Konta mikro, mini i standardowe?
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Konta mikro, mini i standardowe?

  1. #1
    Cześć!

    W literaturze finansowej powszechnie sugeruje się, że ... masz co najmniej 100 000 $ kapitału obrotowego przed otwarciem ”rachunku standardowego”, 10 000 $ za ”konto mini” lub 1000 $ za ”konto mikro”.

    Zastanawiam się, czy dotyczy to również sytuacji życiowych? Czytałem gdzieś na tym forum (uważam, że zostało napisane przez dialistę, który doskonale to rozumie), że przed przejściem z konta micro na mini należy mieć co najmniej 30 000 $.

    Jaki jest najlepszy sposób na ustalenie progu, kiedy powinien zagrać w swoją grę i zmienić swoje konta?

    Mój makler (grupa EFX) ma ustalony rozmiar partii: 1 lot = 10.000 sztuk. Jeśli chciałbym emulować konto mikro, wystarczy, że kupię 0,1 części na 1000 jednostek, 1 część na 10 000 jednostek (konto mini) i 10 części na 100 000 jednostek (konto standardowe)?

    Byłbym bardzo wdzięczny za twoją pomoc!

  2. #2
    Kogo obchodzi wielkość partii? Rynek nie dba o handel 1 standardową lotem lub 10 minilots lub 100 mikrolotów.

  3. #3
    Cześć, bądź ostrożny z dźwignią .. dla niektórych handlarzy to niebezpieczna rzecz, jeśli nie rozumiesz w pełni, że używasz jej na swoją korzyść. Mój makler (grupa EFX) ma ustalony rozmiar partii: 1 lot = 10.000 sztuk. Jeśli chciałbym emulować konto mikro, wystarczy, że kupię 0,1 części na 1000 jednostek, 1 część na 10 000 jednostek (konto mini) i 10 części na 100 000 jednostek (konto standardowe)? ... Tak jest to poprawne, ale pls pyta cię o limit transakcji lotniczej dla każdego typu (1 lot = 10.000 jednostek to mini acct). Aby być pod wielką literą, jest poważną rzeczą. Proszę przejrzeć swój handel demo związany z twoim stylem handlu lub zarządzanie pieniędzmi, z którego korzystasz ... a także twoje zasoby kapitałowe. btw jaki post Dial na forum dla początkujących jest już doskonały. Sugestia: Mini jest dobry do mojej opinii..zauważ, że możesz go wymienić w standardowej partii (10) lub mikro (0,1) ... jako początek dla mnie..10-20k jest dobry
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć! W literaturze finansowej powszechnie sugeruje się, że ... masz co najmniej 100 000 $ kapitału obrotowego przed otwarciem ”rachunku standardowego”, 10 000 $ za ”konto mini” lub 1000 $ za ”konto mikro”. Zastanawiam się, czy dotyczy to również sytuacji życiowych? Czytałem gdzieś na tym forum (uważam, że zostało napisane przez dialistę, który doskonale to rozumie), że przed przejściem z konta micro na mini należy mieć co najmniej 30 000 $. Jaki jest najlepszy sposób na ustalenie progu, kiedy powinien zagrać w swoją grę i zmienić swoje konta? Mój makler (grupa EFX) ma ustalony rozmiar partii: 1 lot = 10.000 sztuk. Jeśli chciałbym emulować konto mikro, wystarczy, że kupię 0,1 części na 1000 jednostek, 1 część na 10 000 jednostek (konto mini) i 10 części na 100 000 jednostek (konto standardowe)? Byłbym bardzo wdzięczny za twoją pomoc!
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć! W literaturze finansowej powszechnie sugeruje się, że ... masz co najmniej 100 000 $ kapitału obrotowego przed otwarciem ”rachunku standardowego”, 10 000 $ za ”konto mini” lub 1000 $ za ”konto mikro”. Zastanawiam się, czy dotyczy to również sytuacji życiowych? Czytałem gdzieś na tym forum (uważam, że zostało napisane przez dialistę, który doskonale to rozumie), że przed przejściem z konta micro na mini należy mieć co najmniej 30 000 $. Jaki jest najlepszy sposób na ustalenie progu, kiedy powinien zagrać w swoją grę i zmienić swoje konta? Mój makler (grupa EFX) ma ustalony rozmiar partii: 1 lot = 10.000 sztuk. Jeśli chciałbym emulować konto mikro, wystarczy, że kupię 0,1 części na 1000 jednostek, 1 część na 10 000 jednostek (konto mini) i 10 części na 100 000 jednostek (konto standardowe)? Byłbym bardzo wdzięczny za twoją pomoc!

