Zrobię twój EA za darmo
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Zrobię twój EA za darmo

  1. #1
    Zrobię twoje ea za darmo, jeśli nie ma w nim żadnych rekrutów (rekrutów) i na podstawie obliczeń matematycznych.
    Zapraszam do zamieszczenia swojego pomysłu.

  2. #2
    Czy możesz mi pomóc stworzyć indior? Nie mam nic przeciwko płaceniu pieniędzy. Proszę podać cenę. Kiedy zygzakowata linia ma ponad 300 punktów na wykresie m1, pojawia się komunikat ostrzegawczy eurusd zygzakowany powyżej 30 pipsów. To wszystko. ustawienie zygzaka: dept: 7 odchylenie: 5 kroków: 1

  3. #3
    Expert Adviser, z wejściami, w których mogę wprowadzić mój następny handel TP i SL, i ile dystansu pipsów później powinno zostać wykonane (odległość do odliczenia od handlu, który jest już wcześniej otwarty i jest dostępny na rynku, nie oczekujący limit lub przystanek ) i tylko do ustawienia ”wprowadzonych” TP i SL dla tego handlu, a nie transakcji, które zostały wprowadzone wcześniej (nie zmieniaj TP i SL każdego handlu, tylko ten, który EA zamierza wykonać). Znowu, doceń to, dzięki.

  4. #4
    Cześć, potrzebuję EA, który wykonuje następujące czynności: Kiedy otwieram pozycję, ustawiam stop loss i take profit 3 (TP3). Kiedy cena osiągnie poziom docelowy 1 (TP1), przenieś stop loss do breakdown. Następnie, gdy cena osiągnie poziom docelowy 2 (TP2), przenieś stop loss na poziom docelowy 1 (TP1). Po osiągnięciu ceny zbliżonej do osiągnięcia zysku 3 (TP3), przenieś stop loss do poziomu docelowego 2 (TP2) i pozwól, aby cena osiągnęła TP3.

  5. #5

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    pm me
    Wysłano PM. Dzięki za tonę.

  7. #7
    Nie mogę się z tobą skontaktować, ponieważ nie mam tutaj wystarczającej liczby postów. Czy możesz zostawić swój e-mail?

  8. #8
    Niestety nie mogę Cię zaprosić, ponieważ nie mam wystarczającej liczby postów na forum. Spróbuję wyjaśnić, czego tu potrzebuję. Pierwsza opcja: Po otwarciu pozycji ustaw stop loss i ustaw zysk z zysku 3 (TP3). Kiedy cena osiągnie poziom docelowy 1 (TP1), przenieś stop loss do breakdown. Następnie, gdy cena osiągnie poziom docelowy 2 (TP2), przenieś stop loss na poziom docelowy 1 (TP1). Po osiągnięciu ceny zbliżonej do osiągnięcia zysku 3 (TP3), przenieś stop loss do poziomu docelowego 2 (TP2) i pozwól, aby cena osiągnęła TP3. Druga opcja: Po otwarciu pozycji ustaw stop loss i ustaw zysk z zysku 3 (TP3). Kiedy cena osiągnie poziom docelowy 1 (TP1), zamknij połowę pozycji i przenieś stop loss do ceny wejścia. Następnie, gdy cena osiągnie poziom docelowy 2 (TP2), zamknij połowę pozostałej pozycji i przenieś stop loss na poziom docelowy 1 (TP1). Po osiągnięciu ceny zbliżonej do osiągnięcia zysku 3 (TP3), przenieś stop loss do poziomu docelowego 2 (TP2) i pozwól, aby cena osiągnęła TP3. Dziękuję bardzo!

  9. #9
    1 Załączniki Witaj mounir90, Mógłbyś zrobić dla mnie to proste EA: Powinien to być EA z Martingale Hedging. Po uruchomieniu EA należy otworzyć pozycję 1 KUP i 1 pozycję SPRZEDAJĄCĄ. Powinno to przynieść zysk z wygrywającej pozycji i aktywować martingale dla pozycji przegrywającej. Na przykład: jeśli kierunek idzie w górę, EA podejmie zysk z pozycji KUP. Ale w tym samym czasie pozycja SPRZEDAĆ traci. Dlatego funkcja Martingale zostanie aktywowana dla pozycji przegranej (SPRZEDAWANE). Na przykład, jeśli pierwsza pozycja jest dla 0,01, druga martensowska pozycja będzie wynosiła 0,02, trzecia martialna pozycja będzie wynosić 0,04 i itd ... Oczywiście, to jest jeśli martingale wartość jest ustawiona na X2 ( Szalony). Powinien również mieć bezpieczniejsze wartości (jak X1, X1.1, X1.2 ...). To podwojenie pozycji powinno pociągnąć linię TakeProfit do aktualnej ceny. Zatem kiedy cena trafi w linię TP - wszystkie otwarte pozycje powinny zostać zamknięte, a nowa pozycja dla 0,01 powinna zostać ot. Dostosowanymi wartościami powinny być: StartingLots - customize (począwszy od 0,01); TakeProfit - dostosuj, Layer_Multiplier - dostosuj, i będzie dobrze, jeśli funkcja StopLoss jest dostępna (dostosuj). Proszę wykonać zrzut ekranu. Istnieje wiele podobnych roboczych EA, takich jak Budak Ubat i AutoT EA, ale Budak Ubat nie może się zabezpieczyć (otwiera tylko jedną pozycję). AutoT EA jest moim ulubionym EA, który działa idealnie, ale nie ma StopLoss. Istnieje temat, w którym można pobrać AutoT EA i sprawdzić, jak to działa:
    https://www.forex-instant.com/crypto...frame-mt4.htmlWkrótce szukam tego samego stylu pracy EA, z wymienionymi wartościami, które można dostosowywać. Dziękuję Ci


  10. #10
    Cześć mounir90! Czy możesz utworzyć wykresy zaznaczeń indi, np. Ovo.cz lub wykres rwtick?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.