Narzędzie Metatrader 4 do ulepszania zamówień handlowych
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Narzędzie Metatrader 4 do ulepszania zamówień handlowych

  1. #1
    1 Załącznik (-i) Cześć.

    Programuję małe narzędzie, ponieważ wydaje mi się, że Metatrader 4 jest nieco powolny do skalpowania, ponieważ nie mogę wprowadzić domyślnych poziomów SLTP, szybkich predefiniowanych oczekujących zamówień, zamówień opartych na rozmiarze ryzyka i tak dalej.

    Jakiej funkcji często brakuje, gdy próbujesz szybko otworzyćzamknąć zamówienie?

    Robiłem to do tej pory, może przegapiłem coś, co może być ważne.

    Załączam zrzut ekranu, jest to dość intuicyjne.



  2. #2
    Cześć. Bardzo miłe opinie od was wszystkich. Odpowiem na niektóre z twoich punktów. Po pierwsze, to narzędzie jest tylko pomostem między Metatrader 4 a użytkownikiem. Wszystkie polecenia są wysyłane bezpośrednio do Metatradera, a cytaty, konto, informacje rynkowe itp. Są odczytywane bezpośrednio z Metatradera. Wszystko, co ma pole wyboru, jest opcjonalne. A opcje z przyciskiem radiowym są wśród nich wyłączne. Rzeczywiście, SLTP i maksymalne poziomy poślizgu są opcjonalne. Jeżeli chodzi o głębokość rynku, uważam, że poziomy płynności nie są publiczne. Widziałem, że MT4 ma tę kontrolę, ale ja jej nie używam. Dziękuję, że do głowy przyjrzę się temu. Zastanawiałem się, gdzie utrzymać zamówienia na rynku, a te są ostatecznie bezpośrednio wstawiane na MT4, więc linie i wszystko wyskakuje natychmiast i można je edytować graficznie zmieniając się na klienta MT4. Regading pips, na razie właśnie użyłem zmiennej Digit z MQL4 i obliczam te przy użyciu formuły takiej jak nPOWER (10, Cyfry) (liczba pipsów podzielona przez liczbę mocy dziesięciu równą wartości Cyfry). Działa to dobrze przynajmniej dla EURUSD i USDJPY, które mają różne miejsca po przecinku. Myślę, że powinna również działać z innymi papierami wartościowymi.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    - siatka (3 długie i lub krótkie od ....) z poziomu x
    Cześć Isabella, nie rozumiem tego. Inne pomysły. Chciałbym dodać indywidualne funkcje zarządzania biletami. Ale na razie, jeśli skończę podstawowe funkcje i zlecenia oparte na ryzyku, będzie dobrze, bo mam tylko kilka dni na zakończenie wszystkiego, dopóki nie będę miał więcej wolnych dni. Zdecydowanie dodam funkcję zamknięcia zleceń oczekujących lub przynajmniej dodam przycisk, aby przypomnieć mi, że to zostało, ponieważ jest to dość łatwe. Jeszcze raz dziękuję, bardzo dobre punkty.

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć. Bardzo miłe opinie od was wszystkich ... Cześć Isabella, nie rozumiem tego. Inne pomysły. Chciałbym dodać indywidualne funkcje zarządzania biletami. Ale na razie, jeśli skończę podstawowe funkcje i zlecenia oparte na ryzyku, będzie dobrze, bo mam tylko kilka dni na zakończenie wszystkiego, dopóki nie będę miał więcej wolnych dni. Zdecydowanie dodam funkcję zamknięcia zleceń oczekujących lub przynajmniej dodam przycisk, aby przypomnieć mi, że to zostało, ponieważ jest to dość łatwe. Jeszcze raz dziękuję, bardzo dobre punkty.
    Wyobraźmy sobie na przykład następującą sytuację: szybki ruch rynkowy prowadzi cię nagle do interesującego poziomu (numer okrągły, wsparcieopór, fibo). Chcesz wziąć ten nowy trend ze sobą, ale stopniowo sprawdź, czy trend się utrzymuje. Zatem zamów od 1,237 nową pozycję, 10 punktów później kolejną, 15 punktów za drugą. jedno kliknięcie (trzy) kolejność i tp. Lepsza (trzy) oczekująca kolejność w określonym punkcie

