Główne czynniki, które należy rozważyć w handlu
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Główne czynniki, które należy rozważyć w handlu

  1. #1
    Chociaż nie jest to specyficzne dla Mouteki, pracuję z Moutekim przez ostatnie 3 tygodnie, więc to forum niszowe jest teraz moim nieoficjalnym domem z dala od domu z dala od domu.

    Kiedy próbuję budować i rozumieć, jak mieć dobry system, poznaję czynniki, które wpływają na ciebie jako inwestora, jeśli chcesz odnieść sukces.

    Tak więc, spróbuję wymienić wszystkie relacje wszystkich zmiennych i to, jak wpływają one na wszystko inne. Istnieją główne zmienne i ukryte zmienne, a gdy będę w tym wątku, spróbuję wyjaśnić bardziej szczegółowo, jak jedna rzecz wpływa na drugą.

    Front 6 głównych zmiennych:

    1) Wygraj%
    2) Wskaźnik wynagrodzenia w stosunku do jednostek ryzyka (tj. 6: 1)
    3) Częstotliwość transakcji (jak często otrzymujesz sygnał)
    4) Koszt prowadzenia działalności
    5) Wielkość kapitału
    6) Zarządzanie pieniędzmi

    Są to przednie 6, wymienione przez książkę Dr. Van Tharpa.

    Ukryte zmienne, które mają lub mają wpływ na te 6:

    1) Kelly
    2) TimeFrame
    3) Ryzyko zrujnowania
    4) MM 3 style: konserwatywne mieszane agresywne 5) Oczekiwania
    6) Handel równoległy
    7) Szczyt do koryta
    8) Maksymalny pobór



    Na odwrocie mamy:

    1) Wejście
    2) Wyjdź
    3) StopLoss Point
    4) Weź punkt zysku


    Ukryte zmienne z tyłu:

    1) Wyjdź ze ą, ale przed StopLoss
    2) Wyjdź z Profit, ale przed TakeProfit
    3) Ruch Stop Loss Point
    4) Ruch Take Profit
    5) Czas trwania
    6) Konfiguracja
    7) Ciągnięcie wyzwalacza
    8) Limit tabel
    9) Czas na przebudzenie
    10) Częstotliwość przeglądu wykresu

    Tak więc, jak zła opera mydlana, postaramy się nazwać całą skomplikowaną sieć relacji, która się dzieje:

    Wygraj% efektów Ryzyko zrujnowania
    Wygraj% efektów twoich oczekiwań
    Wygraj% efektów Kelly
    Wygraj% efektów swojego MM
    Wygraj% efektów o wielkości potrzebnego kapitału
    Wygraj% wpływa na twój szczyt do koryta
    Wygraj% efektów Twojej Parallelling

    Wygrana% jest realizowana przez twój czas
    Wygrana% zależy od Twojej stawki wypłaty
    Wygrana% ma wpływ na Twój koszt prowadzenia działalności

    Wynagrodzenie wpływa na ryzyko zniszczenia
    Wynagrodzenie wpływa na twoje oczekiwania
    Wynagrodzenie wpływa na twoje Kelly
    Wynagrodzenie wpływa na wielkość kapitału potrzebnego
    Wynagrodzenie wpływa na twój Paralleling
    Pay Rate wpływa na twój Peak to Trough
    Wynagrodzenie wpływa na twoje MM
    Wynagrodzenie wpływa na Twój% wygranych

    Wysokość wynagrodzenia zależy od wielkości kapitału
    Na wysokość wynagrodzenia wpływa Koszt Prowadzenia Działalności

    Efekt częstotliwościowy WSZYSTKO

    Koszt działań biznesowych Wygraj%
    Koszt prowadzenia działalności wpływa na wysokość wynagrodzenia
    Koszt działania Efekty biznesowe Paralelizm
    Ramy czasowe skutków działania biznesowego
    Koszt działania Efekty biznesowe MM

    Wielkość efektów kapitałowych Częstotliwość
    Efekty równoległości Częstotliwość
    Koszt działania Efekty biznesowe Częstotliwość
    Agresywność efektów MM Częstotliwość

    Wielkość efektów kapitałowych Równoległość
    Wielkość przedziału czasowego efektów kapitałowych
    Wielkość efektu Capital MM wybór agresywności

    MM powoduje WSZYSTKO

    Ramy czasowe wpływają na wszystko

    Równoległy handel wpływa na Peak to Troff oraz Max Drawdown



    itp. ... i trwa i trwa ...


