Noobs w misji. Moja podróż do tysiąca. - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Noobs w misji. Moja podróż do tysiąca.

  1. #11
    Nie, w porządku. Dla większości jest to zupełnie nowa koncepcja. Co dziwne, jest to bardzo powszechna i dobrze znana koncepcja na giełdach kontraktów terminowych (które ściśle korelują z rynkami forex), ale tutaj ... nie tak bardzo. Doskonały punkt wyjścia znajduje się tutaj:
    http://www.cbot.com/cbot/pub/page/0,3181,1184,00.htmlWiększość materiałów skupia się na nawykach i wzorach śróddziennych handlowców, które można zaobserwować w celu ustalenia, czy rynek będzie wykazywał tendencję lub zasięg. Ponieważ te wzorce pojawiają się przed pojawieniem się schematów cenowych, kończysz z przewagą nad kupcami czystej ceny. Dzisiejszy rynek EURUSD to klasyczny wzór, który otworzy się (o 8 rano GMT) powyżej ostatniego zamknięcia (17:00 EST). Aby cena nadal rosła, musi znaleźć dno i przetestować ją, aby inwestorzy mogli oszacować swoje ryzyko. Jeślikiedy to nastąpi, najprawdopodobniej będziemy świadkami silnego dnia trendu (nic nie wynosi 100%, handluj na własne ryzyko) pod warunkiem, że testuje i utrzymuje się powyżej ostatniego maksimum.

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cóż, witam wszystkich i witam w boga, który wie, prawdopodobnie będzie interesującym dziennikiem. Po pierwsze chciałbym powiedzieć, jeśli szukasz porady, dzięki którym będziesz bogaty, prawdopodobnie patrzysz na niewłaściwą stronę Forex Town. Stworzyłem ten wątek, ponieważ sądzę, że może uda mi się spotkać tutaj interesujących ludzi, podzielić się pomysłami i mieć nadzieję, że się czegoś nauczę. Po drodze prawdopodobnie podzielę się z Wami moją podróżą, aby poinformować was o postępach. Poza tym mam nadzieję, że jeśli ktoś zrozumie, jak on ... ta giełda działa, ...
    Brak formatowania ... tworzenie mózgu ... wybuchanie ...

  3. #13
    LOL ..... tak ... przepraszam za jibber jabber. Właśnie rzuciłem to w około 20 minut. Nie zawracałem sobie głowy powrotem i formatowaniem. Prawdopodobnie powinienem mieć, ostatnią rzeczą, którą chcę zrobić, to dodać więcej stresu, aby dodać do swojego już gorączkowego dnia na rynku Forex. Przepraszam :/

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie, w porządku. Dla większości jest to zupełnie nowa koncepcja. Co dziwne, jest to bardzo powszechna i dobrze znana koncepcja na giełdach kontraktów terminowych (które ściśle korelują z rynkami forex), ale tutaj ... nie tak bardzo. Doskonały punkt wyjścia znajduje się tutaj:
    http://www.cbot.com/cbot/pub/page/0,3181,1184,00.htmlWiększość materiałów skupia się na nawykach i wzorach śróddziennych handlowców, które można zaobserwować w celu ustalenia, czy rynek będzie wykazywał tendencję lub zasięg. Ponieważ te wzorce pojawiają się zanim pojawią się schematy cenowe, kończy się to na krawędzi ...
    Wściekły, zamierzam na to spojrzeć, kiedy dostanę trochę wolnego czasu. Dziękuję za radę i za udzielenie mi porady w mój sposób. Jest to bardzo doceniane. W międzyczasie myślę, że czas na mały sen.

  5. #15
    Kup NZDJPY 1 B 50,404. Jest to bardziej pozycja handlowa Carry. Ale z wykresów wygląda na to, że znalazło wsparcie i trend mógłby się odwrócić. To ryzykowny handel. Ponieważ to idzie wbrew trendowi.

  6. #16
    1 Załącznik (-i) Chcę po prostu wrócić i opublikować coś bardzo szybko, aby wyjaśnić mój ostatni post. Moje ostatnie wiadomości:
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzisiejszy rynek EURUSD to klasyczny wzór, który otworzy się (o 8 rano GMT) powyżej ostatniego zamknięcia (17:00 EST). Aby cena nadal rosła, musi znaleźć dno i przetestować ją, aby inwestorzy mogli oszacować swoje ryzyko. Jeślikiedy to nastąpi, najprawdopodobniej będziemy świadkami silnego dnia trendu (nic nie wynosi 100%, handluj na własne ryzyko) pod warunkiem, że testuje i utrzymuje się powyżej ostatniego maksimum.
    Dzwoniłem kilka godzin temu. Wykres pokazuje, co się stało. W każdym razie, zobaczyliśmy klasyczny wzór. Cena pokonała poprzednią wysoką noc. Wrócił do miejsca, w którym się otworzył i znalazł wsparcie, tworząc miły punkt wyjścia dla przedsiębiorców do wyjaśnienia ryzyka. W tym momencie podróżowała wzdłuż szeregu, dopóki USA się nie otworzyły i wystrzeliły stamtąd. Do tej pory cały dzień byłam długa. Cena właśnie trafiła na tygodniowy R1, który był moim TP. Cena może nadal iść do R2, ale zwykle nie w ciągu jednego dnia. Niezależnie od tego, jestem zadowolony z wyników (200 pipsów dni, których nigdy nie należy żałować, lol) i gotów nazwać to dziennie. W tym wszystkim chodzi o to, żeby nie chwalić się ani nic tak prymitywnego, ale by wcześniej podkreślić punkt widzenia. Jeśli rozumiesz czynniki, które napędzają rynki i wzory, które produkują, możesz łatwo dostosować swoją egię handlu w ciągu dnia, dokonując świadomego domysły. To powie Ci, kiedy zamienić przerwę lub kiedy zniknie z powodu przerwy. Te wzorce są niezawodne w około 60% do 70% i mają średni ROI 2: 1 (czasami 3: 1, może wyższy, jeśli uzyskasz dobry zwrot z inwestycji).

