Pytanie o pomalowanie tego wskaźnika
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Pytanie o pomalowanie tego wskaźnika

  1. #1
    1 Załącznik (-i) Mam dołączony wewnętrzny pollan.
    Czy ktoś może pomóc. Ile słupków poprzedzających bieżący pasek będzie farbą wewnętrzną, czy jest to tylko pasek wyprzedzający, czy też 2 paski?

    Dzięki

    https://www.forex-instant.com/attach...1953402044.mq4

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Mam dołączony kryty pollan. Czy ktoś może pomóc. Ile słupków poprzedzających bieżący pasek będzie farbą wewnętrzną, czy jest to tylko pasek wyprzedzający, czy też 2 paski? Dzięki {plik}
    Sposób, w jaki jest pomieszany (w tym użycie iCustom () wywołuje rsi i cci, które nie są konieczne) 5 pasków z powrotem Zapomnij o tym - ten indior jest (złym) żartem

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Sposób, w jaki jest pomieszany (w tym użycie iCustom () wywołuje rsi i cci, które nie są konieczne) 5 pasków z powrotem Zapomnij o tym - ten indior jest (złym) żartem
    Cześć mladen, pozdrawiam

  4. #4
    MLADEN, PROSZĘ ODPOWIEDZIEĆ NA TE PROSTE PYTANIE DLA MNIE. W KODZE PONIŻEJ, CO JEST ZAMKNIĘTE [SHIFT 04] REFERENCJE? ZAMKNIJ 4 BARY Z POWROTEM WRAZ Z BIEŻĄ BARĄ? int start () {//---- get już policzone paski int shift, counted_bars = IndiorCounted ();/---- sprawdź możliwe błędy, jeśli (counted_barslt; 0) return (-1);/---- if (counted_barslt; 64) for (shift = 1; shiftlt; = 64; shift ) {Ind_Buffer1 [shift] = 0.0; Ind_Buffer2 [shift] = 0.0; Ind_Buffer3 [shift] = 0.0;}/---- shift = Bars-64-1; if (counted_barsgt; 64) shift = Bars-counted_bars-1; while (shiftgt; = 0) {value1 = -0,5 * Zamknij [shift 04]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.