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dodałem kilka cech dotyczących twoich komentarzy, takich jak: - Generowanie wielu zamówień z kontrolą bezpieczeństwa, aby opcjonalnie ograniczyć liczbę do 5 zamówień na kliknięcie. Może to być 5 zamówień na instrument jako przyszłe ulepszenie. - Zamknięcie oczekujących zamówień. {image} Zobaczmy, czy mogę to zrobić dzisiaj. Myślę, że jednak odłożę kalkulator ryzyka.
    Dobrą opcją jest skrót klawiszowy do otwierania i zamykania zleceń. Ponadto przycisk (i klawisz skrótu), aby przenieść ostatnie zlecenie do BE lub BE . Jakie są twoje zamiary? Czy planujesz rozprowadzać to tutaj, czy go reklamować? Dzięki

  5. #5
    Hej, ładny wskaźnik, będzie miło, jeśli zobaczymy głębię rynku na każdym rynku, jeśli otworzymy go na rynku.

  6. #6
    Używam skryptu, który właśnie to robi, ale kiedy handluje się indeksami, skrypty są niedozwolone. Więc jeśli twoje narzędzie może ominąć to ograniczenie, będzie świetnie. Czy mógłbyś w tym samym czasie ukryć StopyTP? Z poważaniem,

  7. #7
    szukając takiego, który działa idealnie od wieków; jeszcze tego nie znalazłem !! - potrzebujemy mniejszej wersji z tylko rynkiem kupnasprzedajmyzamknij wszystkie - blisko połowa w TP - uwaga na pipsy waluta walutakcjeitp. te, które wypróbowałem są często pomieszane przez to - upewnij się, że SL i TP mogą być następnie ręcznie poruszać się po linie (jak MT4) - upewnij się, że opcja poślizgu może być wyłączona

  8. #8
    - zamknij wszystkie oczekujące zamówienia - siatka (3 długie i lub krótkie od ....) z poziomu x - niektóre pomysły dodatkowe (płatne)
    https://www.mql5.com/en/market/product/2892wszystko co najlepsze dla twojego rozwoju

  9. #9
    O tak. Zastanawiałem się nad stworzeniem reguł wejścia, ponieważ używam zazwyczaj dwóch wpisów z symulacji, jednego z nawiasem, a drugiego bez osiągnięcia poziomu zysku, którego początkowy poziom SL jest przesuwany do wartości wyskoku, aby pozycja rosła pod wpływem zazwyczaj potencjalnego zniesienia fibo 62/38. poziomy. W ten sposób możesz utworzyć listę wpisów na określonych poziomach względnych (pipsów) lub absolutnych (cenie) jednym kliknięciem, wykonując zestaw reguł predefiniowanych za pomocą rodzaju kreatora reguł wejścia (bardzo prosty układ tabelaryczny, w którym każda reguła jest rząd). Jest to coś, co w rzeczywistości zostanie odroczone na później, ale jest to naprawdę doskonała funkcja, którą należy uwzględnić w przyszłości.

  10. #10
    1 Załącznik (-i) Dodałem kilka cech dotyczących twoich komentarzy, takich jak: - Generowanie wielu zamówień z kontrolą bezpieczeństwa, aby opcjonalnie ograniczyć liczbę do 5 zamówień za kliknięcie. Może to być 5 zamówień na instrument jako przyszłe ulepszenie. - Zamknięcie oczekujących zamówień.
    Zobaczmy, czy mogę to zrobić dzisiaj. Myślę, że jednak odłożę kalkulator ryzyka.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.