    Związki trwają i trwają; wydaje się, że brak zrozumienia, dlaczego jeden powoduje inny, prowadzi do niedostatecznej wydajności.


    Czas trwania jest ukrytą zmienną, którą odkryłem, że nie jest tak naprawdę pokryta jakimkolwiek materiałem, który czytałem do tej pory ... Próbuję odgadnąć rolę, jaką odgrywa w tym wszystkim; ale jak dotąd wydaje się, że:

    Harmonogram czasowy efektów
    Efekty czasowe Wielkość kapitału
    Wielkość efektów kapitałowych Czas trwania
    Wynagrodzenie efekty Czas trwania
    Koszt działania Efekty biznesowe Czas trwania
    Maksymalne efekty wyprowadzania Czas trwania
    Efekty agresywności MM Czas trwania

    Czas trwania to taki, który przechodzi od tyłu do frontu. To ciekawe stworzenie.


    Jedną z rzeczy, których nie dodałem, ale rozważam dodanie jej, jest Ciepło zdefiniowane przez Eda Seykota. Może się to wydawać brzydkie, kiedy handlujesz OPM, ale do tego czasu prawdopodobnie pozostanie on bez zmian.

    Zapraszam wszystkich, którzy poważnie myślą o tym, aby stać się odnoszącym sukcesy kupcem, aby studiować niektóre z tych rzeczy, tak jak ja. Mam nadzieję, że może to prowadzić do przydatnych dyskusji. To całe forum wydaje się piekielnie zaangażowane w Wpisy, które stanowią mniej niż 10% dowolnego systemu i jest zdecydowanie najmniejszą rolę w całej grze. Myślę, że większość nie ma CLUE na temat frontside of trading, więc badanie tyłu to śmieszne IMHO.

    Mam nadzieję, że ten wątek prowadzi do OWOCNYCH dyskusji, a nie głupich premierów ...

    I mogę dodać, ludzie, mam 24 godziny w danym dniu, muszę was wszystkich lubić. Cieszę się, że mogę się tym dzielić, ale jak mówi stare powiedzenie, jestem gotów pokazać ci, gdzie kupić papier toaletowy, ale kupowanie go i KORZYSTANIE z niego zależy od ciebie. Nie będę cię ocierać, dziękuję bardzo. Przestań być tak leniwy.


    http://www.google.comlt; - Zanim zadasz głupie pytania, wpisz je w tym adresie URL.

  2. #2
    Twoblink Zawsze jest dobrze, że ktoś taki jak ty przypomina nam podstawy. Jeśli ktoś nie przestrzega zasad i nie ma planu gry, zawsze będzie przeznaczony na porażkę w handlu. Wiele razy czytam posty i nie mogę uwierzyć w niektóre z pytań zadawanych przez tych, którzy nie chcą czytać nici ani robić żadnych badań, i chcą tylko, aby wszystko zostało im przekazane, tak jak rolka papieru toaletowego ... ET

  3. #3
    Twoblink koleś, naprawdę podziwiam cię za wytrwałość. Stwierdziłem, że to miejsce jest tak nudne, że nie mogę już zadawać sobie trudu, by sprawdzić forum, kiedy otrzymałem powiadomienia (a ponieważ się nie zaloguję, nie otrzymam dalszych powiadomień
    ). Co mogę powiedzieć... ? Niech moc będzie z Tobą!

  4. #4
    wszystko co mogę powiedzieć to ...

