Trendline - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Trendline

  1. #21
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Rezerwuję dobre ”rzeczy” dla mojej rodziny i bliskich przyjaciół (które oczywiście znam osobiście), tj. dogłębne przedstawienie moich różnych podejść. Okazjonalnie pokazuję transakcje na FF, jeśli temat interesuje mnie wystarczająco i jak zawsze mają linie trendu, wtedy jestem na tyle szczęśliwy, aby opublikować niektóre transakcje na żywo tu i tam, ale nie jestem tutaj, aby uczyć lub nadmiernie prowadzić, ponieważ, jak powiedziałem , które rezerwuję dla rodziny i przyjaciół. W twoim przypadku stwierdziłeś, że osiągasz 15-krotny współczynnik zysku, który w pewien sposób przewyższa większość. Oczywiście łatwo jest powiedzieć takie ...
    Hahahaha to tylko przyjazne pukanie. a ty robisz rzeczy tak poważne! masz absolutną rację 15 razy ciężko jest zrobić ... Zgodziłem się z tym. Uwielbiam poznawać nowych przyjaciół i pozostać w kontakcie. jak powiedziałeś wcześniej, trudno znaleźć handlowców z linii trendów .. .. to dlaczego pytasz ... zachowujesz się dobrze i dobrze mój brat
    PS: tutaj możesz sprawdzić jedno z moich kont:
    https://cm.spotware.com/egy/62009

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Sposób, w jaki je konstruuję, jest dla mnie wyjątkowy i udostępniany tylko mojej rodzinie i bliskim znajomym, tak jak powiedziałem. Pytanie jest jednak odwrócone .... pokaż nam, jak je konstruujesz?
    Oto film pokazujący, jak wykreślić linię trendu. Oto także link indi, którego używam i który zaprogramowałem w filmie
    https://www.forex-instant.com/tradin...5-gbp-aud.htmlWstawiono wideo
    nullOczekuję, że zechcesz mi pokazać swoją. Szacunek i Bóg Błogosławią

  3. #23
    2 Załącznik (y) DOBRZE cad jpy 86.79 stoploss poniżej linii trendu .. pozwala zobaczyć, jak to działa ... ualizacja Przesuwanie stoploss do 1 Potrzebuję relaksu snu .. nie chcę spędzić bezsennej nocy


  4. #24
    2 Załącznik (-y) Kup audusd 7888 wygląda dobrze ... stoloss poniżej ostatniej pomocy ualizacja: Przerwij stoploss na 1 wygląda teraz dobrze dla mnie


  5. #25
    2 Załącznik (-y) Testowanie rakietowe Korei Północnej może doprowadzić do spadku prędkości na jenie .. Chciałbym skorzystać z tej korzyści na moją korzyść kupując GBPJPY ualizacja: Ruchomy stoploss ... więc jednostronny



  6. #26
    2 Załącznik (y) USDCAD wygląda dzisiaj na dzień sprzedaży ... mając nadzieję na najlepszą aktualizację UCAD Moving stoploss 1


  7. #27
    1 Załącznik (y) AUDJPY 87,40 Wygląda dobrze Sprzedaj

  8. #28
    Witam może ktoś mi powiedzieć .. jak usunąć wszystkie post i forex-instant id?

  9. #29
    Hej, gyanpapi, czy mógłbyś dla mnie napisać EA? Używa tylko 2 wskaźników i nie sądzę, że powinien to być problem dla ciebie. Wyślę ci szczegóły w prywatnym poście, jeśli zdecydujesz się je zakodować dla pana.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.