Zarabianie miliona - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Zarabianie miliona

  1. #21

  2. #22
    Hej !!! Szczęśliwego nowego roku dla ciebie, życzę dobrego zdrowia i mnóstwo pestek
    Pewne jest, że jesteś wytrwały w swoim dążeniu do zdobycia tego miliona. Wygląda na to, że nie zawiedziesz rynku, nigdy się nie poddasz ... Wstawiony film wideo
    nullSzczęśliwy handel dla ciebie, baw się dobrze.

  3. #23
    Nadal jestem tutaj! Szczęśliwego Nowego Roku! Moje konto rośnie powoli, ale rośnie ...
    http://www.myfxbook.com/members//100-one-million/418953

  4. #24
    fajna nić. Czy otrzymujesz dobre oprocentowanie depozytu za pośrednictwem Oandy?

  5. #25

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nadal jestem tutaj! Szczęśliwego Nowego Roku! Moje konto rośnie powoli, ale rośnie ...
    http://www.myfxbook.com/members//100-one-million/418953
    To naprawdę dobrze. Gratulacje. Proszę, kolego, nie bądź nieznajomym. Potrzebujemy więcej twojego zdrowia psychicznego tutaj.

  6. #26
    LOL, dziękuję Jay i miło cię widzieć wciąż tutaj!
    No dobrze, zrobię co w mojej mocy, może znowu powiem słowo o tym, co tu robię.
    Spojrzałem tam na forach Oandy i wydaje się, że są prawie martwi ... Gdzie podziali się ci wszyscy ludzie?

  7. #27
    Cytat Zamieszczone przez ;
    LOL, dziękuję Jay i miło cię widzieć wciąż tutaj!
    No dobrze, zrobię co w mojej mocy, może znowu powiem słowo o tym, co tu robię.
    Spojrzałem tam na forach Oandy i wydaje się, że są prawie martwi ... Gdzie podziali się ci wszyscy ludzie?
    Chciałbym wiedzieć. Jeśli ktoś wie, poproś o PM.

  8. #28
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Drodzy czytelnicy, być może znam niektórych z was jako tych, którzy mają największe niepowodzenia w handlu.
    To nie jest kłtwo, popełniłem więcej błędów, jak większość z was kiedykolwiek zrobi! Ale nie chcę i nie poddam się i nie nauczyłem wiele o sobie io tym, jak się sprawy mają. Więc tym razem będę handlować jeszcze mniejszą dźwignią i zacznę z kolejnym kontem 1k. Mam 38 lat, więc stając się 50, chcę mieć ten milion.
    Mój styl to pewne pochodne BWILC i połączenie podstaw i technicznych. Dźwignia jest teraz znacznie niższa, ja zazwyczaj handluję 200 jednostkami za konto 1K ....
    haha, wciąż tutaj

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.