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wpisy ... stanowią mniej niż 10% dowolnego systemu i stanowią zdecydowanie najmniejszą rolę w całej grze. ..
    Tak samo. Wspaniały post. Twoblink Nie mówię dużo, ale bardzo podoba mi się twój wkład i doceniam twoje wysiłki. Życzę miłego dnia handlowego (lub innego)! Edycja QG: Widzę, że mój błąd na forach upraszcza zbyt wiele, prawdopodobnie dlatego, że tak naprawdę nie opanowałem języka angielskiego. Dla leniwych (dla mnie, gdy jestem leniwy), przeczytaj powyższy post, potrzebujesz uzasadnionego wpisu, 10% planu, i musisz wyszczególnić pozostałe 90% PRZED wejściem do handlu i potrzebujesz zdolności monitorować swoje decyzje tak długo, jak to konieczne. Jeśli potrafisz to zrobić z rozsądku, możesz handlować, studiować dalej lub znaleźć inne hobby, jeden wybór lub drugi sprawi, że będziesz szczęśliwszy.

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Chociaż nie jest to specyficzne dla Mouteki, pracuję z Moutekiem przez ostatnie 3 tygodnie, więc to forum niszowe jest teraz moim nieoficjalnym domem z dala od domu z dala od domu. Kiedy staram się budować i rozumieć, jak mieć dobry system, Uczę się o czynnikach, które wpływają na ciebie jako przedsiębiorcy, jeśli chcesz odnieść sukces. Tak więc, spróbuję wymienić wszystkie relacje wszystkich zmiennych i to, jak wpływają one na wszystko inne. Istnieją główne zmienne i ukryte zmienne, a gdy będę w tym wątku, spróbuję wyjaśnić bardziej szczegółowo, jak jedna rzecz wpływa na drugą. Front 6 Główne zmienne: 1) Wygraj% 2) Wynagrodzenie w stosunku do jednostek ryzyka (tj. 6: 1) 3) Częstotliwość obrotu (jak często otrzymujesz sygnał) 4) Koszt prowadzenia działalności 5) Wielkość kapitału 6) Pieniądze Zarządzanie Są to przednie 6, wymienione przez książkę Dr. Van Tharpa. Ukryte zmienne, które wpływają lub są realizowane przez te 6: 1) Kelly 2) TimeFrame 3) Ryzyko Ruin 4) MM 3 style: konserwatywny mieszany agresywny 5) Oczekiwania 6) Równoległy handel 7) Szczyt do Troffa 8) Maksymalny drawdown
    WIELKA analiza, bardzo mi się podoba ...
    lt; o
    gt; lt;o
    gt; lt; o
    gt; lt;o
    gt; Ale jest czas na krótką syntezę. Najpierw odpowiedzmy na pytanie, do czego to wszystko prowadzi. lt; o
    gt; lt;o
    gt; Ostatecznym celem jest zwiększenie depozytu w długim okresie. lt; o
    gt; lt;o
    gt; Analizując każdy system, powinniśmy spojrzeć na całość nie tylko na najbardziej ”emocjonalne” części. lt; o
    gt; lt;o
    gt; Chodzi mi o to - czasem więcej oznacza coraz mniej, a więcej oznacza więcej. Mniej pipsów oznacza więcej pieniędzy ...
    lt; o
    gt; lt;o
    gt; Oto jak: lt; o
    gt; lt;o
    gt; lt; o
    gt; lt;o
    gt; System z dobrą stawką wygranych z zaledwie 20 pipsami dziennie może być LEPIEJ lepszy niż jeden z dużymi zyskami, ale jednocześnie większym ryzykiem. Część ”pips” jest tylko częścią systemu. lt; o
    gt; lt;o
    gt; lt; o
    gt; lt;o
    gt; ”Problem Kelly'ego” dla rynku walutowego można rozwiązać numerycznie dla różnych VAR (wartości zagrożonej) i otrzymujemy coś w rodzaju krzywej dzwonowej z jednym maksimum. Systemy bardziej ”stabilne” przy mniejszym ryzyku (i mniejszej ilości pipsów) - są lepsze dla większych VAR, więc warto ”obstawiać” większą część konta niż w systemach z dużymi zyskami .. To moje doświadczenie ... Czasami mniej znaczy więcej ... lt; o
    gt; lt;o
    gt; lt; o
    gt; lt;o
    gt; Przeprosiny za mój angielski ... J lt; o
    gt; lt;o
    gt;

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.