niesamowita pomoc oscylatora EA
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: niesamowita pomoc oscylatora EA

  1. #1
    1 Załącznik (y) Dzień dobry House, byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś inny mógł mi pomóc z EA kupić, gdy niesamowity oscylator przecina 0 w górę, i sprzedać, gdy niesamowity oscylator przecina 0 w tym czasie zamykając stary długi .. zobacz dołączone zdjęcie w celach informacyjnych ... dzięki


  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzień dobry House, byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś inny mógł mi pomóc z EA kupić, gdy niesamowity oscylator przecina 0 w górę, i sprzedawać, gdy niesamowity oscylator przecina 0 w międzyczasie zamykając stary długi ..pls patrz załączony obraz w celach informacyjnych .. .thanks {image}
    Cześć, spróbuj wyszukać już zakodowane ea. W przeciwnym razie daj mi znać, a zrobię dla ciebie prosty EA, aby to zrobić. W twoim Egipcie jest problem z ea, AO może przekroczyć 0, ale może zamknąć po przeciwnej stronie. Czy myślałeś o tym? Musi to oznaczać, że musisz wyjść na następny pasek po AO blisko poniżej 0, jeśli to był zakup. Czy wykonałeś test przeszłości na symulatorze? Miałem podobne problemy z PSAR, z którymi grałem.

  3. #3
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć, spróbuj wyszukać już zakodowane ea. W przeciwnym razie daj mi znać, a zrobię dla ciebie prosty EA, aby to zrobić. W twoim Egipcie jest problem z ea, AO może przekroczyć 0, ale może zamknąć po przeciwnej stronie. Czy myślałeś o tym? Musi to oznaczać, że musisz wyjść na następny pasek po AO blisko poniżej 0, jeśli to był zakup. Czy wykonałeś test przeszłości na symulatorze? Miałem podobne problemy z PSAR, z którymi grałem.
    dziękuję tzamo za zainteresowanie, które mi pomogło, przeszukałem, ale nie byłem w stanie uzyskać już stworzonego EA do tego ... i potwierdzam problem z tym egy, na przykład kupno będzie na samym końcu świeca pierwsza świeca powyżej 0, a tymczasem stary zwój byłby właśnie na otworze szpilki AO powyżej 0 ... odwrotnie dla przeciwnego rzędu .... w skorupce orzecha, co mam na myśli, to jest w wariancie obraz .. dziękuję

  4. #4
    2 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} dziękuję za zainteresowanie, które mi pomogłeś, przeszukałem, ale nie udało mi się zdobyć na to już EA ... i zdaj sobie sprawę z problemu z tym egysem, na przykład kupno będzie tuż przy zamknięciu świecy pierwsza świeca powyżej 0, tymczasem stary zwój byłby tuż przy otworze szpilki AO powyżej 0 ... odwrotnie dla przeciwnego rzędu .... w skorupce orzecha, co mam na myśli załączony obrazek .. dziękuję {obraz}
    Cześć, Złożyłem ten kod
    Proszę ciesz się i baw się dobrze. Opublikuję mq4, abyś mógł go edytować i uczyć się na nim. OSTRZEŻENIE: Nie używaj tego na żywo, proszę, nie testowany EA. Jeśli potrafisz wymyślić sposób na przeniesienie stoplossa na break even po X pips profit (nie wiem jak to jeszcze zrobić) może być lepiej. Widzę, że daje to tyle zysku przed zamknięciem handlu. A jeśli zrobisz to z zyskiem, EA, udostępnij je tutaj społeczności. O EA: Możesz zmienićdodać SL, TP i Trailing stop w pipsach (dla złota jest to 10 * pipsów). ualne ustawienia, których nie będą trafiać i warunki wyjścia, to zmiana sygnału AO.
    https://www.forex-instant.com/attach...1591868305.mq4
    https://www.forex-instant.com/attach...2018288928.ex4

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć, Złożyłem ten kod
    Proszę ciesz się i baw się dobrze. Opublikuję mq4, abyś mógł go edytować i uczyć się na nim. OSTRZEŻENIE: Nie używaj tego na żywo, proszę, nie testowany EA. Jeśli potrafisz wymyślić sposób na przeniesienie stoplossa na break even po X pips profit (nie wiem jak to jeszcze zrobić) może być lepiej. Widzę, że daje to tyle zysku przed zamknięciem handlu. A jeśli zrobisz to z zyskiem, EA, udostępnij je tutaj społeczności. O EA: Możesz zmienićdodać SL, TP i Trailing stop w pipsach (dla złota ...
    dziękuję, stary, jesteś niesamowitą osobą, nie możesz podziękować, przeprowadzisz obszerne testy i poinformujesz, jak to się stało.

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} dziękuję ci, jesteś niesamowitą osobą. Nie dziękuję ci wystarczająco, przeprowadzę obszerne testy i dam ci znać, jak sobie radzą.
    Serdecznie zapraszam. Wykorzystaj to jako punkt wyjścia, wiem, że potrzebuje innego warunku do blokowania zysków. Pamiętam człowieka, który próbował zrobić podobny ea z MACD, świecami hikenashi i AO. Użył zmiany koloru AO jako sygnału, jeśli był tego samego koloru co świeca hikenashi. Jego nić powinna być na FF, nie jestem pewien, co się z nią stało. Powodzenia, Kind Regards,

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Proszę pana. Wykorzystaj to jako punkt wyjścia, wiem, że potrzebuje innego warunku do blokowania zysków. Pamiętam człowieka, który próbował zrobić podobny ea z MACD, świecami hikenashi i AO. Użył zmiany koloru AO jako sygnału, jeśli był tego samego koloru co świeca hikenashi. Jego nić powinna być na FF, nie jestem pewien, co się z nią stało. Powodzenia, Kind Regards,
    Właściwie to rozważałem, gdzie na przykład długi byłby wyzwalany tylko wtedy, gdy pinezka AO powyżej 0 jest zielona, ​​a świeca jest również poprzeczką, w przypadkach, w których pierwsza szpilka AO powyżej 0 jest zielona, ​​a świeca jest niedźwiedzi, EA będzie czekać, aż pierwsza świeca zwyżkowa pokryje się z AO pin zieloną szpilką AO powyżej 0 ------- świeczka zwyżka = kup zieloną szpilkę AO Powyżej 0 ------- świeczka niedźwiedzia = brak handlu rozumiesz?

  8. #8
    Świetna praca tzamo, dziękuję za to ... szukałem tego EA, aby przetestować egy, da mu szansę.

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Proszę pana. Wykorzystaj to jako punkt wyjścia, wiem, że potrzebuje innego warunku do blokowania zysków. Pamiętam człowieka, który próbował zrobić podobny ea z MACD, świecami hikenashi i AO. Użył zmiany koloru AO jako sygnału, jeśli był tego samego koloru co świeca hikenashi. Jego nić powinna być na FF, nie jestem pewien, co się z nią stało. Powodzenia, Kind Regards,
    Cześć tzamo, hej! Myślę, że masz na myśli forex scotty EA
    https://www.forex-instant.com/tradin...ok-review.html

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Świetna robota, dziękuję za to ... szukałem tego EA, aby przetestować egy, da mu szansę.
    Cześć, nie ma za co. Pojedynczy indior nie zapewnia pełnego wyjścia egy imo. Tak więc, będziesz musiał zmodyfikować i ewentualnie dodać coś dla EA, aby naprawdę dobrze. Drogi berdsen, tak, to jest wątek
    dzięki Kind Regards,

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.