Dziennik rachunkowy wysokiego ryzyka dla FF
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Dziennik rachunkowy wysokiego ryzyka dla FF

  1. #1
    Cześć chłopaki,

    Długo długo ... DŁUGO, czas odkąd zrobiłem nitkę.

    Trochę o mnie, handluję od 12 lub więcej lat przed pełnym rozwojem mięśni. Został brokerem, inwestorem w obligacje, dyrektorem generalnym firmy i inwestorem. Forex to moje życie od bardzo dawna.

    Niedawno zacząłem publikować ponownie po długim czasie. Kiedy byłem trochę mały, byłem dość aktywny w zarządzie, ale przestałem pisać, gdy wiele starych klubów przestało się publikować.

    Pisałem w wątku EURUSD, który zapewnia codzienną dawkę rozrywki i autystycznej myśli (mam tu na myśli to, że tasujesz pomiędzy wykresami, które są zwyżkowane, a które są obojętne i obraca się w kółko) i Deltaone? Myślę, że to jego imię, rzuciło mi wyzwanie, abym założył konto na żywo. Nie jestem pewien co do przyczyny, to miało coś wspólnego z tym, że byłem trochę obrażony przez znajomość komentarza indeksu USA, wody pod mostem.

    Czułem, że dziennik byłby dobrym sposobem na zaprezentowanie go i być może udostępnienie czegoś z wami, a także utrzymywanie mnie na prostej i wąskiej, jak używam wysokiego ryzyka dla rozmiaru konta.

    Mój handel jest dość prosty, identyfikuję dłuższy dzienny ruch przepływu i wchodzę od krótkoterminowych zmian przepływu. Użyj wychyleń lub sr jako wyjść i zatrzymaj się i cofnij w poszukiwaniu . Nie używam twardych przystanków, wolę stosować metodę zabezpieczenia i zatrzymania, która przyjmuje y tylko na potwierdzenie zmiany przepływu podczas zabezpieczenia, tak że jestem wskazany w innym kierunku. Neutralny rynek na ogół nie będzie oznaczał handlu.

    Moje ustawienia brokerskie są tym, co niektórzy brokerzy mogą uznać za nadużycie. Mam konto IB dla mojego własnego konta handlowego, które zarabiam 15 USD za każdą część w rabacie (spread 2,5 pipsa dla eu). Biorę to z modelu, który sprzedawałem, kiedy handlowałem obligacjami, w których miejsce jest opłacane przez rabat, a dochód pochodzi z zysków kapitałowych. Ponieważ nie jestem spółką, rabat to mój dochód, a zysk z kapitału to mój wzrost. Jeśli kapitał własny rośnie, dochody też. Mieszkam w Grecji, więc koszty utrzymania są dość niskie, technicznie rzecz biorąc, 100 lotów miesięcznie to płaca pozwalająca na utrzymanie, pod warunkiem, że kapitał jest chroniony.

    Bez dalszych wyjaśnień, przedstawiam swój dziennik, podróż w górę i dół, na których transakcje o wysokim ryzyku są równoważne rozmiarom odpowiadającym przeciętnemu handlowcowi. Sam faktyczne wyzwanie rozpoczęło się 11 lipca (w przybliżeniu, trzeba sprawdzić historię postów delt), w którym umieściłem 1k na rachunku handlowym. Rachunek ten był wcześniej wykorzystywany do testowania różnych sieci EA, które zasadniczo wygasły, gdy trend na rynku.

    Postaram się zrobić jeden post na dzień transakcyjny dotyczący konta, a także kilka pomysłów na handel.

    Pozdrawiam i mam nadzieję, że spodoba ci się podróż.

  2. #2
    Masz na myśli 2,5 pipsa lub punkty na EURUSD?

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Masz na myśli 2,5 pipsa lub punkty na EURUSD?
    pestki ... 25 pkt.

  4. #4
    Wyjaśnij, dlaczego wybierasz brokera z spreadem 2,5 pipsa na eurusd.

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wyjaśnij, dlaczego wybierasz brokera z spreadem 2,5 pipsa na eurusd.
    Cześć Maxi, biorę markę w mojej rozkładówki. Broker nie obciąża go. Kiedy zacząłem handlować spreadem eurusd było 5 i nauczyłem się handlować w tym środowisku. Dlaczego więc nie wziąć rabatów, kiedy możesz. Dostaję od 15 do 18 $ za lot w zależności od pary.

  6. #6
    Dzisiaj był ciężki dzień. Rynek jest nieco pomieszany, a krzyże grają ciężko, w szczególności eurgbp. Dostałem sygnał o zmianach przepływu wcześnie rano, a potem rynek ustał. Zmiana przepływu była dodatnia 1 USD, więc mocno stosowałem gbpusd, ponieważ miał on największą dynamikę i zajmował lekkie pozycje na eurusd i usdchf (które były przegranymi). Na szczęście funt nie zawiódł i udało mi się zdobyć 5% w ciągu dnia. Miałem nadzieję, że ruch eurusd nabierze tempa, biorąc pod uwagę, że komentarze Draghiego były nieco gołębie. Niestety, rynek go nie posiadał, a eurusd wygląda na to, że może być w przyszłym tygodniu byczy. USDCHF zaczęły zmieniać tempo, wziąłem handel, a potem CHF zdawał się być supermanem. Trzymałem go lekko i udało mi się dodać pozycję na dole, aby zmniejszyć ból. Dzisiaj nie było stałego kierunku, więc jedyną rzeczą, jaką wyprodukowano, była objętość. W tym tygodniu zamknęliśmy o 122% kolejne 31% rabatów na moją gumę do żucia. Następny tydzień będzie bardzo trudny, z możliwością odwrócenia, jednak teraz patrząc na politykę amerykańską, a sean spicer rezygnuje z tego, wygląda na to, że USD ma spaść. Gdybym był graczem, postawiłbym na dużą opcję sprzedaży dow. Życzymy miłego weekendu.

