Spectre's Corner - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Spectre's Corner

  1. #21

  2. #22
    usdjpy naprawdę chcesz spaść niżej? ... to co nie możesz zrobić podczas numeru ... a jednak chcesz to teraz zrobić?! ... pokaż mi ... pokaż mi ...

  3. #23
    Spectre2006 Chcę trochę tego, co paliłeś
    .

  4. #24

  5. #25
    Cóż, wykonałeś kilka dobrych połączeń ... BUt you post tak wiele razy, że czasami tracę kontrolę nad twoimi połączeniami. może podsumowanie co jakiś czas byłoby miłe.

  6. #26
    Moje wewnętrzne ukierunkowanie zmienia się w zależności od rynku, naprawdę trudno jest je aktualizować z minuty na minutę, dlatego rynki forex mają tak dużą zmienność, ponieważ ”kierunek” zmienia się z minuty na minutę. A jeśli jesteś ”sztywny” na swojej opinii kierunkowej, twoje przystanki mogą zostać trafione. Dane inflacyjne, których wszyscy szukają, to tylko kolejny pretekst, by ruszyć w kierunku, w którym chcą. USDJPY ma do tego pewną skrajną siłę. Zauważyłem to od kilku tygodni. Ale nawet wiedząc o tym, musisz ustawić się lub poczekać na punkty cenowe, które rzadko są gwintowane.

  7. #27

  8. #28

  9. #29
    1) EURGBPJPY USD byka w nich. 2) Test jądrowy Korei Północnej możliwy przez weekend. 3) Słabe dane na całym świecie. 4) Zbierania obligacji rządowych USD. 5) OLEJ i ZŁOTA twardo. 6) Stock Rallying (rajd techniczny). 7) Wojna z terrorem. 8) Ryzyko przerwania ognia zrywającego zawsze tam. Oto kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę. Myślę, że nadchodzący słaby powinniśmy zobaczyć kapitulacji w ruchu byka USD.

  10. #30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.