Zarabianie miliona - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: Zarabianie miliona

  1. #11
    Bardzo interesująca nitka xaron. Podczas gdy możesz popełniać najwięcej błędów, jestem królem na krótkich lub długich dystansach. Ostatnim razem, gdy zrobiłem sobie przerwę od handlu, kiedy byłem zwyżkujący w stosunku do euro, gdy podskoczyłem na moje konto o 75%, pozostałem zwyżkujący, ponieważ spadł z klifu, długo i uderzając przestał tracić całą drogę w dół. Mój ostatni wyczyn to skrócenie wartości EURUSD na poziomie 1.207 lol. Tym razem używam również mniejszej dźwigni i szukam większej pozycji z punktu widzenia podmiotu zajmującego pozycję handlową z pewną skalpującą im między (hej, to byłoby nudne inaczej!) Wciąż skracając euro. W końcu powróci do zdrowia psychicznego.

  2. #12
    Powinieneś być w stanie uzyskać swój milion w mniej niż 3 lata. Jeśli możesz podwoić swoje konto co 3 miesiące. To tylko 7% w tygodniu. Na koncie zaczynającym się od 1000 $, wszystko, co musisz zarobić, to 70 $ w pierwszym TYDZIEŃ Więc co cię powstrzymuje? Po prostu handluj, gdy masz pewność, że twój handel będzie opłacalny. Brak handlu dla zabawy. Kiedy zarabiasz 2% na dziennym handlu, QUIT Następnego dnia zarabiaj 2%, a następnie Wyjdź Trzeciego dnia zarób 2%, następnie WYJDŹ Teraz dostajesz to Nie idź do domu. Czas jest twoją przewagą Nigdy nie wypłacaj środków

  3. #13
    Dzień dobry TYLKO jako sugestia, czy ponownie rozważysz liczbę transakcji, które robisz w ciągu jednego dnia? Być może mógłbyś wyobrazić sobie parę, która ma największą szansę na zarobienie zysku przez następną godzinędzień i po prostu idź z tym. Kiedy zyski będą wkrótce dostępne, idź z większością dostępnego depozytu i pozostań na tej stronie. Czasami na przykład osoby poszkodowane pokażą, że zbliża się para. Ale to się zmienia po 5 pipsach i para spada. Pozostawienie strony na kilka minut może przerodzić się w ę. Jeśli obserwowałeś zmianę nastroju, możesz wyjść na równe nogi. Oglądanie jednego ekranu jest naprawdę nudne, ale jesteś tu po to, aby zarabiać pieniądze, więc czasami musimy przez to cierpieć

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Pierwszy tydzień się skończył, a moje konto wzrosło o 7,5%. Cóż za wspaniały początek! Najlepsi wykonawcy, w których Platin, Silver i Dax.
    Kilka słów na temat mojego obecnego pozycjonowania: jestem dość zwyżkujący w Euro, towary, niedźwiedzi w USD i jenach. USD będzie słabnąć po wyborach w USA, QE 3 nadejdzie, a długi USA ze wszystkimi zobowiązaniami nie będą mogły zostać spłacone bez drukowania pieniędzy. Doprowadzi to do dewaluacji (obecnie silnego) dolara jeszcze bardziej. Silver prędzej czy później zdobędzie 75 $, a Gold wzrośnie powyżej 2000 $. Wiem, że UE ma własne problemy ...
    Cześć . Mam nadzieję, że masz się dobrze. Utrzymuj dobrą pracę i przewidywania. Błędy się zdarzają ... i nie wstydzę się powiedzieć, że zrobiłem ich więcej niż ty

  5. #15
    Dzięki. Do tej pory wrzesień jest dla mnie dość trudny. Spadek ceny ropy sprawia, że ​​zastanawiam się. Tak, Arabia Saudyjska mówi nam, że zwiększy produkcję, ale istnieją ograniczenia. Czuję manipulację tutaj przed gigantycznym posunięciem. Pomyśl o tym, że Izrael może zaatakować Iran i nie mam żadnych wątpliwości, że ...

  6. #16
    Aha i nie zapomnij o nielimitowanym drukowaniu dolara przez FED.

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Aha i nie zapomnij o nielimitowanym drukowaniu dolara przez FED.
    Nigdy.

  8. #18
    Dobra robota . Nigdy przenigdy się nie poddawaj. Wstawiono wideo
    nullDobry handel dla ciebie.

  9. #19

  10. #20
    Cześć, srebro technicznie dotknęło wiele czasu na szczycie, może spadnie. Dlaczego trzymasz pozycje 2x -7%? Dla mnie jest to ryzykowne.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.