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Chcę tylko wrócić i napisać coś bardzo szybko, aby wyjaśnić mój ostatni post. Moja ostatnia wiadomość: wykonałem to połączenie kilka godzin temu. Wykres pokazuje, co się stało. W każdym razie, zobaczyliśmy klasyczny wzór. Cena pokonała poprzednią wysoką noc. Wrócił do miejsca, w którym się otworzył i znalazł wsparcie, tworząc miły punkt wyjścia dla przedsiębiorców do wyjaśnienia ryzyka. W tym momencie podróżowała wzdłuż szeregu, dopóki USA się nie otworzyły i wystrzeliły stamtąd. Do tej pory cały dzień byłam długa. Cena właśnie trafiła na tygodniowy R1, który był moim ...
    Wow! ... to bardzo wnikliwe. Z pewnością zajrzę w link, który mi wysłałeś, abym mógł dowiedzieć się więcej na ten temat. Nie wiedziałem, że otwarcie ma jakiekolwiek prawdziwe znaczenie. Biorę to bardzo osobiście, kiedy tracę pieniądze. Wiem, że to część gry ... ale nienawidzę, kiedy to robię. Czuję się dobrze dzisiaj, ale zrobiłem kilka , których nie musiałem brać. Dużo czytałem o tym, jak przystanki są ważne ... a jedna egia, której teraz używam, wymaga 50 pipsów stop loss. Dobrze dwa razy dzisiaj ... Zatrzymałem się tylko po to, by zobaczyć, jak para wraca do miejsca, gdzie ją kupiłem. To była całkowita a około 120 pipsów. Na szczęście zrobiłem 600 w dniu
    więc nie jestem zbyt zdenerwowany, ale nie lubię przegrywać. Przedtem zwykle nie używałem stoperów lub używałbym ich bardzo luźno. Widzę w nich wartość, ale czasami zastanawiam się, czy nie używam ich poprawnie.

  8. #18
    EURUSD Otwarty Długi 1.35050 Zamknij 1.36650 160 NZDUSD Otwarty Długi 0.55178 Zamknij 0.55050 -12.8 AUDUSD Otwarty Długo 0.67100 Zamknij 0.66500 -60 Err! AUDUSD Otwarty Long .67010 zamknij 0.66410 -60 Err! Total GainLoss 28 Jestem taki zły, ponieważ dwa razy zostałem zatrzymany, aby zobaczyć, że para wraca do tej samej ceny. Próbuję trzymać się 50 pipsów, ale może jest za blisko. Dobrą wiadomością jest to, że wciąż jestem długa na kilku pozycjach i około 500 pipsów dziennie


  9. #19

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Chcę tylko wrócić i napisać coś bardzo szybko, aby wyjaśnić mój ostatni post. Moja ostatnia wiadomość: wykonałem to połączenie kilka godzin temu. Wykres pokazuje, co się stało. W każdym razie, zobaczyliśmy klasyczny wzór. Cena pokonała poprzednią wysoką noc. Wrócił do miejsca, w którym się otworzył i znalazł wsparcie, tworząc miły punkt wyjścia dla przedsiębiorców do wyjaśnienia ryzyka. W tym momencie podróżowała wzdłuż szeregu, dopóki USA się nie otworzyły i wystrzeliły stamtąd. Do tej pory cały dzień byłam długa. Cena właśnie trafiła na tygodniowy R1, który był moim ...
    Spędziłem trochę czasu czytając link, który dołączyłeś. Muszę powiedzieć, że jest to ciekawa koncepcja, choć wciąż jestem trochę zdezorientowana. Znalazłem przewodnik po CBOT, który wydaje się jednak w pełni wyjaśnić. Załączam link w przypadku, gdy ty lub ktoś inny chciałby go przeczytać.
    http://www.cbot.com/cbot/pub/page/0,3181,1184,00.htmlWybierz Podręcznik profilu rynku, aby przeczytać na ten temat. Dzięki, Rabid.

  10. #20
    1 Załącznik (y) Co się dzieje wściekły. Ostatnio przeprowadzałem badania na profilu rynkowym. Umieściłem powyżej link, który zawiera wiele informacji na ten temat. Udało mi się również znaleźć ten wskaźnik i pomyślałem, że możesz go wykorzystać.
    https://www.forex-instant.com/attach...1593340797.ex4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.