Dziennik transakcji na koncie CCfp-Diff LIVE - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Dziennik transakcji na koncie CCfp-Diff LIVE

  1. #11

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Xmess7, testowałem wersję beta 37.7.8 Beta 15 i uruchomiłem joomro. Używam rynków go, które również mają opcje binarne na liście symboli. Usunąłem zmienne globalne usunięte eas i wykreślone wykresy we wnętrzności i rozpoczęto nowe mt4 i ciągle pojawia się następujący problem, EA ciągle chce spojrzeć na symbol opcji binarnych dla losowych par. Wpłynęło to również na rozmiar działki, gdy się zaczęło - zostało ustawione na .01 naprawione, a stało się to 5 partiami z powodu symboli .bo, a EA chciało złożyć 16 transakcji o wielkości 5 partii ....
    Co stanie się, gdy usuniesz je z okna MarketWatch?

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Co stanie się, gdy usuniesz je z okna MarketWatch?
    Cześć, próbowałem tego - usunąłem wszystkie symbole dla indeksów, ropy naftowej, minerałów itp., Opuściłem pary FX i sprowadziłem je z powrotem - dziwne ...

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Thanx, Najważniejsze jest, aby zacząć małe pieniądze i mieć trochę MM Reguły nie grają więcej, niż możesz sobie pozwolić, by stracić bardzo proste_ Zanim zdołam zaoszczędzić 200 na miesiąc, a ja wydałbym to w innych bezużytecznych rzeczach teraz Inwestuję je w Live ... Jeśli podzielę konto na 300 Gbp na dziesięć części i ryzykuję 10% za tydzień, kiedy straciłem 30 GB, zatrzymam się na tydzień i zatrzymam Demo ... wtedy w przyszłym tygodniu zobaczymy, czy zysk i ja zysk w przyszłym tygodniu zagraj o te same 10%, a jeśli zysk ponownie w trzecim tygodniu zaryzykuje to samo 10% (połowa zysku z ...
    podobne do podejścia xmess, ma sens. jak długo zyski przewyższają twoje y, jesteś na dobrej drodze.

  5. #15

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Thanx, Najważniejsze jest, aby zacząć małe pieniądze i mieć trochę MM Reguły nie grają więcej, niż możesz sobie pozwolić, by stracić bardzo proste_ Zanim zdołam zaoszczędzić 200 na miesiąc, a ja wydałbym to w innych bezużytecznych rzeczach teraz Inwestuję je w Live ... Jeśli podzielę konto na 300 Gbp na dziesięć części i ryzykuję 10% za tydzień, kiedy straciłem 30 GB, zatrzymam się na tydzień i zatrzymam Demo ... wtedy w przyszłym tygodniu zobaczymy, czy zysk i ja zysk w przyszłym tygodniu zagraj o te same 10%, a jeśli zysk ponownie w trzecim tygodniu zaryzykuje to samo 10% (połowa zysku z ...
    Cześć, jesteś świetnym testerem systemów. Mam wątpliwości co do twojego systemu, jaka jest konfiguracja CCFP? Czy TF? Chociaż mówi, że nie używa SL, to jednak powiedział, że ryzyko wynosi 10% wielkości konta i jego 10% TP, więc możemy powiedzieć, że jego SL i jego TP wynoszą 10%? Mniej więcej 300 pipsów z 0,01 lotem na koncie o wartości 300 gbp. Dzięki!

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć, jesteś świetnym testerem systemów. Mam wątpliwości co do twojego systemu, jaka jest konfiguracja CCFP? Czy TF? Chociaż mówi, że nie używa SL, to jednak powiedział, że ryzyko wynosi 10% wielkości konta i jego 10% TP, więc możemy powiedzieć, że jego SL i jego TP wynoszą 10%? Mniej więcej 300 pipsów z 0,01 lotem na koncie o wartości 300 gbp. Dzięki!
    Cześć tak_ Na pokazach fotograficznych M3, ale na Ccfp był M4 TF, to jest coś, o co prosiłem xmess o naprawianie stabilnych komentarzy w oknie Ea Zaczynam bez SL, a później mogę go zmodyfikować, ale to jest na drugim live ... ale tak, możemy powiedzieć, że w kategoriach komentarza słowa nie ma SL, a co tydzień jest to generalnie 10% Risk = 30, jeśli jest to Gbp z grubsza (420-450) pipsów, a jeśli jest Usd to jest inne. Więc w zasadzie na tym live (2) pokazuję, w jaki sposób lista Ccfp-df jest normalnie pobierana przez EA bez mojej interakcji, a na drugim live wymieniam ją z Ccfp-Snr, ale tylko ręcznie, więc wyniki też się zmieniają ... Próbowałem z EA-Ccfp-Matrix, ale wyniki nie były tak stabilne ze względu na problemy z optymalizacją Wyniki i fizyczne pieniądze nie są tym, co mnie interesuje, ale system, który działa, jest punktem, wtedy odpoczynek pójdzie za nim odpowiednio_ Grając to samo z większą ilością wygranych ” Zrobić sztuczkę, ponieważ rynek może być inny, więc musimy testować coraz więcej, aby zobaczyć zegarek. Szczegółowe wyjaśnienie byłoby trochę długie, więc wystarczy kilka wskazówek i nadziei na usłyszenie od MM i metody innych graczy, gdy stawką są prawdziwe pieniądze

  7. #17

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć, próbowałem tego - usunąłem wszystkie symbole dla indeksów. Olej cfd, minerały itp. właśnie opuściły pary FX i sprowadził je z powrotem - dziwne ... maahome
    Cześć maahome, W MT4, Wybierz widok symboli (Ctrl U) Pokazuje wszystkie symbole, odznacza niechciane symbole i zamyka. Benz

  8. #18
    Cześć ... Potrzebuję referencji dla dobrego vps ... Ktoś? ?? Alex

  9. #19

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć ... Potrzebuję referencji dla dobrego vps ... Ktoś? ?? Alex
    https://www.united-hoster.de/Używam ich, taniego brudu, świetnego czasu pracy i potężnego za niewielkie pieniądze. ale ich interfejs klienta jest trochę powiedziany, niemieckiangielski = nie najlepszy. na żywo nie ma lepszego niż cns .........................

  10. #20

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć ... Potrzebuję referencji dla dobrego vps ... Ktoś? ?? Alex
    Możesz zacząć od zapytania brokera, czy oferuje on Vps Ktoś zaproponował kilka nazwisk z wątku na stronieforex-instant...
    https://www.forex-instant.com/tradin...le-corner.htmlPytałem również o prywatny serwer do wynajęciazakupu, ale to kosztuje więcej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.