Mała regulacja Żądanie wskaźnika HL #MTF
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Mała regulacja Żądanie wskaźnika HL #MTF

  1. #1
    3 Załączniki Poniżej indioru używa się po prostu rysowania highlow #MTF, jak pokazano na rysunku. Jedynym problemem związanym z tego rodzaju wykreślaniem jest to, że po przejściu na niższe ramy czasowe nie widzę, który słupek sprawił, że odpowiadający temu wyższy przedział czasowy był wysoki lub niski, chyba że jestem w zasięgu wzrokubezpiecznie sprawdzam, który pasek to zrobił. Zajmuje to dużo czasu, szczególnie, gdy muszę uzyskać około 50 znaczników czasu niskich pasków TF, które stworzyły wyższy TFniski.

    Mam nadzieję, że ktoś jest w stanie stworzyć wynik z obrazka nr 2. Jak widać, wszystkie wykreślone linie zaczynają się dokładnie od punktu, w którym został utworzony wysokiniski poziom. Dlatego przełączając się na niższe TF, można łatwo skopiować znaczniki czasu odpowiednich pasków.

    Załączony jest indior, który mam nadzieję, może być lekko dostosowany, aby to zrobić. Naprawdę to doceniam!





    https://www.forex-instant.com/attach...1826228435.mq4

  2. #2
    Trudne to zrobić? Sam nie jestem koderem

  3. #3
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Poniżej indioru używa się po prostu rysowania highlow #MTF, jak pokazano na rysunku. Jedyny problem z tego rodzaju plotowaniem polega na tym, że po przejściu na niższe ramy czasowe ...
    cześć
    https://www.forex-instant.com/attach...1915530423.mq4nie wiem, czy to jest dokładnie to, jak tego chcesz ... nie jestem pewny co do odległości po prawej .. (:

  4. #4
    Hej Luisinho, dziękuję za poświęcony czas. Wydaje się, że wykonuje to zadanie! Jednak około 20% czasu w jakiś sposób rysuje losowo niskiwysoki na pasku, który z pewnością nie jest prawidłowym dziennymtygodniowymmiesięcznym niskimwysokim! Testowałem to z pierwszą wersją zawartą w poście 1 i porównałem ją z twoją zmodyfikowaną wersją. Około 80% linii wydaje się być podobnych do pierwotnych. Czy masz jakiś pomysł, dlaczego?

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Hej Luisinho, dziękuję za poświęcony czas. Wydaje się, że wykonuje to zadanie! Jednak około 20% czasu w jakiś sposób rysuje losowo niskiwysoki na pasku, który z pewnością nie jest prawidłowym dziennymtygodniowymmiesięcznym niskimwysokim! Testowałem to z pierwszą wersją zawartą w poście 1 i porównałem ją z twoją zmodyfikowaną wersją. Około 80% linii wydaje się być podobnych do pierwotnych. Czy masz jakiś pomysł, dlaczego?
    Cześć Robert, kiedy załadowałem, nie zauważyłem niczego złego, ale widzę, że ma pewne problemy .. w pewnych ramach czasowych dziwne linie .. spróbuję to naprawić

  6. #6
    Cześć, Robercie, przyjrzałem się i próbowałem zrozumieć, dlaczego tak się dzieje, ale bez powodzenia powinienem przetestować go bardziej poprawnie, zanim go opublikuję .. przepraszam
    w międzyczasie napisałem tutaj
    https://www.forex-instant.com/crypto...ck-charts.htmlaby sprawdzić, czy ktoś o większej wiedzy niż ja może nam pomóc w rozwiązaniu problemu. Zobaczmy

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, Robercie, przyjrzałem się i próbowałem zrozumieć, dlaczego tak się dzieje, ale bez powodzenia powinienem przetestować go bardziej poprawnie, zanim go opublikuję .. przepraszam
    w międzyczasie napisałem tutaj
    https://www.forex-instant.com/discus...ranalysis.htmlaby sprawdzić, czy ktoś o większej wiedzy niż ja może nam pomóc w rozwiązaniu problemu. Zobaczmy
    Jesteś pewny, że dokończysz ten projekt, Luisinho. Nie mogłem prosić o więcej ;-) Nie sądzę, że ma to coś wspólnego z czasem serwera, czy może weekendowymi danymi, które należy pominąć? Tylko moje 2 centy.

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jesteś pewny, że dokończysz ten projekt, Luisinho. Nie mogłem prosić o więcej ;-) Nie sądzę, że ma to coś wspólnego z czasem serwera, czy może weekendowymi danymi, które należy pominąć? Tylko moje 2 centy.
    Cześć Robert, szczerze mówiąc nie wiem, na czym polega problem. moje konto nie ma barów weekendowych, więc myślę, że możemy wykluczyć ten, a czas serwera .. nie wiem. Poproszę cię o odrobinę cierpliwości (w czasie dni wolnych wolny czas jest trochę bardziej ograniczony), dopóki nie znajdziemy rozwiązania, które, jak sądzę, znajdziemy.

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć Robert, szczerze mówiąc nie wiem, na czym polega problem. moje konto nie ma barów weekendowych, więc myślę, że możemy wykluczyć ten, a czas serwera .. nie wiem. Poproszę cię o odrobinę cierpliwości (w czasie dni wolnych wolny czas jest trochę bardziej ograniczony), dopóki nie znajdziemy rozwiązania, które, jak sądzę, znajdziemy.
    W porządku, nie spiesz się

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.