Gra Mug - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Gra Mug

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} To kanały Keltnera na moim wykresie, które są nieco inne niż zespoły Bollingera. Ale szczerze mówiąc, jeśli wolisz zespoły Bollingera, możesz użyć ich zamiast tego. Celem kanałów Keltner jest ustalenie, czy cena jest w trybie kontynuacji trendu, trybu wycofania lub trybu konsolidacji. Jeśli cena jest wyższa niż ta, która została ot tego dnia, uważam, że trend na ten dzień wzrośnie, a ja zajmie mi tylko długie pozycje. Tryb kontynuacji jest obserwowany, gdy cena przylega do kanału Keltnera w kierunku trendu, ledwo ...
    Więc na zdjęciu 2 jest naprawdę i trend wzrostowy, a teraz obniżka? Dziękuję Ci. Z poważaniem

  2. #12
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Więc na zdjęciu 2 jest naprawdę i trend wzrostowy, a teraz obniżka? Dziękuję Ci. Z poważaniem
    Tak to prawda. Jeśli spojrzymy na wykres godzinowy, ta żółta ramka jest obrazem 2. Widać, że przed kanałem Keltnera znajdowały się 4 pełne paski, więc dobrze się stało, że się wycofamy.
    Jeśli masz wolną przestrzeń ekranu, dobrze jest mieć również wykres godzinowy, aby dać ci perspektywę większego obrazu.

  3. #13
    Dobre rzeczy, Buba. Pomyślałem, że to będzie pasująca piosenka tematyczna; Wstawiono wideo

  4. #14
    Dziękuję Bube za twój wkład. Oczekiwanie na zasady wyjścia z wejścia, a także o kubek

  5. #15
    Ciekawy również co do twojej metodologii. Te nieliczne transakcje w twoim TE przypominają najbardziej płodnym scalpera, jaki znam. Rzadko zyskał więcej niż 5 na jednej transakcji i sprzedał około 7 par. Był pracowitym facetem. Od tego czasu przestał handlować i kupił firmę Fedex (być może UPS, nie pamiętam). Jeśli chodzi o ”PeriodConverter”, działa dobrze z kilkoma zastrzeżeniami. • Otwórz nowy pusty wykres i ustaw na jedną minutę. • Wróć co najmniej miesiąc do historii za pomocą przycisków Page Up lub Home Page. • Załaduj ”PeriodConverter”, jak mówi Buba, i zmień ”Współczynnik mnożnika okresu” na 2. • Idź do pliku - otwórz offline i znajdź swój wykres 2 minutowy. Musisz opuścić wykres 1minute (z ”PeriodConverter”) otwarty. Przygotowałem 1 2-minutowe wykresy obok siebie, więc zawsze mogę szybko sprawdzić, czy aktualizacja 2 minuty jest poprawna. • Jak pamiętam, po zamknięciu MT4 i ponownym otwarciu może zajść konieczność ponownego wykonania tego procesu. Nie próbowałem tego w około 2yrs, więc może to zostało zaktualizowane. Powodzenia

  6. #16
    Świetne wyniki do tej pory ..... BubaYaga Załóżmy, że twój początkowy depozyt wynosi 3000 $, a twój zwrot w pierwszym tygodniu wynosi 12% (360 $ tylko za 18 pipsów). Oznacza, że ​​grasz 2 partie na handel (TP 5, SL 3). Łącznie 7 transakcji do tej pory (5 TP, 2 SL) Nieźle.
    Wszystkiego najlepszego....

  7. #17
    @ Diamonddbw, dzięki za heads up na 2min chart, czekam na ten wątek ...

  8. #18

  9. #19
    dobra metoda skalpowania. ale czego dokładnie szukasz podczas tworzenia wpisu?

  10. #20
    hmmm ... wygląda obiecująco, powiedz nam więcej o swoich zasadach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.