Praca nad 5% miesięcznym wzrostem
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Praca nad 5% miesięcznym wzrostem

  1. #1
    MÓJ cel co najmniej 5% miesięcznie zwiększa kapitał. Zaczynam wątek, aby omówić mój styl handlu. wszelkie sugestie są mile widziane.

    teraz 3% osiągnąłem na miesiąc, ale mam nadzieję, że w tym miesiącu osiągnę swój cel.

    Szczęśliwy handel!

  2. #2
    moje konto na żywo zostało udostępnione na tym koncie, wszystkie wpisy również pojawiły się na moim koncie. Nie mam zamiaru zarządzać ani przekazywać moich sygnałów innym. Właśnie zaczynam dyskusję z moimi kolegami, aby mi zasugerować. indie mnie, gdzie się mylę.

  3. #3
    W zeszłym tygodniu zarobiłem 4% zysku na żywo, dziennym wykresie, śledzeniu trend-marti. 5% miesięcznie jest możliwe do osiągnięcia. Oczekuję 20% miesięcznie z 20 wymianami na miesiąc, ale mogę obniżyć się do 5-10%. Jesteśmy w tej samej misji zasięgu. Przyjemność dla ciebie.

  4. #4

  5. #5
    Witaj, dobra robota 2,5% na miesiąc, nie 5%, ale całkiem nieźle! Ile lat handlujesz, aby ten dobry wynik?

  6. #6
    Transakcje są wyjątkowo dobre, dobrze zrobione. Powiedziałbym tylko, że twoje ryzyko jest mniejsze niż w przypadku Nanningboba, a ja uważałem, że jest bardzo niskie
    Zdajesz sobie sprawę, że przy niewielkim ryzyku, które podejmujesz, nawet bez y stopu, musiałbyś stracić 110 000 pipsów, zanim skończyłoby ci się pieniądze, po raz pierwszy prawdopodobnie to powiedziałem, ale myślę, że powinieneś zwiększyć ryzykujesz trochę za handel, nawet jeśli podwoisz go do 20 centów za pips, to da ci 50 000 pipsów. Konto Nanningbob jest uważane za wyjątkowo bezpieczne bez żadnych i pozwala na 10 000 pipsów.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.