Kontynuuj popychanie do przodu - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Kontynuuj popychanie do przodu

  1. #21
    2 Załącznik (y) CADJPY nadal działa bezczynnie przez ostatnie 38 godzin Nie mam logicznego powodu, aby zamknąć lub dokonać poprawek w tym handlu, więc utrzymuję go w ruchu dopóki nie trafi on na moją SL lub TP. Spoglądam tylko na GJ krótko, o którym krótko wspomniałem w tym wątku, kiedy zastanawiałem się nad tym, by nie dopuścić do CADJPY. może trafić 144. Jeśli chcesz zrobić kupę pestek (lub) pieniądze cierpliwość i dyscyplina idzie na długą drogę na krawędzi. lt; gt; lt; gt; lt; gt; lt; gt; lt; gt; lt; gt; lt; gt; lt; gt; lt; gt; lt; gt; lt; gt; lt; gt; lt; gt; lt; gt; lt; gt; lt; gt; lt; gt; lt; gt; lt; gt; lt; gt; Sądzę, że zobaczymy, jak się jutro rano sprawy potoczą.
    https://www.forex-instant.com/discus...form-saxo.html
    https://www.forex-instant.com/crypto...-sell-bar.html

  2. #22
    1 Załącznik (y) CADJPY krótko po -10pips to zaczynało wyglądać źle. znalazłem wsparcie na 20ema, świecę zieloną i ogon w górę. Przyznaję, że moje zgłoszenie było trochę za wcześnie. Następnym razem, gdy wybierasz wierzchy, pamiętaj, aby wejść, gdy zamyka się do 20ema.
    https://www.forex-instant.com/discus...t-advisor.html

  3. #23
    1 Załącznik (s) inny długi 5pips. 12229 będzie trudnym obszarem do zerwania powyżej. niemniej jednak tempo jest większe. Na razie.

  4. #24
    1 Załącznik (y) 3min 20ema nie były wystarczające do utrzymania ceny wyżej. to jest ciasna strefa po 10 minutach w lewo. chyba że jest dywersja na 3min, byłbym niezdecydowany, aby wziąć to ponownie. gdy rzeczy są niepewne, zablokuj zysk powyżej 5 punktów.

  5. #25
    1 Załącznik (-i) następny obszar wsparcia 12179, poprzednie dni US bottom. Szukam wyprawy na 3min i 5min.

  6. #26
    1 Załącznik (-i) Nie czuję się dobrze na długo. jeśli naciśniesz niżej, nie mam wyjścia. Sprzedaż wsparcia nie jest moim obszarem ekspertyzy. Zbyt wiele razy paliłem się za sprzedaż, żeby poprzeć i kupić opór.

  7. #27
    1 Załącznik (y) Jeśli byłeś doświadczonym handlowcem DAX, prawdopodobnie sprzedałeś go, gdy zamknąłem swój drugi 5-dolarowy długi handel. 10min świece zamykające się z długimi ogonami tuż poniżej 20ema, z ceną poniżej 200ema na obu wyższych i niższych TF. Cieszę się, że nie musiałem brać żadnej y, pomimo tego, że nie nadążam za impetem. ALE zawsze jest następna podpora 12133, przekierowanie jest włączone przez 3 minuty.

  8. #28
    1 Załącznik (s) w końcu jakiś znak ruchu w górę.

  9. #29
    2 Załącznik (y) Zakres rezystancji 12195-12175 górny pułap wczoraj. Przejściowe wsparcie 12135 Najniższy punkt 12095 Moje nastawienie jest krótkie. O ile nie zamyka się ponad moje 30min 20ema uprzedzeń pozostaje niedźwiedzi. Będę szukał sposobów na skrócony DAX.


  10. #30
    Jeśli cena znajdzie poparcie dla tymczasowego wsparcia, które odbyło się dwukrotnie podczas sesji w USA, 12135 może chcieć kupić je do 12175.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.