Asian Breakout z trendem - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Wątek: Asian Breakout z trendem

  1. #21

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Większość ludzi uważa trend wzrostowy HL HH, trend spadkowy LL LH. To jest podstawowa definicja, ale jest też aspekt dyskrecjonalny, który ludzie rozwijają z doświadczeniem i jest trudny do zapisania ... Ale w zasadzie biorę pod uwagę niż wtedy, gdy cena jest poniżej mojej 1-godzinnej średniej ruchomej, jak przy spadku i powyżej mojej 1-godzinnej średniej kroczącej, jak w trend wzrostowy ...
    Kiedy zacząłeś badania tego systemu?

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Większość ludzi uważa trend wzrostowy HL HH, trend spadkowy LL LH. To jest podstawowa definicja, ale jest też aspekt dyskrecjonalny, który ludzie rozwijają z doświadczeniem i jest trudny do zapisania ... Ale w zasadzie biorę pod uwagę niż wtedy, gdy cena jest poniżej mojej 1-godzinnej średniej ruchomej, jak przy spadku i powyżej mojej 1-godzinnej średniej kroczącej, jak w trend wzrostowy ...
    Dzięki

  3. #23
    2 Załącznik (i) Dzisiaj: Analiza trendów: Uptrend Rozmiar części: 0,15 Zobacz zdjęcie dla mojego zakresu Następne: SL hit - -0,05 Partia do następnego handlu Analiza: Bardzo interesujący handel, mój oczekujący zakup został wywołany tuż przed wiadomościami, aby dostaję płynność dla dużych graczy, myślę, że zejdę na dół, poważnie zawahałem się zamknąć ten handel przed wiadomościami, ponieważ wybuch był dziwny, a my otrzymaliśmy wiadomości zaraz po tym, więc wierzę, że mogę zamknąć handel, który śledziłem tuż przed wiadomościami dla mnie kolejne transakcje !!!


  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzisiaj: Analiza trendów: Uptrend Lot Size: 0,15 Zobacz zdjęcie dla mojego zakresu {image}
    Czy twoja Asia Session rom 2 do 8 lub od 2 do 9 ??? Ponieważ widzę twoją nisko na barze kończącym się na 8

  5. #25
    Tak, rozważałem tylko bary od 2 do 20, ponieważ mieliśmy sesję frankfurcką Fake-out, więc nie brałem pod uwagę

  6. #26

  7. #27
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tak, rozważałem tylko bary od 2 do 20, ponieważ mieliśmy sesję frankfurcką Fake-out, więc nie brałem pod uwagę
    Co zrobisz w tej sytuacji: Masz niski poziom pomiędzy 2 a 8 rano, a następnie między 8 a 9 rano cena spada, a następnie idzie wyżej niż niska z sesji Asia. Czy podejmiesz krótki handel, gdy cena wróci do tak niskiego poziomu z sesji Asia? Wystarczy zobaczyć poniższą konfigurację od dzisiaj dla USDJPY, jak na przykład

  8. #28
    Witaj, na pewno nie handlowałbym tą sesją, ale moje zamówienie oczekujące na zamówienie z pewnością byłoby poniżej 8 godzinnej świecy

  9. #29
    1 Załącznik (i) Dzisiaj: Analiza trendów: Uptrend Rozmiar działki: 0.10 Przystanek zakupu: 1.3722 Cel: 1.37501 SL: 1.3691 Kontynuacja: Docelowy wzrost trafień o 0,05

  10. #30

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzisiaj: Analiza trendów: Uptrend Lot Size: 0.10 Buy stop: 1.3722 Target: 1.37501 SL: 1.3691 {image}
    Asia Session High nie jest tą, którą zaznaczyłeś, dlaczego używasz tego?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.