Zamień ten plan - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Zamień ten plan

  1. #11
    1 Załącznik (y) EURJPY: Neutralny; stronniczość z trendem UP - Neutral; bias z analizą UP - D1 sprowadza się do odpoczynku przy kluczowym wsparciu o godzinie 127,00. Przewidywanie odbicia z tej strefy. Plan - długo w H1, gdy okazja się pokazuje.

  2. #12
    1 Załącznik (y) NZJPY 17 lutego '16: Trend - Neutralny; stronniczość z analizą UP - D1 odbiło się na tym kluczowym wsparciu

  3. #13
    Czy ktoś ma jakieś pomysły na wymianę?

  4. #14
    1 Załącznik (y) OK, czy ta tabela sprawia, że ​​ktoś jest tak samo podekscytowany jak ja? GBPCAD - Analiza Uptrend - Ten trend wzrostowy ma już 2 roku od sierpnia 2013 roku. Plan - jestem bardzo skłonny do zawarcia transakcji na długim stanowisku w tej sprawie.

  5. #15
    1 Załącznik (y) NZDUSD: Analiza trendów - D1 przekroczyła długoterminową linię trendu, ale trwa w MA200.
    Planuj - poczekaj, aż d1 potwierdzi i zamknij powyżej MA200, aby wprowadzić długi.

  6. #16
    1 Załącznik (y) EURNZD: Trend - Neutralny; stronniczość z analizą UP - Cena podróżuje w ogromnym trójkącie i ma teraz wsparcie w zakresie.
    Plan - długi w H1 z obsługą wewnątrz.

  7. #17
    1 Załącznik (-i) AUDNZD: Trend - Neutralny; bias z Analizy Downa - D1 trafił na opór o zasięgu i prawdopodobnie się odbił.
    Plan - krótki w H1 z obsługą we wnętrzach.

  8. #18
    1 Załącznik (y) NZDCAD: Trend - Analiza Downa - D1 zepsuł się w dół o wsparcie i wsparcie linii trendu. Wydaje się również, że podróżuje w nowym kanale w dół.
    Plan - krótki w h1 z obsługą wewnątrz.

  9. #19
    1 Załącznik (-i) NZDCHF: Trend - Neutralny; bias z analizą UP - cena podróżuje w górnej części zakresu.
    Plan - długi czas w h1, aby odbić wsparcie od wewnątrz.

  10. #20
    Dobra ludzie, to już moja analiza na wykresach NZD. Jaka jest Twoja opinia, które wykresy zgadzasz się ze mną? Napisz mi odpowiedź lub daj mi znać, którą parę chciałbyś mi przeanalizować, więc wiem, że nie jestem sam i utrzymam ten wątek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.