  7. #7
    Fajna wydajność w tym tygodniu. Czego używasz do identyfikowania wpisówwyjść? Jeśli zarabiasz 15 USD za każde 100 000 $ zaokrągleń, zarabiasz 15 USD * 1,17 (aktualny kurs wymiany EUR) = 1,755 Pips 2,5 PIP - 1,755 PIP Rabat = 0,745 Pips Pips, który płacisz Wiele pośredników jest tańszych, szczególnie w przypadku IB.

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzisiaj był ciężki dzień. Rynek jest nieco pomieszany, a krzyże grają ciężko, w szczególności eurgbp. Dostałem sygnał o zmianach przepływu wcześnie rano, a potem rynek ustał. Zmiana przepływu była dodatnia 1 USD, więc mocno stosowałem gbpusd, ponieważ miał on największą dynamikę i zajmował lekkie pozycje na eurusd i usdchf (które były przegranymi). Na szczęście funt nie zawiódł i udało mi się zdobyć 5% w ciągu dnia. Miałem nadzieję, że ruch eurusd nabierze tempa, na podstawie komentarzy Draghiego ...
    122% ładne .... Inspirujące

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Fajna wydajność w tym tygodniu. Czego używasz do identyfikowania wpisówwyjść? Jeśli zarabiasz 15 USD za każde 100 000 $ zaokrągleń, zarabiasz 15 USD * 1,17 (aktualny kurs wymiany EUR) = 1,755 Pips 2,5 PIP - 1,755 PIP Rabat = 0,745 Pips Pips, który płacisz Wiele pośredników jest tańszych, szczególnie w przypadku IB.
    Pracowałem dla wielu brokerów przez lata. Czuję się dobrze z tym, który mam i warunkami, które mam. Ponieważ wiem, że linie nie są zagregowane i zawsze będę mieć dobre wypełnienia. Nie można oczekiwać dobrych wypełnień w przyzwoitym rozmiarze, gdy korzystasz z zagregowanego feedu o wartości 0, z 100 000 za każdą cenę. Umowa, którą mam, jest dobra. Moje wpisy są oparte na przepływach. Ostatnie dwa dni były trochę dziwne, handlowałem z mojego tabletu, kiedy wyruszyłem w improwizowaną podróż do północnej Grecji, ponieważ miałem niespodzianki. Transakcje, które obecnie mam (Eurusd short) były szczególnie dziwne, ponieważ powinny być długie dość szybko, ale moje połączenie bezprzewodowe zniknęło. Kiedy wróciłem do połączenia (w punkcie poboru opłat na drodze) sprawdziłem dłuższą metę i zauważyłem dobrą krótką konfigurację, więc zdecydowałem się zatrzymać, zamiast zamknąć w przegranej. Zrobię film z YouTube lub dwa, pokazując sposoby identyfikacji takich wpisów jak moje i jak odpowiednio zarządzać swoim ryzykiem. Oczywiście dziennik ten jest bardzo ryzykowny, ale transakcje są kopiowane z mojego głównego konta bezpośrednio za pomocą kopiarki handlowej.

  10. #10
    Jaki interesujący tydzień do tej pory. Tygodnie FOMC są zawsze nieco podejrzane, ale na dodatek mamy szaloną politykę. Obecnie siedzę na poziomie 150% na tydzień w przybliżeniu i zwiększyłem wielkość partii przy 200% zysku, mimo że nie chciałem, aby ta historia się skończyła. Nadal rentowne, ale podwyższone ryzyko nie pozostawia mi komfortu. Dobrze jest handlować z niewielkim dyskomfortem, który powstrzymuje człowieka przed samozadowoleniem. Obecnie tylko trzyma audusd tęskni za odbiciem. Dziś rano wypływa dobrze, aby się z nich wydostać i zakończyć miesiąc z zyskiem około 280%. Nie szukanie innych transakcji, ale jeśli coś wyskoczy, weźmie to. Obecnie zasiadając przy rabacie o wartości 800 USD, która prawie pokrywa moją wpłatę na to konto, prawdopodobnie będzie to wolne od ryzyka w poniedziałek, gdy niektóre transakcje zostaną zamknięte i poczujesz się trochę lepiej o tym eksperymencie w tym czasie. Dla tych, którzy zastanawiają się nad moim egykiem, obserwuję akcję cenową i wykorzystuję chmury ichimoku jako linię w piasku. Tak więc ostatecznie, niezależnie od tego, po której stronie chmury jest cena, to kierunek transakcji, które wezmę. Używam akcji cenowej i pędu, aby następnie wprowadzić transakcje, aby przenieść trend. Przeglądam głównie wykresy 15 i 30 minut, ale jeśli jestem w branży, która jest nieco brudna, będę odnosić się do wyższych ramek. Oczywiście, jeśli rynek nie ma rozpędu, handluję zasięgiem lub jestem neutralny. Jeśli masz wysoki depozyt, który jest stabilny dla długoterminowego wzrostu kapitału, rzadko zdarza się, że podejmę takie ryzyko, ale nigdy nie mogę odmówić wyzwania. Twoje zdrowie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.