SD kup sprzedać ea
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: SD kup sprzedać ea

  1. #1
    1 Attachment (s) Próbowałem zrobić ea, który kupuje i sprzedaje w sr, musiałem się poddać
    Więc spróbuję go tutaj i zobaczę, czy ktoś chce to zrobić, zanim spróbuję ponownie.

    Jestem otwarty na rozmowę o wynagrodzeniu za pracę ofc. Mogą pojawiać się kolejne tweeksy i budować je również w przyszłości. To w większości eksperymentalna, a nie głupia dowódność.

    Aby rzucić piłkę i wyjaśnić, co chcę zrobić ...
    Stwierdziłem, że jest to dobre dla miłych obszarów SD przez kogoś nazywającego siebie Ay? (Niepewny). W każdym razie lubię styl jego wykonania, Nie tak ważne, jak funkcjonalność ofc

    Wydaje się, że działa dobrze w okresie godzinowym i miesięcznym. Potrzebuję tego lub czegoś podobnego do spojrzenia na kilka par. jeśli jestem w obrocie EURUSD np. Chcę, żeby wyglądał, gdyby EUR i USD znajdowały się w strefie S lub D również w innych parach. (Może to poczekać, jeśli jest to bardzo trudne, miałem z tym poważne problemy) Chcę, aby ea sprzedawało produkty ze stref zaopatrzenia i zakupów z popytu. Z bliska nad strefą zaopatrzenia chcę kupić i vv. (moglibyśmy przetestować podwójną wielkość każdej operacji odwracania i zamykania po drugiej stronie strefy SD ... wydaje mi się, że nie widziałem zbyt często). Tylko JEDNO zlecenie w JEDNYM SD strefa, Nie jedno zamówienie na godzinę lub na dzień. Chodzi o poziom cen, a nie czas
    (Kolejna rzecz, z którą miałem problemy) NO SL, jakkolwiek szalenie to zabrzmi, jego TakeLoss, nie jest tym zainteresowany. Gdy otwarte zlecenie jest dochodowe, możemy ustawić trailing SL (dokładnie na jakim poziomie, cóż, zależałoby to od tego, czego oczekuję od strefy SD, jak znaczna jest). Ustawić wiele rozmiar
    Jest więcej do powiedzenia na ten temat, ale myślę, że pokrywa się z podstawową ideą, najpierw zobaczmy, czy ktoś jest zainteresowany, i możemy porozmawiać o tym więcej.
    Pls, bez bałaganu! Jednym z powodów, dla których jestem okropny w programowaniu, piszę niechlujny kod AF
    Z drugiej strony pewna pomoc jest lepsza niż brak pomocy ... myślę.

    Świece najczęściej tworzą się w zasięgu innych świec i pozostawiają knoty tam, gdzie nie chcą być ... Myślę, że to podsumowuje uproszczone.

    https://www.forex-instant.com/attach...1443219572.mq4

  2. #2
    Nie wierzę, że usunięcie linii SD lub SD jest dobrą rzeczą. Używanie wyższych SR TF na niższych wykresach tf i utrzymywanie SR może naprawdę pomóc później. Opór przekazany to wsparcie później. Tak myślę.

  3. #3
    7 Załącznik (y) Witam, Ktoś tutaj kodował to niesamowite SR indior. Dodałem twoje indi nad tym SR. Wydaje się, jak na moim wykresie te SR tam, gdzie droga przed Clear Metoda SD stworzył obszar SD. Jest to dość dokładne indi, jeśli chcesz dodać jakiś filtr MACD ilub filtr HMA. Byłby to świetny indior lub EA. Teraz używam semafora, który daje alert o 5 świecach po tym, jak został utworzony, ponieważ moje umiejętności kodowania są obok 0 i nie wiem jak dodać filtr macd lub filtr HMA. Jeśli chcesz grać z tym indi, możesz włączyćwyłączyć linie SR za pomocą klawiatury (I = H1, H = H4, D = D1, W = W1, M = Mn1 i dodałem P = M30 ). Dwa razy dodałem te same zrzuty ekranu, jeden zawiera linie H1 (niechlujne mapy) i nie.
    https://www.forex-instant.com/attach...8223356289.zip






