Tygodniowy Fibo Pivot - zmień czas obliczeń
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Tygodniowy Fibo Pivot - zmień czas obliczeń

  1. #1
    1 Załączniki Witaj utalentowanych i hojnych programistów.

    Osie dla tego indioru nie pojawiają się na wykresie do poniedziałku. Nie mogę wymyślić, jak zmienić kod tak, aby czopy były obliczane na rynku otwartym w niedzielę. Każda pomoc będzie doceniona.

    Dziękuję Ci.

    https://www.forex-instant.com/attach...6673034830.mq4

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Witaj utalentowanych i hojnych programistów. Osie dla tego indioru nie pojawiają się na wykresie do poniedziałku. Nie mogę wymyślić, jak zmienić kod tak, aby czopy były obliczane na rynku otwartym w niedzielę. Każda pomoc będzie doceniona. Dziękuję Ci. {plik}
    Guz. Ktoś?

  3. #3
    2 Załączniki Hi Expo, przepraszam, ale nie mogę ci pomóc z twoim problemem z kodowaniem, ale coś, co może pomóc, jeśli nie możesz zrobić poprawki, może być tym. Jest to indeks osiowy, który został opublikowany na wątku przestawnym przez Nostromo w poście 14 383 tutaj.
    https://www.forex-instant.com/crypto...cktesting.htmlOsobiście to lubię, ponieważ nie ma potrzeby dostosowywania się do twojego GMT loion, i ma kilka dodatkowych, które lubię. Jeden, który może odpowiadać, to to, że da ci następne tygodnie, jeśli wybierzesz PlotFuturePivots na True. Innym jest to, że możesz ustawić CountPeriods na cokolwiek, co ci odpowiada, i pokaże te poprzednie czopy, jeśli chcesz wykonać ręczne testowanie wstecz, jeśli masz teorię. W każdym razie, mam nadzieję, że to może pomóc. Pozdrawiam Michaela Proszę zobaczyć moje ustawienia poniżej i zrzut ekranu tych ustawień. Zobaczysz, że A pokazuje czopy z ostatnich tygodni ... B pokazuje te tygodnie, a ... C pokazuje następne tygodnie, czapki ..... to jest to, czego szukasz, myślę. (Uwaga: Oczywiste jest, że w następnym tygodniu obliczane są pivoty, ponieważ cotygodniowe świece się rozwijają, więc poziomy te będą stale aktualizowane, ale będziesz w stanie przeprowadzić analizę na następny tydzień, gdy tylko Nowy Jork zostanie zamknięty w piątek, ponieważ być blisko cotygodniowej świecy.)


  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Hi Expo, przepraszam, ale nie mogę ci pomóc z twoim problemem z kodowaniem, ale coś, co może pomóc, jeśli nie możesz zrobić poprawki, może być to. Jest to indeks osiowy, który został opublikowany na wątku przestawnym przez Nostromo w poście 14 383 tutaj.
    https://www.forex-instant.com/forex-...ding-fibs.htmlOsobiście to lubię, ponieważ nie ma potrzeby dostosowywania się do twojego GMT loion, i ma kilka dodatkowych, które lubię. Jeden, który może odpowiadać, to to, że da ci następne tygodnie, jeśli wybierzesz PlotFuturePivots na True. Innym jest to, że możesz ...
    Dzięki, że wysłałeś Michaela. Widziałem to już wcześniej. Zobaczę, czy mogę to ustawić tak, jak chcę. Nie używam czopów R78 ani poprzednichprzyszłych tygodni. Twoje zdrowie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.