1 minuta Scalping - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: 1 minuta Scalping

  1. #11
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Kryty bez zestawu alarmowego do skalpowania to ... ja. Nie wspominając już o tym, że bez dodatkowych filtrów MULTIPLE prędzej czy później ulegnie awarii w czasie hardcore'owych dni.
    Mój przyjacielu, cały czas siedzę przed ekranem, Paul Time, jestem tym, który robi alarm. dodaję 2 EMA, 40 i 100. dla filtra
    https://www.forex-instant.com/attach...1428462170.mq4

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} DUDE super, aby zobaczyć swój wątek ,,,, nie zapomnij zamieścić tutaj również w niepewne dni. dzięki, że pomogłeś nam i pokazałeś kilka świateł
    Obiecuję wam, wyniki, każdego dnia na zakończenie londyńskiej sesji. mam nadzieję, że wszyscy sobie pomożemy

  3. #13
    Interesujący Egipt, spróbuje. Mam nadzieję, że wątek będzie prosty i nie pozwoli większej liczbie osób dodawać kolejnych potwierdzeń lub pozwolić na tworzenie EA, jak to ma miejsce w przypadku większości wątków.

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Zgadzam się, że wraz z upływem czasu uzyskasz dokładniejszy i lepszej jakości handel. Po prostu podoba mi się 1 minuta tf, ale od czasu do czasu szukam, żeby się przytulić. rzuć okiem na handel, który wziąłem wczoraj {image}
    Myślę, że jeszcze jedna linia ma będzie odpowiednia jako linia cenowa, albo może wynosić 5 ma albo HA z 2 lub 3 okresami

  5. #15
    Wygląda na to, że fajnie, eg, jestem na sesji NY, do zobaczenia wokół AG

  6. #16
    1 Załącznik (i) Myśli poniżej na zrzutach ekranu, Używam ADX z praktycznie wszystkim, tak ustawienia są nieco inne w każdej ramce czasowej i tak naprawdę nie potrzebujesz MACD specjalnie, ale każdy inny indi jak RSI, Stoczo itd., ADX zawsze comliments indiorsystem w lepszy sposób. Drugi nigdy nie ma ustalonego poziomu, na przykład 0 lub 50 linii zawsze definiuje poziom, patrząc na historię fałszywych przerw.

  7. #17

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Myśli poniżej na zrzutach ekranu, używam ADX-a z praktycznie wszystkim, tak ustawienia są nieco inne w każdej ramce czasowej i tak naprawdę nie potrzebujesz konkretnie MACD, ale jakikolwiek inny indi jak RSI, Stoczo itd., ADX zawsze comliments indiorsystem w lepszy sposób. Drugi nigdy nie ma ustalonego poziomu, na przykład 0 lub 50 linii zawsze definiuje poziom, patrząc na historię fałszywych przerw. {obraz}
    dziel się doświadczeniami i szablonem z podziękowaniami

  8. #18
    1 Załącznik (y) na początku dnia, wydaje się, że idziemy w górę, ale nie zakochajmy się w handlu, jeśli indi spadnie poniżej 0, idźcie krótko

  9. #19
    Na 1 minutę Scalping i ile czasu dziennie lub jak?

  10. #20
    1 Załącznik (y) Indior z twoim egy działa lepiej w M5 Time Frame i widziałem, próbowałem optymalizacji przy różnych parametrach. To jest od 2018: po prostu nie wiem o używaniu go tylko podczas sesji w Londynie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.