Jak handlować Renko Z zyskiem
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Jak handlować Renko Z zyskiem

  1. #1
    1 Załącznik (-i) Nie jestem właścicielem tego wątku, jestem tylko jego częścią. Mam zamiar podzielić się tym handlem, ale celem jest zebranie wszystkich kupców renko. Prawdopodobnie czytałem większość wątków na temat renko tutaj i myślę, że w oparciu o wyniki handlowców i moje wyniki, handel Renko jest drogą do zrobienia.

    To, czego chcę, to społeczna sieć handlowców renko, którzy dzielą się pomysłami, jak zyskownie wymieniać bary z renko.

    Mój system jest dość prosty, używam renko 13 pipsów, przesunięcie ustawione na trzy i knoty są wyświetlane.
    Dodaj do tego wykresu 5EMA (Typowy [HLC3], przesunięcie 2). Dodaję również stochastyczne 8,3,3 w równaniu (zamknij, liniowo ważony)

    Można dodać prosty MA89; Renko to uwielbia. Oto migawka:





    Jest to dość proste do powiedzenia, wystarczy spojrzeć na cenę, aby przejść powyżejponiżej żółtej linii (5EMA), a Stochastic do oversoldwykupienia i przekraczania i jesteś dobry, aby przejść.

    Wyjście z następnego sygnału odwrócenia byłoby idealne, chociaż można zastosować inne metody.

    Będę rejestrował moje transakcje tutaj, abyśmy mogli omówić handel renko i jak to zrobić. Nie jestem profesjonalistą, a moje wezwanie to ”wszystkie ręce na pokładzie” dla handlowców renko.

    Zacznijmy handlować i omówić Renko.


  2. #2
    1 Załącznik (y) LOL. Spójrz na wyniki testu historycznego, które dostałem z tego systemu!

  3. #3
    1 Załącznik (y) Jestem długa euro wobec dolara. Będąc całkowicie technicznym facetem (używam renko, który zasadniczo dba tylko o cenę), moim celem jest podążanie za ceną, ponieważ wszystkie wiadomości są tam odzwierciedlone. Mój cel to 1,3450, a mój przystanek to nędzny 1 pips na 1,3341. (Blisko poniżej) Mogę zapewnić, że systemy MOST zadziałają, jeśli zostaną im przekazane osoby z dyscypliną, aby za nimi podążać. Zobaczmy, czy mój system będzie działał w ekstremalnej dyscyplinie.

  4. #4
    wygląda czysto i prosto z przyzwoitym testem historycznym (nie, że one znaczą dużo) dlaczego dodałeś nowy wskaźnik? co używasz drugiej fioletowej ma?

  5. #5
    Cześć Iang Nie jestem pewien, czy nadal jesteś w pobliżu, ale właśnie odkryłem wykresy Renko i zgadzam się z tobą w 100%. Również zorientowałem się, że 5ema ze stochastycznym to doskonale dobry system. Nigdy nie uważałem TDI za ... interesujący. Napisałem kilka zasad i chciałbym się podzielić .... Zasady Renko Zasady gry; Po zielonym zapaleniu min 3 świec i kończącym się powyżej 5 ema, czekamy na białą świecę, aby utworzyć ponad 5 ema i sprawdzić, czy stochastyka przekroczyła (biorąc pod uwagę kąt schodzenia i blisko lub powyżej linii 80). Zatrzymaj się nad ostatnią zieloną świecą i zostajesz przeniesiony do BE po jeszcze jednej białej świecy, (lub gdy pojawia się zielony znak anulowania handlu) zatrzymuj się w ruchu zatrzymując się nad każdą białą świecą, aż zatrzymasz się lub pozostań przy BE, aż zielona świeca uformuje się na lub poniżej 5 ema. To jest sygnał, aby przejść długo (na następnej zielonej świecy), jeśli stochastics jest zgodna. Jeśli będziesz miał krótką chwilę i przestaniesz, gdy następna świeca będzie zielona, ​​możesz ponownie wejść, jeśli ta zielona świeca znajduje się powyżej 5 ema, a następna świeca jest biała powyżej lub poniżej 5 ema, a stochastyka jest nadal przekreślona - rób to tylko raz , następnie musisz poczekać na inną konfigurację.

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Iang Nie jestem pewien, czy nadal jesteś w pobliżu, ale właśnie odkryłem wykresy Renko i zgadzam się z tobą w 100%. Również zorientowałem się, że 5ema ze stochastycznym to doskonale dobry system. Nigdy nie uważałem TDI za ... interesujący. Napisałem kilka zasad i chciałbym się podzielić .... Zasady Renko Zasady opuszczania; Po zielonym zapaleniu min 3 świec i kończącym się powyżej 5 ema, czekamy na białą świecę, aby utworzyć ponad 5 ema i sprawdzić, czy stochastyka przekroczyła (biorąc pod uwagę kąt schodzenia i blisko lub powyżej linii 80). Stop idzie powyżej ostatniej zielonej świecy ...
    Hej Knot, jakakolwiek możliwość opublikowania próbki wykresu ....... i tak zgadzam się z tobą na TDI ...... czy już wdrożyłeś ten wskaźnik?

  7. #7
    lubię to
    długie tylko luźniejsze? wtf? renko jest bardzo ładne, ale za darmo tylko mt4 lub?

  8. #8
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Hey Fudge, każda możliwość opublikowania próbki wykresu ....... i tak, zgadzam się z tobą na TDI ...... czy już wdrożyłeś ten wskaźnik?
    Hej, 4xplosion, nie, nie włączyłem tego wskaźnika. Natknąłem się na młodego chłopaka imieniem Kevin, którego można znaleźć tutaj
    nullon stworzył kilka unikalnych wskaźników renko, które są całkiem sprytne. Spójrz ... Miałem problem z aktualizacją wykresów Renko, a firma Axi i Global Prime nawet nie pokazały wykresów. Więc te wskaźniki działają na wykresie na żywo, co jest miłe. Arlucad zasady zostaną odwrócone w przypadku transakcji kupna ...

  9. #9
    Witaj Cfudge, Dzień dobry, ... czy mogę wiedzieć, ile pestek na cegłę renko używacie do ustawienia? Dzięki, Budi

  10. #10
    Hej Budi, myślę, że wszyscy Renko skończyli wątek prostszy, niemożliwy, ciesz się, Chris.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.