Trendline
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Trendline

  1. #1
    1 Attachment (s) Pierwsze konto się zepsuje Off Badly ... Second Próba na Ctrader i uważam, że moje błędy powodują poluzowanie, a nie egię

    Handlarza C nie można dodać w eksploratorze handlu

    tutaj jest link do monitora: http://www.myfxbook.com/members///2196241 wszelkie porady dotyczące handlu będą bardzo cenne od doświadczonych traderów handlujących liniami

    Zmieniam mojego brokera: tutaj możesz zobaczyć najnowsze aktualizacje: http://www.myfxbook.com/members//life-trendliner/2219013



    Próba Trzeciej egii, ponieważ dwie poprzednie egie drastycznie się nie powiodły. Dobrze się rozwija, ale przegrywa w całym zasięgu! Występują tylko y. Zobaczmy, jak ta stara egia zadziałała dobrze lub znowu wybuch !!!


    Pierwszy handel

    GBPUSD

    W oczekiwaniu na zakup 12907 Stoploss 12882 Target 12998


  2. #2
    1 Załącznik (y) 20/07/2017 eurusd Sprzedawane po rekordowych tygodniach 1.1621 Stoploss 1.1641 (20 Pips)

  3. #3
    1 Załącznik (s) 21/07/2017 AudNZD próbuje kupić 1.0652, ale wypełnione po 1.0664 ... hmmmm poślizgiem lub spreadem !!

  4. #4
    1 Załącznik (-y) Lipiec 2017 (Data 17.07.17 do 21.07.17) Wyniki Zawieszono: 11 Zwycięzca: 4 Zwolniony: 7 Even: 0 Zwycięskie pestki: 128,4 Pipsy Zgrywanie pipsów: 86,7 Pipsy Łączne Pipsy = 41,7 Pipsy Wnioski: Bardzo wysokie Strategia ryzyka ... jak radzić sobie z nożem Sharp .. musisz być bardzo ostrożny podczas handlu .. chcesz zobaczyć więcej wyników w przyszłym tygodniu. Decyzja: W następnym tygodniu nie wejdzie bezpośrednio do handlu, będzie czekać na świecę konfiguracji

  5. #5
    miło ... Uwielbiam linię trendu, prostą, ale mocną

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez ;
    miło ... Uwielbiam linię trendu, prostą, ale mocną
    Cześć Mr Jen Lubię twoje posty na wątku USDJPY .. jesteś bardzo dobrym handlowcem dzięki za pisanie w moim wątku

  7. #7
    1 Załącznik (y) 24/07/2017 23/07/2017 .. bardzo deszczowo tutaj ... ciesząc się każdym bitem .. GBP CAD zwrócił moją uwagę .. Wykres 30 minut pokazuje potencjał do przesunięcia więcej w dół na 1.6210 obszarze .. Lubię skupić się na tej parze .. Wybijając 1,6283 Niskie lub odrzucenie ponownie z przełomowej linii trendu zwabić mnie na wyprzedaże i cel 1,6210 obszaru

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć Mr Yen podoba mi się twoje posty w wątku USDJPY .. jesteś bardzo dobrym handlowcem, dzięki za napisanie w moim wątku
    dziękuję bardzo ... wciąż mam dużo do nauczenia, jesteś także dobrym handlowcem ...

  9. #9
    1 Załącznik (i) Good Morning Rainy Monday ... !!!! Popijając kawę i próbując dowiedzieć się, co kryje się za tabelą USDCAD na 1,2543, stwierdziłem, że poprzednia zepsuta linia trendów testowana ponownie przez rynek z zerową emisją 8 pipsów i docelową 35-40 pipsów wygląda świetnie, zgodnie ze współczynnikiem wynagrodzenia za ryzyko

  10. #10
    1 Załącznik (i) 24 lipca 2017 Właśnie przestał USDCAD (Breakeven Though)! jeszcze nie idzie dobrze dla mnie Decydując się na wejście na Eurusd Kup 1,1653 Stoploss 16 punktów (1,1637) Cel 96 punktów (1,1749) wygląda dobrze!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.