Mam zadanie kodu, pomóż proszę :) - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Mam zadanie kodu, pomóż proszę :)

  1. #11
    1 Załącznik (s) Jak Wędrowiec mówi, że możesz używać Global vars. Zaktualizowany na żądanie ..... Przepraszam, ale nie mam czasu na ciągłą aktualizację. Aż do teraz, chyba że naprawdę tkwisz. M.
    https://www.forex-instant.com/attach...1818267179.mq4

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jak Wędrowiec mówi, że możesz używać Global vars. Zaktualizowany na żądanie ..... Przepraszam, ale nie mam czasu na ciągłą aktualizację. Aż do teraz, chyba że naprawdę tkwisz. M. {plik}
    Wspaniały! Bardzo ci dziękuje za pomoc. Wreszcie mam to dużo nauczyć się w swoich miłych kodach
    Szczęśliwy handel!

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć, spójrz na zmienne globalne. Zapisz wartość jako zmienną globalną i przeczytaj na każdym Init (). Usuń zmienną podczas usuwania indioru. GlobalVarialSet () GlobalVariablGet () itp. Pozdrawiam
    Dzięki stary! i dobry handel! Właśnie wziąłem udział w badaniu GlobalVarialSet () GlobalVariablGet () ...

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {zacytować}
    Witaj, czy oferujesz usługę kodowania EA? Nie mogę poprowadzić Cię ani rozpocząć nowego wątku, ponieważ jestem młodszym członkiem. Dziękuję, jeśli możesz pomóc.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.