Zamień ten plan
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Zamień ten plan

  1. #1
    Cześć chłopaki, to jest podróż. Od pewnego czasu dokumentuję swoje transakcje i uważam, że dobrym pomysłem byłoby zorganizowanie dyskusji. To przecież długa i samotna droga. Let's rock roll, kumple!

  2. #2
    1 Załącznik (y) USDCAD: Analiza trendów - Ceny krótkoterminowe wydają się spadać, ale ogólnie długoterminowe linie trendu (D1) wskazują na wzrostowy trend. Cena mogła właśnie osiągnąć pierwszą linię trendu wycofania. Plan - długi w H1

  3. #3
    4 Załącznik (y) USDJPY: Trend - Neutralny; bias with down Analysis - D1 uderzyło w opór i MA200, może cofnąć się stąd. Plan - krótki h1 po potwierdzeniu.
    Jak byście wiedzieli, już to sparowałem. Cena wyjściowa wyniosła 120,70, a część z nich opuściłbym w PRR (stosunek zysku do ryzyka) 2: 1 lub 119,00.
    Ostatnia aktualizacja - Cena wynosi 120,19 USD, jeśli śledziłeś USDJPY. Osiągnąłem PRR 2: 1, ale postaram się, aby cena wynosiła 119.00 z bliska. Ewentualne odwrócenie, a ja wycofam się z TP (zysk docelowy).
    Cena nadal wynosiła 119,75 i zbliża się do pierwszej docelowej strefy zysku. Osiągnęliśmy teraz stosunek zysku do ryzyka 3: 1. Teraz bardziej chodzi o kontrolowanie zwycięstwa w handlu. Pierwszą rzeczą, którą zrobiłem, jest ręczne śledzenie SL. Nie można nic zrobić z powodu y, ale wszystko, aby wygrać.
    Cena osiągnęła poziom 119,5 i jesteśmy prawie w pobliżu ostatecznej strefy TP. Każda groźba odwrócenia ceny i po prostu zabiorę większość zysków i zamienię to na handel D1, zmniejszając rozmiar pozycji i ustawiając SL powyżej wczorajszej świecy D1.

  4. #4
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    USDJPY: Trend - Neutralny; bias with down Analysis - D1 uderzyło w opór i MA200, może cofnąć się stąd. Plan - krótki h1 po potwierdzeniu. {Obraz} Jak byście wiedzieli, już to sparowałem. Cena wyjściowa wyniosła 120,70, a część z nich opuściłbym w PRR (stosunek zysku do ryzyka) 2: 1 lub 119,00. {image} Ostatnia aktualizacja - cena wynosi 120,19 USD, jeśli śledziłeś USDJPY. Osiągnąłem PRR 2: 1, ale postaram się, aby cena wynosiła 119.00 z bliska. Ewentualne odwrócenie i ja się wycofam ...
    Jak widać, transakcja USDJPY przebiegała bardzo dobrze, zgodnie z moim oczekiwaniem. Dodatkowo, zauważyłbyś, że użyłem TSL, aby chronić moje bieżące zyski. Cena osiągnęła teraz 117,80 i ustawiłem następną TP przy następnej pomocy D1. Współczynnik ryzyka zysku osiągnął teraz 10: 1. Pomogło to zrekompensować pozostałe 1% y handlowe w innych krajach i nadal przynosi zyski.

  5. #5
    Cześć wszystkim, dzień dobry! Rozpocząłem tydzień na prawych nogach i już niedługo rozpocznę analizę na sesję EuropaLondyn. Jeśli są jakieś interesujące wykresy, daj mi znać, a my porozmawiamy!

  6. #6
    2 Załącznik (-i) AUDNZD: Trend - Neutralny; bias z analizą UP - W dłuższej perspektywie, D1 idzie w górę. Pozostaje jednak w konsolidacji w perspektywie średnioterminowej. Ceny osiągnęły poziom D1 m20, a także w H4 wzrósł na rosnący klin poszerzający. Plan - idę na krótkoterminowy handel za pośrednictwem m15, chcąc uzyskać zyski przy następnym oporze H4 1.0869. Uważaj na H4 m20 na 1.0815. Recenzja - Stop loss został wywołany kilka razy. Trochę retrakcji zaczyna się w H4 z powrotem do linii trendu. Powiedziałbym, żeby poczekać na odbicie w H4 przed wykonaniem w m15.


  7. #7
    1 Załącznik (y) Wystarczy, aby udostępnić aktualne pozycje (ostatnia cyfra to subpip). Daj mi znać, jeśli masz podobny lub inny pogląd na moje stanowiska.

  8. #8
    1 Załącznik (y) USDJPY Non-rolnicze statystyki Wpływ: Moje dzisiejsze zaangażowanie w USDJPY jest takie, że nastąpi odbicie bez względu na zmienne dane o zatrudnieniu poza rolnictwem, czy to od początku, czy w końcu. Jeśli spojrzysz na zrzut ekranu, aż do 5 miesięcy wstecz, USDJPY podróżuje powyżej tego wsparcia. Ile tam było zarobków poza rolnictwem, czy matematyki? Cena jest już blisko wsparcia i będę wchodzić do tej strefy. Wszystko, co najlepsze w handlu!

  9. #9
    1 Załącznik (y) Po Non-Farm Payrolls, to jest tak, że nadciąga ogromna fala i nadszedł czas na surfowanie, kolesie. Dodałem kilka pozycji, ale wcześniej nie obejmowałem oryginalnego handlu, przenosząc SL na breakeven! Mam nadzieję, że to był też dobry dzień dla ciebie!

  10. #10
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    USDJPY Non-farmalny wpływ na zatrudnienie: Moje dzisiejsze zaangażowanie na USDJPY jest takie, że nastąpi odbicie bez względu na zmienne dane o zatrudnieniu poza rolnictwem, czy to od początku, czy w końcu. Jeśli spojrzysz na zrzut ekranu, aż do 5 miesięcy wstecz, USDJPY podróżuje powyżej tego wsparcia. Ile tam było zarobków poza rolnictwem, czy matematyki? Cena jest już blisko wsparcia i będę wchodzić do tej strefy. Wszystko, co najlepsze w handlu! {obraz}
    Cześć, chciałbym zjeść moje słowa i powiedzieć, że USDJPY zmieniło nastawienie. Jego wsparcie zostało naruszone i potwierdzone. Tak więc mój pogląd jest teraz tendencją spadkową. Zapoznaj się z wykresem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.