Noobs w misji. Moja podróż do tysiąca. - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Noobs w misji. Moja podróż do tysiąca.

  1. #21
    Dziś był dobry dzień na Forex Street. Tylko aktualizacja. Moje konto wzrosło dzisiaj o 600 pipsów dzięki spadkowi stóp procentowych Us aż do najniższego poziomu w historii. Wracam do tysiąca. Moje konto osiągnęło dzisiaj poziom 160 USD
    Gdybym nadal handlował minis, to byłoby o wiele więcej:tak jak na marginesie ... nie jest tak, że jestem geniuszem. Ostatnio handlowałem znacznie agresywnie, ale jak dotąd udało mi się to osiągnąć na moją korzyść. W pewnym momencie naprawdę będę potrzebował trochę wolniej. Do zobaczenia wkrótce.

  2. #22
    Ile mikroporów używasz w handlu? Zastanawiam się, czy w przyszłym roku nie założyć konta mikro, więc chciałbym zobaczyć, jak wygląda handel mikropłatami.

  3. #23

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Chcę tylko wrócić i napisać coś bardzo szybko, aby wyjaśnić mój ostatni post. Moja ostatnia wiadomość: wykonałem to połączenie kilka godzin temu. Wykres pokazuje, co się stało. W każdym razie, zobaczyliśmy klasyczny wzór. Cena pokonała poprzednią wysoką noc. Wrócił do miejsca, w którym się otworzył i znalazł wsparcie, tworząc miły punkt wyjścia dla przedsiębiorców do wyjaśnienia ryzyka. W tym momencie podróżowała wzdłuż szeregu, dopóki USA się nie otworzyły i wystrzeliły stamtąd. Do tej pory cały dzień byłam długa. Cena właśnie trafiła na tygodniowy R1, który był ...
    Hej, Rapid, dziękuję za podzielenie się tym. Ile ma Mark Fisher? Próbowałem go użyć, ale nie mogłem przewidzieć, kiedy nastąpi przełamanie lub wycofanie. Dokładnie to właśnie próbujesz zrobić. rozumiem, że cena musi zostać ot powyżej poprzedniego zamknięcia. Poprzedni szczyt ma również duże znaczenie? a kiedy zamknięcie dla ciebie opiera się na czasie GMT lub czasie sesji (czyli innym czasie w GMT, gdy masz DST)? Z poważaniem.

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Hej, Rapid, dziękuję za podzielenie się tym. Ile ma Mark Fisher? Próbowałem go użyć, ale nie mogłem przewidzieć, kiedy nastąpi przełamanie lub wycofanie. Dokładnie to właśnie próbujesz zrobić.
    Nigdy nie słyszałem o Marku Fisherze i wątpię, czy ma to coś wspólnego z tymi technikami. Nie oczekuj od razu wszystkiego, przejdź przez cały podręcznik MP. Warto, a najlepsze rzeczy są zapisywane na koniec. Nie chodzi tu o wskaźnik, ponieważ są to pojęcia braku równowagi i ramy czasowe.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    rozumiem, że cena musi zostać ot powyżej poprzedniego zamknięcia. Poprzedni szczyt ma również duże znaczenie?
    Absolutnie.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    A kiedy zamknięcie dla ciebie opiera się na czasie GMT lub czasie sesji (czyli innym czasie w GMT, kiedy masz DST)?
    Użyj średniego okresu największej zmienności dla par, które przeglądasz. Kurs EURUSD będzie o wiele bardziej bezpośredni, ponieważ jest to para rezerw, ale jeśli zrekompensujesz to, możesz dostosować się także do innych par. Niech rynek ci powie, kiedy się kończy i zaczyna.

  5. #25

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ile mikroporów używasz w handlu? Zastanawiam się, czy w przyszłym roku nie założyć konta mikro, więc chciałbym zobaczyć, jak wygląda handel mikropłatami.
    Hej Tactaob. Cóż, nie jestem konserwatywny w moim podejściu .... więc nie polecałbym niczego. Pamiętaj, że jestem noobem. Odpowiedzieć na Twoje pytanie. Zaczynam od 1 lub 2 w zależności od tego ile miejsca uważam, że jest do następnego poziomu ciężkiego oporu. Potem mam 1 mikrolota do mojej pozycji, co każde 100 pipsów osiągnęło sukces. Tam jest szansa na to, że się poparzy, ale jak na razie udało się to dobrze. Zawsze używam przystankówzatrzymań końcowych podczas handlu. To jest coś, co ostatnio włączyłem do mojego handlu. Będąc nowicjuszem i wszystkim, nienawidziłem, gdy mój post został trafiony, a następnie odbił się z powrotem, aby kontynuować oryginalny trend. Choć jego denerwujące, to coś, czego nauczyłem się z tym żyć, ponieważ znacznie ograniczyło moje y. Staram się, aby moje zyski rosły, dopóki nie przestanę, ponieważ nie ma powodu, aby przedwcześnie zamknąć pozycję, jeśli transakcje nadal przynoszą zyski. (Dzisiaj ręcznie zamknąłem pozycję przedwcześnie tylko po to, aby uzyskać kolejne 200 PIPS!) Zrobiłabym 600, ale ponieważ byłam długa 3 razy ... err, no cóż, wciąż zarabiałam) W zbliżeniu ... microloty SUCK! ... szczerze. Ale to jedyny sposób, w jaki mogę zostać wystarczająco zdyscyplinowany, aby nie ryzykować zbyt wiele. Nawet handlując małymi partycjami nie zgadzam się dokładnie z protokołem, jeśli chodzi o to, ile ryzyka należy ryzykować w handlu. Gdyby to było konto mini, byłbym ..... powinienem powiedzieć ....... BAALLLLINN !! FYI .... Znalazłem wątki JACKO i James16, które są niesamowicie przydatne w moim podejściu do handlu. Polecam je czytając. Muszę już iść ... Będę pisał później. Udało mi się znaleźć szablon, z którego jestem bardzo zadowolony. Wezmę to później.

  6. #26
    dziękuję za odpowiedzi powyżej Rabida.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.