Avanish's Trades..Wins n Straty ..
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Avanish's Trades..Wins n Straty ..

  1. #1
    Właśnie pomyślałem o stworzeniu Nici ... tak zrobiłem

    Będę zamieszczał moje Transakcje tutaj .. plusy i y, jak również ..
    są to wersje demonstracyjne., ale opublikuję również te na żywo, gdy będę miał przyjemność otrzymać konto na żywo.
    Nic poważnego. Nie będę zbytnio przypisany do mojej nitki ... i będzie się pojawiać w moich postach czasami lub może często.nie zależy od nastroju

    Moje wszystkie transakcje będą oparte na metodach Purely James16 PA. Dzięki nim i jego kolegom z zespołu.

    Handluję
    B, IPB, BUOB, BEOB, DBHLC, DBLHC, IBI4B (7 konfiguracji)
    Touch Trades: Breakout TTs, Blind TTs

    no cóż, dziękiforex-instantza sprawne utrzymywanie i aktualizowanie strony !!

  2. #2
    1 Załącznik (s) to był BEOB właśnie przeszedł .. podobało mi się to .. 61.8 Ret. Żółty PPZ. 0,87 dobry cel. Liczba wsparcia tam. ale nie brałem!
    https://www.forex-instant.com/tradin...ro-1-15-a.html

  3. #3
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Właśnie pomyślałem o stworzeniu Nici ... tak zrobiłem
    Opublikuję moje Transakcje tutaj..wins n również ... one są Demo .. ale będę również wysyłać je na żywo, gdy będę miał przyjemność, aby uzyskać konto na żywo .. Nic poważnego, nie .. zbyt dedyko wane do mojej wątku ... i będą się pojawiać w moich postach czasami lub może często.nie zależą od nastroju
    Moje wszystkie transakcje będą oparte na metodach Purely James16 PA. Dzięki nim i jego kolegom z zespołu.
    no cóż, dziękiforex-instantza sprawne utrzymywanie i aktualizowanie strony !!
    no cóż, tylko po to, aby dać kopniakowi mój wątek ... jest konfiguracja, którą ostatnio wziąłem Wprowadzono: przerwa BUOB (która zepsuła Wzór). TP: jst 10 pipsów poniżej 1,1000 BRN. Miejsce na przesunięcie.
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...odify-ecn.html

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.