  4. #4
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, Ktoś tutaj zakodował ten niesamowity SR indior. Dodałem twoje indi nad tym SR. Wydaje się, jak na moim wykresie te SR tam, gdzie droga przed Clear Metoda SD stworzył obszar SD. Jest to dość dokładne indi, jeśli chcesz dodać jakiś filtr MACD ilub filtr HMA. Byłby to świetny indior lub EA. Teraz używam semafora, który daje alert o 5 świecach po tym, jak został utworzony, ponieważ moje umiejętności kodowania są obok 0 i nie wiem jak dodać filtr macd lub filtr HMA. Jeśli chcesz grać z tym indi, możesz włączyćwyłączyć linie SR za pomocą ...
    Tak, może tak być, ponieważ w rzeczywistości nie ma czegoś takiego jak SR, a SD jest rysowany w zasadzie na tych samych warunkach. Mogę narysować linię praktycznie w dowolnym miejscu na wykresie i zobaczyć cenę mają jakąś reakcję na to. Ale to najlepsze, jakie znam, tak jak wiele innych. To, co lubię w tym SD indior, to to, że usuwa strefę, jeśli przeszła przez ... to po prostu nie jest już interesujące. Zrobiłem ea, które stawia na kupno i sprzedaż, czerpie zyski z jednego z nich i kontynuuje w zyskownym kierunku. Co około 150 pipsów to kolejna kolejność w nierentownym kierunku ... i tak dalej itd. Działa świetnie, zarabia pieniądze, wkładając, jak możesz sobie wyobrazić, wypłata może być OGROMNA, jeśli para jest w górę lub w dół trend . Dołączyłem to, myślę, że to ten ... TYLKO UŻYWAĆ W TESTERIE !! jeśli to coś jest na żywo, nie biorę żadnej odpowiedzialności za twoje konto lol
    (Od początku był to kod kogoś innego, jakieś podwójne zabezpieczenie, zapomniałem, zresztą całkowicie to zniszczyłem, po prostu mówię) W każdym razie, bełkoczę ... dzięki, sprawdzę to, te inne przyciski pary wyglądają interesująco
    Ponownie: Nie używaj załączonego ea na żywo

    https://www.forex-instant.com/attach...5582165333.ex4

  5. #5
    2 Załączniki Widzę, co masz na myśli mówiąc o umieszczaniu linii w dowolnym miejscu na wykresie. Dzieje się tak, gdy przedstawię indi krótką historię. SR jest ciągle tworzony i oczywiście odmalowuje. Ale pokazując indi w stylu MTF, podobnie jak na wykresach D1, W1 i MN otrzymujesz całkiem stare SR, które są nadal używane w tym dniu. I SR jest uderzany przez cenę i pojawia się rozbieżność MACD Stoch, której nie można zignorować. Mniej linii, mniej hałasu, ale także mniej informacji. Uważam, że SR powinno się używać, aby wiedzieć, gdzie zaczyna się handel i gdzie prawdopodobnie się skończy. Handel musi rozpocząć się w określonym punkcie i zakończyć w określonym punkcie. Oczywiście nadal się uczę, ale wierzę w handel i zapominam. Oczywiście, jeśli 30 dni obrotu jest zbyt duże, wówczas inwestor może przejść do wykresów 5-minutowych i użyć H4 SR (spróbuję tego i wrócę z wynikami). Przepraszam za tak dużo tekstu, postaram się, aby moje posty były krótsze i bardziej aktualne.


  6. #6
    O tak, wszyscy nadal uczą się haha! ten, który mówi, że wie wszystko, jest prawdopodobnie idiotą
    I używanie go w połączeniu z innymi parami EURUSD EURGBP EURCAD EURJPY i zobaczenie, czy jest strefa sr dla EUR dla wszystkich, a także dla USD, powinno sprawić, że będzie bezpieczniej zająć pozycję (brak lepszego słowa) Myślę, że jest dużo innych informacji w porównywaniu par walutowych i towarów oraz indeksów ... i akcji cenowych ... szkoda, nie jestem dobrym programistą
    To dobre indi, szkoda, że ​​nie może handlować tak dobrze. Mam cholernie dużo pracy, haha!

  7. #7
    Próbowałem i eksperymentowałem na wykresie M5. Wygląda dobrze, chyba. Należy go wypróbować na koncie demonstracyjnym i sprawdzić, co się stanie. Nie można przesłać plików większych niż 2 MB, więc tutaj jest link
    https://ibb.co/g9ZqVT

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.