Dziennik transakcji na koncie CCfp-Diff LIVE - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Dziennik transakcji na koncie CCfp-Diff LIVE

  1. #21
    United jest bardzo potężny za około 10 USD miesięcznie ............ axi płaci za cns z 20 lotami miesięcznie, to także świetna okazja.

  2. #22
    1 Załączniki Dzisiaj jest bardzo dobrze skonfigurować, aby udostępnić je wszystkim

  3. #23

    Cytat Zamieszczone przez ;
    HI fxpinbar dostałem te wyniki kilka dni temu, jednak nie wiedziałem, czy masz zamiar opublikować wszystkie wyniki na żywo od dzisiaj otworzyłeś ten nowy wątek lub od zawsze ... więc jeśli dasz mi znać, czy to jest w porządku, czy nie, i chcę, aby wyniki od dzisiaj usunę go, aby nie zepsuć wątku .... Pozdrawiam Więc, aby powiedzieć, że handlowałem podręcznikiem Ccfp-diff od NOV 2016, po przeczytaniu Nici Względnej Siły, gdzie FERRUX zaczął wydawać swój pierwszy Ccfp -diff 1.03, a teraz wątek Względnej Siły stał się jak moja Biblia. Wierzę, że Ferrux nie został nagrodzony ...
    Dobra robota. Tak jest zawsze dobrze, aby rozpocząć mały handel na żywo.

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzisiaj jest bardzo dobrze skonfigurować wszystkich, by udostępnić je wszystkim {image}
    Dobra robota ... O 123% zysku w mniej niż tydzień na żywo. Powinieneś być z siebie dumny.

  5. #25
    2 Załącznik (y) Witajcie faceci, konto na żywo, 0.01 Lot, EA otworzyli transakcje i zamknęli je wcześnie, nie jestem pewien, czy to działa, proszę spojrzeć na moje Ustawienie również i poprawić mnie w razie potrzeby. Z góry dziękuję...



  6. #26
    1 Załączniki Live handlowanie kontami z DB GiG. Przez cały wczorajszy dzień był w dużym DD, ale wiadomości AUD i GBP wysłały go do TP. Ustawiłem tylko TP na 500, więc mogło być więcej, ale nie wiem, ale jestem zadowolony z 500 pipsów na żywo.


  7. #27
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Witajcie faceci, konto na żywo, 0,01 Lot, EA otworzyło transakcje i zamknęło je wcześnie, nie jestem pewien, czy to działa, proszę spojrzeć na moje ustawienie również i poprawić mnie w razie potrzeby. Z góry dziękuję...
    {image} {image}
    Masz 20% zaległości w rozpoczęciu blokady z 50%, więc blokuje tylko 10 pipsów. Również indywidualne transakcje. TP 20 pipsów. Nie jestem pewien, ile jest twój cel, ale jeśli masz 200/50P% zamków 100 @ 200, to co 50 lockstep twój następny blokada zysku był na 74 ale dostał tylko do 32 więc wrócił i zachował poprzednią blokadę

  8. #28

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Masz początkowy zysk na blokadę z 20% z 50%, więc blokuje tylko 10 pipsów. Również indywidualne transakcje. TP 20 pipsów. Nie jestem pewien ile jest twój cel, ale jeśli masz 200/50P% zamków 100 @ 200, potem co 50 blokad twój następny blokada zysku miała 74, ale osiągnęła tylko 32, więc wróciła i zachowała poprzednią blokadę
    Thanks @, Jaka jest Twoja sugestia co do idealnej konfiguracji? Proszę Podziel się. Z poważaniem

  9. #29
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Podziękowania @, Jaka jest Twoja sugestia co do idealnej konfiguracji? Proszę Podziel się. Z poważaniem
    Hiya Anza101 thanx Właśnie wracając z trymestralnego spotkania z tymi młodymi i średnimi wiekowymi prosami, chciałbym być brokerami i dobrze było poznać nowe twarze. Pytałem ich o ich egipską rodzinę, a oni pytali mnie o moje i oboje dalej krytykowaliśmy się nawzajem. przyjazny sposób .. Stary facet mówił mi ... Nahh to nie może być ... dlaczego miałbyś wziąć więcej niż siedem par na kosz, gdy wszyscy wiemy, że 5 jest już bardzo ryzykowne i tak dalej .. .?! Stara szkoła ... I mówiłem mu ... więc dlaczego mówisz, że po 2-godzinnej sesji Usa odwracasz 3 pary koszów, gdy osiągają 200 pipsów, jeśli wiesz, że rynek nie jest taki sam przez cały czas i nie może mieć tego samego zachowania? .... i tak dalej z innymi ludźmi, pogawędzić. Przepraszam za wstęp, ale to było po prostu powiedzieć, że to, co zadziałało, nie działa dla nich i vice versa ,,, gt; lt; Nawet z najlepszą i możliwą sugestią, biorąc pod uwagę, że egy używać nie będzie działać dla kogoś innego, ponieważ mamy różne sposoby zarządzania transakcjami i ryzyko naszego kapitału%. Czego uczę się z tego forum jest ogromna pojemność umysłu mieć tysiące pomysłów i znaleźć coś nowego, czego nigdy bym nie pomyślał i zintegrować z moim stylem handlu. To, co naprawdę działa i zarabia pieniądze, to czujność rynku, par, wykresów, dni tygodnia, czerwone wiadomości, spready brokerów itp. .. Jeśli będziesz studiować Ccfp-df, znajdziesz w nim coś niesamowitego. Spójrz na wątek względnej siły 1 i 2, to jest moja najlepsza inspiracja Przeczytaj to, stań się jej przyjacielem, przeżyj z nim doświadczenie, a ja zagwarantuję że prędzej czy później będziesz tak fajny, że będę cię prosić o idealnego egy

  10. #30

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} W pewnym momencie było sporo DD. Pamiętam, że po wiadomościach NZD moje konto poszło do - 80 $ w jednym punkcie, a następnie wróciło, aby trafić TP następnego dnia lol.
    -80 to nic, jeśli to wszystko. mój miesięcznik ma 400 USD dziennie i kosztuje 1300 $ plus stosunek do i trzeba wiedzieć, kiedy ostatecznie wyciągnąć wtyczkę. i tej części wciąż próbuję rozgryźć.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.