Dziennik handlowy EmeraldEyes - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: Dziennik handlowy EmeraldEyes

  1. #11
    lubię twoją konfigurację handlu 4,
    chociaż to nie uderzyło. ale twoja analiza była naprawdę dobra

  2. #12
    Dzięki! Nie jestem pewien, czy robię to ponownie z takim zestawem punktów wejścia bc Naprawdę nie znoszę przegapić tak niesamowitej konfiguracji. Być może ”strefa konwergencji włókien” lub prawdopodobnie powinienem postawić stop sprzedający pod tym ekstremalnym sztyftem. Coś do przemyślenia do następnego razu.

  3. #13
    Kierunek transakcji: Długi wykres dzienny USDCAD 2 transakcje na wielu wejściach (x2) @ 1,0040 Stop Loss @ .9990 TP1 @ 1,0090 TP2 @ 1.0165 100: 175 1: 1, 1: 2.5 Informacje o handlu: Podwójne dno z poziomu 1,00 ( niebieska linia) i MACD wykazujące byczą rozbieżność. PA uderzyło w dno BB, ale nie przebiło go tak jak poprzednie dno. Miał też zdeformowany wzór ”byczego nietoperza” z nieostrymi konwergencjami włókien, ale wygląda na to, że jest to handel o wysokim prawdopodobieństwie. Pierwszy TP ma wartość SL @ 50pips. Jeśli trafisz, SL jest ustawione na poziom początkowy.

  4. #14
    ”Co poszło nie tak” ... wyrzuciło mnie z handlu z prawdziwym (do pip) podwójnym dnem, które myślałem, że skończyło się i skończyło. Powinienem wejść do długiego handlu bliżej tego poziomu .9979 (różowa linia), dzięki czemu jestem w stanie umieścić mój stop poniżej najniższego poziomu, który zabrałby mnie do poziomu TP1 zamiast zostać zatrzymany. Demo handluje bez powodu.
    Wykres dzienny 100 straconych
    Z pozytywnej strony ... wygląda na świetny krótki handel.

  5. #15
    Kierunek transakcji: długi EURJPY 4H Wykres 2 udział w lotach Wpis (x2) @ 113.33 Stop Loss @ 112,93 Trailing Stop Ryzyko: 80 pips O tym handlu: Bullish pinbar off z poprzedniego dnia na niskim poziomie200MAdolny BB zkup stop powyżej high @ 113,30.
    update: stopped out @ 113,34 Nie zamierzałem ponosić y po potencjale 30pip. Euro zostało zabite na większości innych par, więc postanowiłem dokonać mądrego wyboru i odejść z 1 pipsem


  6. #16
    Kierunek handlu: krótki AUDUSD 4H Wykres 1 Handel ”wieloma towarami” Pozycja @ .9560 Stop Loss @ .9632 Ryzyko: 72 pipsy Informacje na temat tej transakcji: Sprzedane w przerwie poprzedniego 4hr niskiego poziomuobszaru wsparcia. Wybieram inną drogę tego handlu i ostatnio wyszukuję moje zarządzanie handlem, więc jestem podekscytowany tym, jak będą się rozwijać nowe transakcje. Zatrzymanie jest umieszczane powyżej poprzedniego znacznika 4hr high @ 9632.
    ualizacja: został zatrzymany na -72 pipsów. Wygląda na to, że sprzedałem u dołu asortymentu i kupiłem u góry. Muszę trochę skrytykować mój handel wybuchowy. Po:

  7. #17
    Ostatnio nie robiłem wielu transakcji, ponieważ próbuję nowej formy handlu i widoku rynku forex razem. To jest ćwiczenie praktyczne tej formy. Kierunek transakcji: Krótki wpis na wykresie EURUSD 1H @ 1.3315 Stop Loss @ 1,3326 RR: 8: 1 1188pips Informacje na temat tej transakcji: Sprzedawane pod oporem, dążąc do uzyskania 1,3227, który jest najbliższym poziomem wsparcia.

  8. #18
    Handel zakończony 88pips To powinno być nazywane handlem 1, ponieważ podchodziłem do tego handlu w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałem, z rezultatem, który był nieunikniony. Znalazłem dokładnie to, co robiłem źle w moich transakcjach, osiągając w ten sposób cel tego wątku. Nowe spojrzenie na rynki również wymaga nowego obrazu awatara. Mogę nadal zamieszczać tutaj transakcje z naciskiem na udane zarządzanie handlem.
    Zabawne jest to, że nie brałem pod uwagę wykresu ani wnętrza, kiedy wszedłem w ten handel. Wygląda dobrze, prawda?

  9. #19
    Oto kilka szybkich transakcji, które odbyłem dzisiaj na EURUSD przy użyciu mojej nowej metody przepływu zleceńhybrydy (wciąż ją udoskonalając). Zielone strzałki pokazują, z których świeczek wychodzę. Po pierwsze: zysk 14pip. Kierunek transakcji: długi wpis 5 EUR na wykresie EURUSD @ 1.3136 Stop Loss @ 1,3125 TP1 @ 1,3150 Kupiony na wsparcie, sprzedany pod oporem. Znak 1.3160 ​​wygląda jakby był lepszym wyjściem z silniejszym oporem.
    Drugi handel: zysk 20pip. Kierunek handlu: długi wpis 5 EUR na wykresie EURUSD @ 1.3155 Stop Loss @ 1.3150 TP1 @ 1.3175 Prawie kupiony na wsparcie po pułapce na niedźwiedzie miał miejsce i cena wracała. Sprzedane po ostatnim oporze. Bardzo niskie ryzyko, wysoki zysk.

  10. #20
    Przez jakiś czas miałem swojego pierwszego nie zwycięzcę, co jest dobre.
    Kierunek transakcji: Krótki wpis na wykresie 5 EURUSD za 1 000 EUR @ 1.3170 Stop Loss @ 1,3179 TP1 @ 1,3153 Około 2: 1 RRR Oto, jak wyglądał mój wpis:
    Oto następstwa. Zwróć uwagę na whipsaw w różowym pudełku. Celowo wybrałem moją SL w oczekiwaniu, że ta bicz może zostać wykonana, zanim cena spadnie. Gdy cena wyniosła 2 pipsy mojego poziomu zysku (czerwone kółko), przesunąłem swój postój, aby złamać równo (1,3170), który następnie został zatrzymany (czerwone pole) tuż przed tym, jak cena osiągnęła mój poziom TP. Cena natychmiast spadła o 30 pipsów za 15 minut. Przenoszę moje postoje do BE po mojej drodze od NIENAWIDZĘ, aby zwycięzca zwrócił się do przegranego.
    W takim przypadku lepiej byłoby, gdybym przestał, ale zamierzam kontynuować przeprowadzkę do BE.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.