Dodaj sygnały linii trendu start-stop do ręcznej siatki EA
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Dodaj sygnały linii trendu start-stop do ręcznej siatki EA

  1. #1
    3 Attachment (s) Guys Potrzebuję kodera, aby dodać ten automat do tej ręcznej siatki EA. Używam go tylko w przypadku wstrzymujących się zamówień na piramidowanie, co jest świetne, aby wykładniczo zwiększyć twój zysk, kiedy masz rację, ale potrzebujesz stałej i ścisłej stop loss, zgodnie z ceną. Dlatego potrzebuję twojej pomocy. Zasadniczo chcę w tym EA wdrożyć zdolność do uruchamiania lub zamykania siatki, gdy cena przekracza linię trendu, ponieważ stwierdziłem, że nic nie przebije linii trendu jako elementu adaptacyjnego i poruszającego się z ceną i czasem przestaje przynosić y.
    Ma już funkcję ciągłego zysku, ale kiedy trafia stop zysku, EA automatycznie uruchamia nową siatkę, nie potrzebuję tego. Byłoby znacznie lepiej z funkcją linii trendu start stop siatki, jak w siatce startowej lub w metodzie zatrzymania siatki w opisie linii trendu. Kiedy aktywuje się polecenie zatrzymania siatki, chcę, aby EA zamknął wszystkie pozycje w siatce i to wszystko, bez ponownego uruchamiania nowej siatki, jak to teraz robi. Przedstaw mi cenę, jaką obciążasz mnie za tę implementację lub rób to swobodnie i podziel się nią ze społecznością.



    https://www.forex-instant.com/attach...9341054196.ex4

    https://www.forex-instant.com/attach...2654022523.mq4

  2. #2

  3. #3
    UP, chłopaki zaktualizowałem opis, w jaki sposób korzystam z tej siatki EA i jak możesz ją poprawić.

  4. #4
    W porządku faceci, którzy są zainteresowani takim EA? Możemy podzielić pieniądze dewelopera, umówię się z 2 programistami, aby to zrobić idealnie, jeśli jesteś zainteresowany, napisz tutaj.

  5. #5

  6. #6

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    tutaj jest nowa aktualizacja {plik}
    jak to działa? tylko 6Kb?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.