Konwersja wskaźnika komercyjnego MT4 na MT5?
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Konwersja wskaźnika komercyjnego MT4 na MT5?

  1. #1
    Witaj, czy możliwe jest przekonwertowanie komercyjnej wersji MT4 (i wewnętrznej, która została opłacona licencją na rynku Metaquotes) na platformęjęzyk MT5?

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Witaj, czy możliwe jest przekonwertowanie komercyjnej wersji MT4 (i wewnętrznej, która została opłacona licencją na rynku Metaquotes) na platformęjęzyk MT5?
    Nie tylko jego autor ma oryginalny kod ... Najlepszym rozwiązaniem byłoby poprosić goją, aby udostępnił MT5.

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Witaj, czy możliwe jest przekonwertowanie komercyjnej wersji MT4 (i wewnętrznej, która została opłacona licencją na rynku Metaquotes) na platformęjęzyk MT5?
    Pewnie. Dekompiluj go lub wykonuj. Następnie niech jakiś programator zamieni się w mt5 Indy.

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Pewnie. Dekompiluj go lub wykonuj. Następnie niech jakiś programator zamieni się w mt5 Indy.
    Dobra rada. Jeśli ktoś zapyta Cię, jak zarobić więcej pieniędzy, odpowiedź na pewno będzie rabować bank lub pozwolić, by ktoś zrobił dla ciebie. Na szczęście obecnie żadna sprawdzona metoda dekompilacji 600 nie jest dostępna publicznie. Użytkownicy tacy jak Ty, którzy nie dbają o IP innych, którzy powodują, że jestem chory. Błagaj, kradnij i zdobądź rzeczy bez własnego wysiłku, wszystko czego chcesz.

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Świetna rada. Jeśli ktoś zapyta Cię, jak zarobić więcej pieniędzy, odpowiedź na pewno będzie rabować bank lub pozwolić, by ktoś zrobił dla ciebie. Na szczęście obecnie żadna sprawdzona metoda dekompilacji 600 nie jest dostępna publicznie. Użytkownicy tacy jak Ty, którzy nie dbają o IP innych, którzy powodują, że jestem chory. Błagaj, kradnij i zdobądź rzeczy bez własnego wysiłku, wszystko czego chcesz.
    Odpowiedziałem tylko na jego pytanie. Nie pouczaj mnie o tym, co dobre 2-buty.

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Odpowiedziałem tylko na jego pytanie.
    Nie, ty nie. W obecnym kontekście nie ma sposobu na zebranie kodu źródłowego z skompilowanego ex4 (nawet jeśli zignorujemy aspekt prawny).
    Tak więc odpowiedź na życzenie nowego kodu z bajki jest bardziej przydatna niż twoja.

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Nie, ty nie. W obecnym kontekście nie ma sposobu na zebranie kodu źródłowego z skompilowanego ex4 (nawet jeśli zignorujemy aspekt prawny).
    Tak więc odpowiedź na życzenie nowego kodu z bajki jest bardziej przydatna niż twoja.
    Może nie w twoim obecnym kontekście.

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Może nie w twoim obecnym kontekście.
    Następnie daj nam oświecić młodego darth vader hackowania! Pokaż swoją moc i uszczęśliwiaj wszystkich żebraków. Zwolnij swój magiczny dekompilator, aby twój kontekst był naszym kontekstem. Jeśli nie, weź to tak, jakby to był twój komentarz był daleko! Ale już to wiesz, jeśli spojrzymy na twoje zdjęcie na stronie głównej (być może 90% jest trochę za niskie, spraw, żeby było 100%)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.