niesamowita pomoc oscylatora EA - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: niesamowita pomoc oscylatora EA

  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć, nie ma za co. Pojedynczy indior nie zapewnia pełnego wyjścia egy imo. Tak więc, będziesz musiał zmodyfikować i ewentualnie dodać coś dla EA, aby naprawdę dobrze. Drogi berdsen, tak, to jest wątek
    dzięki Kind Regards,
    Panie , czy jest jakiś sposób, aby ograniczyć formularz EA, biorąc zbyt wiele transakcji w tym samym kierunku? .. co mam na myśli, jeśli świetny indior jest poniżej 0 i zajmuje sprzedaż i postanawiam zamknąć tę sprzedaż po pewnym celu ręcznie lub przez TP. EA po krótkiej przerwie zamknęłoby kolejny skrót. jak mogę to powstrzymać

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć, nie ma za co. Pojedynczy indior nie zapewnia pełnego wyjścia egy imo. Tak więc, będziesz musiał zmodyfikować i ewentualnie dodać coś dla EA, aby naprawdę dobrze. Drogi berdsen, tak, to jest wątek
    dzięki Kind Regards,
    TZAMO pls sprawdź swój pm, wysłałem ci wiadomość. Dzięki kumplowi

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Panie , czy jest jakiś sposób, aby ograniczyć formularz EA, biorąc zbyt wiele transakcji w tym samym kierunku? .. co mam na myśli, jeśli świetny indior jest niższy niż 0 i wymaga sprzedaży i postanawiam zamknąć tę sprzedaż po określony cel ręcznie lub przez TP. EA po krótkiej przerwie zamknęłoby kolejny skrót. jak mogę to powstrzymać
    Cześć, oznacza to, że warunki EA były nadal aktualne na następnym pasku. Będziesz musiał kodować 1 transakcję na sygnał. Z pozdrowieniami, Zamo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.