EA umieszcza zbyt wiele zamówień na raz
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: EA umieszcza zbyt wiele zamówień na raz

  1. #1
    Wróciłem do starszego pomysłu, który miałem i szukałem w Internecie inspiracji, jak ograniczyć liczbę zamówień kupna i sprzedaży w zakresie ... Nie mogłem znaleźć czegoś takiego.
    Coś w tym stylu ... KUP tutaj, jeśli są jakieś zamówienia KUP tutaj lub -300pips już DONT kupić coś jeszcze.
    Jakieś pomysły???

  2. #2
    Prosto naprzód: 1. Ustal swoje pipsy, jeśli x osiągnął, wykonaj lub nie rób nic. 2. Sprawdź wszystkie ceny otwarcia zamówienia, jeśli w określonym zakresie, rób lub nie rób nic ..

  3. #3
    Cóż, to tylko eksperyment z ciekawości, tutaj może być wszędzie. Moją pierwszą myślą było po prostu sprawdzić obszar wokół Ask -300 pipsów, jeśli istniało zlecenie kupna, jeśli nie, ale ... Użyłem pętli for, by zakreślić zamówienia Ale wygląda na to, że program ostatecznie znajdzie nieistotne zamówienie poza zasięgiem Ask -300 i pozwala na nowe zlecenia w kółko, hehe Wydaje się logiczne teraz, ale muszę dowiedzieć się, jak moje myślenie jest złe. Podstawową ideą jest po prostu kup i sprzedaj, zamknij zyski i otwórz nowe zamówienie w tym samym kierunku, co zlecenie zamknięte. Oznacza to, że po pewnym czasie program przeniesie zlecenia kupna na szczyt zakresu, a zlecenia sprzedaży do najniższego poziomu. Dlatego też chciałem dodać kolejność odwrotną, niezbyt blisko siebie.

  4. #4
    Aha! to trochę inaczej. Dzięki, myślę, że wiem, jak sprawić, aby działało to poprawnie teraz. Dam ci szansę w weekend

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Użyłem pętli for, by zakreślić zamówienia. Wygląda jednak na to, że program ostatecznie znajduje nieistotną kolejność poza zasięgiem Ask -300 i pozwala na nowe zamówienie w kółko
    Kod mógłby wyglądać tak: Wstawiony kod #property strict bool maytrade = true; double where = Ask; double upperlimit = 3000 * _Point, lowerlimit = 3000 * _Point;/przy założeniu 5 | 3 cyfr dla (int i = 0; i lt; OrdersTotal (); i ) {if (OrderSelect (i, SELECT_BY_POS)) {double oop = OrderOpenPrice (); if (oop lt; = (where upperlimit) oop gt; = (where - lowerlimit)) {maytrade = false; przerwa; }}} if (maytrade) {//zrób coś tutaj:}

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.