Asian Breakout z trendem - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Wątek: Asian Breakout z trendem

  1. #31
    1 Załącznik (i) Dzisiaj: Analiza trendów: Uptrend Wielkość partii: 0,15 Przystanek zakupu: 1,37677 SL: 1,37414 Target: 1,37922

  2. #32

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzisiaj: Analiza trendów: Uptrend Lot Size: 0,15 Buy stop: 1.37677 SL: 1.37414 Target: 1.37922 {image}
    Nie odpowiedziałeś wczoraj na moje pytanie ???? Dlaczego nie zaznaczyłeś regularnej sesji Azji na swoim zdjęciu ???

  3. #33
    mimo że najwyższy był w czasie wolnym (przed azjatyckim), po prostu uważałem, że ten wyższy szczyt kilku godzin wcześniej byłby bardziej trafny,

  4. #34

    Cytat Zamieszczone przez ;
    mimo że najwyższy był w czasie wolnym (przed azjatyckim), po prostu uważałem, że ten wyższy szczyt kilku godzin wcześniej byłby bardziej trafny,
    Więc zmieniłeś swoje zasady?

  5. #35
    Naah, ale jestem dość eczny w moim zasięgu, najważniejsze jest handlowanie z zasięgiem i staranie się unikać różnych dni Nie brałem dzisiaj handlu, ponieważ podróżowałem z przyjaciółmi, a potem będę w Japonii od jutra do niedzieli, więc nie więcej handlu w tym tygodniu

  6. #36
    Dziś trend 1H nie jest wystarczająco jasny i będziemy mieli duże nowiny na temat wpływu już na otwarciu - francuski PMI Flash Manufacturing PMI - Niemiecki PMI dla przemysłu produkcyjnego Nie ma handlu i myślę, że jutro nie będzie handlu

  7. #37
    2 Załącznik (i) Dzisiaj: Analiza trendów: Uptrend 4Hour mamy ładny trójkątny wzór trójkąta. Rozmiar: 0.20 Kup: 1.3793 SL: 1.3761 Cel: 1.3793 Ostatnio przyglądałem się pozycjonowaniu Oandy, widzę wzrost o 1% wzrost pozycji krótkich z wczoraj, co daje mi dalsze bycze nastawienie - Followup: BIG MISTAKKKE !! Zdecydowałem się pozwolić otworzyć się na handel przed pójściem spać z jakiegoś powodu, ale nie widziałem, że dzisiejszego wieczoru było oświadczenie FOMC i decyzja o wysokości funduszu, gdybym zwróciła na to uwagę, zamknęłbym moje oczekujące zamówienie ... Zasługuję na to, że zgubiłem ... Zasadniczo zamówienie zostało zmienione, a SL i ostatecznie osiągnęły cel początkowy
    -0,05


  8. #38

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzisiaj: Analiza trendów: Uptrend 4Hour mamy ładny trójkątny wzór trójkąta. Rozmiar: 0.20. Kup: stop: 1.3793 SL: 1.3761 Cel: 1.3793 Ostatnio przyglądałem się pozycjonowaniu Oandy, widzę wzrost o 1% wzrostu pozycji krótkich z wczoraj, co daje mi dalsze bycze nastawienie {image}
    Dlaczego nie podoba ci się sesja Asia Session High o 1,3777?

  9. #39
    1 Załącznik (i) Dzisiaj: Analiza trendów: Downtrend Lot Size: 0,15 Zasięg około 38 pipsów

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.