisty .. Panu, jesteś wielkim błogosławieństwem dla społeczności forex.
    Dziękuję za miłe komentarze. Bardzo doceniane. Zawsze jestem zaskoczony, że stare narzędzie, które opracowałem prawie 10 lat temu, nadal jest przydatne.

  5. #5
    Dziwny. Mam 2 konta Dukascopy i IC. IC Markets otwiera 16 par Dukascopy otwiera 12 par Zarówno otwarte 7gmt IC Rynki teraz 130 pipsów Dukascopy teraz 20 pipsów

  6. #6
    Byłoby miło, gdyby ludzie, którzy mają go na żywo, ustawili swoje ustawienia. Asi, porównujemy się nawzajem

  7. #7
    4 Załącznik (y) HI fxpinbar dostałem te wyniki kilka dni temu, jednak nie wiedziałem, czy chcesz opublikować wszystkie wyniki na żywo od dzisiaj otworzyłeś ten nowy wątek lub w dowolnym czasie ... więc jeśli dasz mi znać, jeśli to jest okay, albo jeśli nie, i chcę, aby wyniki z dzisiaj usunę go, aby nie zepsuć wątku .... Pozdrawiam Więc, aby powiedzieć, że handlowałem podręcznikiem Ccfp-diff od NOV 2016, po przeczytaniu Wątku Względnej Siły, gdzie FERRUX zaczął wydać swój pierwszy Ccfp-diff 1.03, a teraz wątek Względnej Siły stał się podobny do mojej Biblii. Wierzę, że Ferrux nie został wystarczająco nagrodzony i powinien otrzymać na całym świecie uznanie za to ... wstyd, że głupie egipsy i systemy w niektórych sieciach, stają się bardzo dużo sprzedanych, a ludzie kupują je tylko dlatego, że mają popularne strony internetowe, a ten system jest całkowicie darmowy i nie jest wystarczająco rozpoznawany przez świat kupca. Nieważne, że go teraz znamy i używamy go. Trochę trudniej było przed wprowadzeniem par ccfp z 2 lub 3 listy, ale było również profitable_ i Now w ith xmess Ea to jest łatwiejsze_ To drugie konto na żywo rozpoczęte z Mini 120_gbp Zbiera kolejny mini koszyk na żywo otwarte kilka minut po Frankfurcie 0610 gmtbez SL tylko krok blokady i`% Mój system nie będzie działał z czyimiś potrzebami , ale wszystko da się zrobić, jeśli jesteśmy gotowi poświęcić nasz czas i wysiłek. Zaskakująco, gdy byłem gotowy do stracenia (ponad 300 pipsów), odzyskał w 10 minut i udał się do 60 pipsów. Transakcje na koncie historycznym pokazują XauUsd, również jestem złotym graczem, więc nie bierzcie tego pod uwagę, więc w skrócie, miesięcznik jest w porządku, ale bądźcie gotowi na szok, ”Going Live to ciężka sprawa”, ale nie widzę żadnego powodu, dla któregobym nie próbował, gdybym to zrobił moja praca domowa ... Salut ”Jeszcze trochę wyników Live Account (2) zostało zamkniętych dopiero po godzinie od opening_ no SL, tylko krok blokady co miesiąc na poziomie 4 i to jest to, co dostałem ... Max pips był 300 i resetowany po restartowanie Mt4, i miałem blokadę do 100 pipsów tylko po to, aby spróbować ... Nie polecam tego, i mam tylko k teraz, gdy działa on na żywo, ale musisz wiedzieć, co robisz przed jego otwarciem i oglądać wszystkie wykresy z listy ccfp-df w zależności od poziomu
    https://www.forex-instant.com/tradin...ail-trend.html
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...r-testing.html
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...a-bot-egy.html
    https://www.forex-instant.com/tradin...iscussion.html

  8. #8
    bardzo szanowany. nadal jestem dżokejem demo. prowadzenie go na żywo jest prawdziwą transakcją, tak prostą jak ta, moje czapki dla ciebie. trzymaj to, zielone pestki dla ciebie i wszystkich innych, którzy żyją.

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Więc, aby powiedzieć, że handlowałem podręcznikiem Ccfp-diff od NOV 2016, po przeczytaniu Nici Względnej Siły, gdzie FERRUX zaczął wydawać swój pierwszy Ccfp-diff 1.03, a teraz wątek Względnej Siły stał się jak moja Biblia. Wierzę, że Ferrux nie był wystarczająco nagrodzony i powinien otrzymać na całym świecie uznanie za to ... wstyd, że głupie egipsy i systemy w niektórych sieciach, stają się bardzo sprzedawane, a ludzie kupują je tylko dlatego, że mają popularne strony internetowe i ten system jest całkowicie darmowy i nie jest wystarczająco rozpoznawany przez świat przedsiębiorcy _...
    Dziękuję za Twoją pewność siebie. Bardzo doceniane!

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez ;
    bardzo szanowany. nadal jestem dżokejem demo. prowadzenie go na żywo jest prawdziwą transakcją, tak prostą jak ta, moje czapki dla ciebie. trzymaj to, zielone pestki dla ciebie i wszystkich innych, którzy żyją.
    Thanx, Najważniejsze jest, aby zacząć małe pieniądze i mieć trochę MM Reguły nie grają więcej, niż możesz sobie pozwolić, aby stracić bardzo proste_ Zanim uda mi się zaoszczędzić 200 na miesiąc, a ja wydałbym to w innych bezużytecznych rzeczach teraz inwestuję je do Live ... Jeśli podzielę konto na 300 Gbp na dziesięć części i ryzykuję 10% za tydzień, kiedy straciłem 30 GB pb, zatrzymam się na tydzień i zatrzymam Demo_ing .. wtedy w przyszłym tygodniu zobaczymy, czy zysk i zysk będę następny Tydzień zagraj ten sam 10%, a jeśli zysk ponownie w trzecim tygodniu zaryzykuje to samo 10% (połowa zysku z dwóch poprzednich tygodni) oznacza zwiększone partie lub te same partie 1 dodatkowy koszyk Prosty i działa dla mnie, ale wszyscy będą podążaj za swoim ... Nic nie jest standardowe, a najlepsze nigdy się nie poddawaj

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.