Dziennik rachunkowy wysokiego ryzyka dla FF - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Dziennik rachunkowy wysokiego ryzyka dla FF

  1. #11
    Cześć chłopaki, Byli już trochę zajęci serią testów medycznych, więc nie byłem w pobliżu innych niż dziwny eurusd post z moim telefonem komórkowym. Również handel z urządzeń mobilnych, więc aktywność jest niska. W zeszłym tygodniu miałem trochę DD, gdy kurs na hedging i reverse był płaski, Niestety, dziś rano osiągamy ogólny zysk po fiasku hedgingowym. Ryzyko na koncie wciąż wydaje się trochę znaczące, ale śledzenie mojego planu jest dla mnie ważne, więc będę go na bieżąco, ponieważ pieniądze zaczynają być nieco cenne. Rachunek wzrósł o 330% w ciągu 3 tygodni. Niezbyt brudny. Mam 100% z rabatu składowanego na moim koncie ib, co dobrze jest wiedzieć, więc mogę dalej prowadzić obliczenia składu. Stąd powinno być dość szybko dostać się do rabatu 1000 $, prawdopodobnie raz na 2 tygodnie, jeśli konto przeżyje. Wiele nowości w tym tygodniu, więc trzeba być ostrożnym, tygodnie NFP są zawsze trudne, chociaż teraz wszystko wydaje się być selldollar, mam przeczucie, kiedy nastroje anty dolara kończą się jego upadkiem. Zacząłem także inwestować w Myriadcoin, moje pierwsze nurkowanie w kryptografii, jego stabilna moneta 3 lata z ceną niższą, więc podniosłem paczkę do zapasów i założyłem jedną z moich starych gpu, żeby je wydobywać. To dla mnie bardzo ekscytujące. Twoje zdrowie

  2. #12
    Welp był zabawny podczas gdy trwał. Używanie kopiarki handlowej jest trudne. Na moim koncie głównym używam około 7 razy mniej ryzyka niż na tym koncie, a kiedy zabezpieczysz się, by zbliżyć się do siebie i nie masz wystarczającego kapitału, tak właśnie się dzieje. Mimo, że udało mi się wyciągnąć 2 073.16 z rynku rabatu (wczoraj było 100 nieparzystych partii na 4k, co jest szalone) W efekcie zabiłem konto z powodu hedgingu wymuszającego wezwanie do uzupełnienia depozytu, gdy dodatkowe pozycje nie zostały dodane. Przekażę 1k na konto, nieco obniżam ryzyko i zaczynam od nowa. Mam ”2 depozyty” na koncie uśpionym z rabatu, więc starajmy się to naprawić.

  3. #13
    Nie utrzymywałem w czasopiśmie aktualności tak bardzo w tym tygodniu, że ma 44 stopnie i topiam się jak dwie miarki na słońcu. Wstaw do 1k, wzrósł o 150%, nie składając już więcej. Tom był przyzwoity, ale nie zadziwiający, ponieważ zmienność była szeroka. Wygląda na to, że w tym tygodniu zakończy się słabość kursu USD, więc szukam potwierdzenia. Postanowiłem również nauczyć niektórych pracowników, że używam metody handlu, której używam i sprawdzam, czy można na nie odpowiedzieć, czy jestem po prostu szalony ...

  4. #14
    Kolejny przyzwoity dzień, kolejne 50% dodane do salda. Przynosi mi 200% od ponownego depozytu. Nie łącząc tym razem tylko utrzymując go w chłodzie. Spadek jest teraz znacznie łatwiejszy w zarządzaniu, nawet na wolnym rynku. Tylko 1k, aby powrócić do equity przed ostatnim zabójstwem, mając nadzieję, że dotrze do niego przed końcem tygodnia.

  5. #15
    Kolejny świetny dzień. Bardzo zadowoleni z wyników pomimo straszliwej płynności na rynku. Kontynuacja nowego trendu zniżkowego na eurusd i długi na usdjpy. Rynek naprawdę wyszedł na rynek, a Stany Zjednoczone mają niesamowitą liczbę miejsc pracy. Chwyciłem kolejne 100% (początkowego depozytu) i wróciłem do miejsca, w którym byliśmy przed katastrofą złożoną. Nadal nie łączę się, tym razem po to, aby utrzymać niskie wartości, ryzyko znacznie spada teraz i zamierzam uczynić ten frajer na ostatniej odległości.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.