  4. #4
    : Oczywiście, że rynek w ogóle o to nie dba. Trzeba się tobą przejmować (odnieść się do handlowca - mam na myśli nas).
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Kogo obchodzi wielkość partii? Rynek nie dba o handel 1 standardową lotem lub 10 minilots lub 100 mikrolotów.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Kogo obchodzi wielkość partii? Rynek nie dba o handel 1 standardową lotem lub 10 minilots lub 100 mikrolotów.

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    : Oczywiście, że rynek w ogóle o to nie dba. Trzeba się tobą przejmować (odnieść się do handlowca - mam na myśli nas).
    dlaczego miałoby Cię to obchodzić, gdy rynek nie obchodzi ...

  6. #6
    Tak długo, jak ryzykujesz określoną kwotą kapitału, nie ma znaczenia, czy sprzedajesz 10 minut lub jedną partię standarf, jeśli możesz sobie na to pozwolić.

  7. #7
    Dziękuję, parlenk. Mój początkowy bilans wyniesie 4000 USD. Jeśli ryzykuję 3% (120 $) i mam ę 50 pipsów, muszę kupić 2,4 partie EURUSD - czy to prawda? (biorąc pod uwagę, że 1 partia EFX reprezentuje 10 000 jednostek, a wartość 1 pipsa w EURUSD wynosi 0,10 USD). To obliczenie byłoby prawdą, gdybym chciał zasymulować konto mikro. Ale co, jeśli chcę symulować konto mini? Czy powinienem kupić 24 części? A dla konta standardowego musiałbym kupić 240 partii?

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tak długo, jak ryzykujesz określoną kwotą kapitału, nie ma znaczenia, czy sprzedajesz 10 minut lub jedną partię standarf, jeśli możesz sobie na to pozwolić.
    Zawsze będę ryzykować 2% na handel. Ale różne konta dałyby mi różne rozmiary partii. Nie wiem, jak obliczyć wielkość partii dla 1 partii EFX = 10.000 jednostek, ponieważ inni brokerzy mają coś takiego: Micro Account: 1 lot = 1000 jednostek EURUSD wartość pip = 0,10 USD Mini konto: 1 lot = 10.000 jednostek Pips EURUSD = 1 USD Konto standardowe: 1 lot = 100 000 jednostek Wartość pipsa EURUSD = 10 USD Wartość pipsa EFX w EURUSD pozostaje zawsze 0,10 USD.

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dziękuję, parlenk. Mój początkowy bilans wyniesie 4000 USD. Jeśli ryzykuję 3% (120 $) i mam ę 50 pipsów, muszę kupić 2,4 partie EURUSD - czy to prawda? (biorąc pod uwagę, że 1 partia EFX reprezentuje 10 000 jednostek, a wartość 1 pipsa w EURUSD wynosi 0,10 USD). To obliczenie byłoby prawdą, gdybym chciał zasymulować konto mikro. Ale co, jeśli chcę symulować konto mini? Czy powinienem kupić 24 części? A dla konta standardowego musiałbym kupić 240 partii?
    ilość partii jest bezpodstawna, jest jej abritrary i nie ma wpływu na twój handel. Najmniejszy rozmiar pozycji to relavent, bez względu na to, jaką nazwę podasz. także, nigdy nie powinieneś handlować tylko jedną z najmniejszych jednostek dozwolonych przez twoje konto. jeśli tak jest, to nie masz możliwości skalowania swoich pozycji w drobnych krokach, gdy twoje konto rośnie (lub kurczy się). na przykład, ustalasz, że 2% (względnie standardowe ryzyko) jest równe 100 000 podstawową walutą (jedna standardowa część ... heh) dokonujesz dobrego handlu i zwiększasz swój kapitał własny o 10%, w jaki sposób wykorzystujesz ten zwiększony kapitał ? nie możesz, bo aby przejść do kolejnej pozycji, musisz wymienić 200 000 jednostek waluty bazowej, co znacznie przekracza Twój próg 2%. byłoby znacznie bardziej efektywnym wykorzystaniem twojego kapitału, aby mieć konto, w którym możesz wymieniać 1000 walut bazowych naraz, więc następnym razem, gdy będziesz handlował, możesz skorzystać ze zwiększonego kapitału własnego (po zestawieniu).

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Byłoby o wiele bardziej efektywne wykorzystanie kapitału, aby mieć konto, w którym możesz wymieniać 1000 walut bazowych naraz, więc następnym razem będziesz mógł skorzystać ze zwiększonego kapitału własnego.
    Dzięki za odpowiedź. W końcu też to sobie uświadomiłem. EFX zawsze pozwoli Ci handlować tysiącem podstawowych walut. Jeśli moje zasady zarządzania pieniędzmi każą mi kupić 2,4 części, kupuję 2,4 części. Nie muszę zaokrąglać do 2 lotów lub zaokrąglić do 3 lotów. Kocham tę koncepcję !!! Mam tylko nadzieję, że EFX (lub MB Trading teraz) nigdy nie zamknie swojej firmy!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.