Zarabianie miliona
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Zarabianie miliona

  1. #1
    Drodzy Czytelnicy,

    Mogę być znany niektórym z was jako ten, który ma największe niepowodzenia w handlu.

    To nie jest kłtwo, popełniłem więcej błędów, jak większość z was kiedykolwiek zrobi! Ale nie chcę i nie poddam się i nie nauczyłem wiele o sobie io tym, jak się sprawy mają. Więc tym razem będę handlować jeszcze mniejszą dźwignią i zacznę z kolejnym kontem 1k. Mam 38 lat, więc stając się 50, chcę mieć ten milion.


    Mój styl to pewne pochodne BWILC i połączenie podstaw i technicznych. Dźwignia jest teraz znacznie niższa, ja zazwyczaj wymieniam 200 jednostek na konto 1K.

    Jeszcze więcej, zwłaszcza, że ​​będę starał się robić codziennecotygodniowe briefingi.


    Twoje zdrowie!

  2. #2
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Drodzy czytelnicy, popełniłem więcej błędów, jak większość z was kiedykolwiek zrobi! Twoje zdrowie!
    Przepraszam że cię zawiodłem. Ale podaję tytuł tego, który popełnił najwięcej błędów w handlu i w branży handlowej
    czym jest BWILC?

  3. #3
    Wy ludzie nie wiecie, jakie są błędy, dopóki nie zobaczycie, ile zrobiłem!
    powodzenia w nowym projekcie.
    Dzielicie się tak bardzo i nigdy się nie poddajecie, więc na pewno odniesiecie sukces!

  4. #4
    Dzięki chłopaki! Miło widzieć uczciwych ludzi tutaj!
    @logo: Wyjaśniłem tutaj BWILC (Obserwowanie ptaków w kraju lwa):
    https://www.forex-instant.com/forex-...30-charts.htmlDzięki Poocher!

  5. #5
    Życzę powodzenia w podróży. Mam nadzieję, że jesteś w stanie osiągnąć swój cel.

  6. #6

  7. #7
    Pierwszy tydzień się skończył, a moje konto wzrosło o 7,5%. Cóż za wspaniały początek! Najlepsi wykonawcy, w których Platin, Silver i Dax.
    Kilka słów na temat mojego obecnego pozycjonowania: jestem dość zwyżkujący w Euro, towary, niedźwiedzi w USD i jenach. USD będzie słabnąć po wyborach w USA, QE 3 nadejdzie, a długi USA ze wszystkimi zobowiązaniami nie będą mogły zostać spłacone bez drukowania pieniędzy. Doprowadzi to do dewaluacji (obecnie silnego) dolara jeszcze bardziej. Silver prędzej czy później zdobędzie 75 $, a Gold wzrośnie powyżej 2000 $. Wiem, że UE ma własne problemy, ALE wiele środków zaradczych jest już w toku, a ja nie widzę niczego w USA.

  8. #8
    Pierwszy miesiąc jest zakończony, konto wynosi około 33%.

  9. #9

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Pierwszy miesiąc jest zakończony, konto wynosi około 33%.
    To jest niesamowite!! Będę mieć na ciebie oko haha. Przynajmniej nie jestem jedyny !!
    Miłego weekendu!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.