O ile łatwiej można to uzyskać? - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: O ile łatwiej można to uzyskać?

  1. #21

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzięki za indior Moja ulubiona wersja to V1 Cheers Ezzy
    Cześć Ezzy Im zainteresowane, aby wiedzieć, dlaczego v1 jest twoją ulubioną wersją v3?

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Właśnie zaktualizowałem V.3. Dostaję niebieskie strzałki, ale nie ma czerwonych strzałek na EURUSD lub GBPUSD. 7:30 ET. Wygląda na to, że istnieje wystarczająca tendencja do tworzenia czerwonych strzał. Pomoc Mrówki? Dziękuję Paul
    Niebieskie i żółte strzałki, które wierzę. Bez względu na to, aby uzyskać żółte strzałki, roc musi znajdować się ponad linią 0,0, której nie było

  3. #23
    Buju Podoba mi się indior. Strzałki są w porządku, ale kolory działają tylko na czarnym tle. To był tylko osobisty gust, jednak wolałem kropki, ale z możliwością zmiany rozmiaru i koloru kropek.

  4. #24
    2 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Witaj Ezzy Im zainteresowałam się, dlaczego v1 jest twoją ulubioną wersją v3?
    hmm Mogę teraz zobaczyć dlaczego, po prostu patrząc na zrzut ekranu, chociaż v1 miał tylko 5 buforów i bardzo niewiele obliczeń. Może tracimy stracone szanse, mając więcej buforów? Na zrzucie ekranu widać v2 (20 buforów przeciwko v3 100 buforów), co próbuję osiągnąć dodając kolejne bufory, jest spójnym, opłacalnym sygnałem, który będzie używany w EA i rozmawiam z moją znajomą zeszłej nocy (doktorat z matematyki) powiedział, że powinienem spróbować 1000 buforów, cóż, to może być za dużo. Zamierzam więc dodać funkcję, aby zmienić bufory, na których można wykonać kalc, ale jednocześnie martwię się, że jestem w stanie dostosować go zbyt wiele, to ostatecznie wyląduje w sytuacji dopasowania krzywej, która jest dobra dla przeszłych danych. Rzeczą, która mnie zastanawia, są komentarze od ponad 200 downloaderów ??? czy ludzie po prostu ściągają, patrzą na coś przez 5 minut i przechodzą dalej ... może to, że Forex jest nowością dla większości ludzi, nie traktują tego poważnie i są zadowoleni z ich pracyżycia? lol well thats nie ja, Ill zrobię to bez niczyjej pomocy, oczywiście, te, które skaczą na tym pociągu ze mną, pójdą do raju. Nie przestań myśleć o jutrze ... Fleetwood Mac To będzie moje jeden dzień.


  5. #25
    buju ... Po prostu chcę podziękować za twoją ciężką pracę nad tym indiorem. Obserwowałem to na moich listach przez ostatnie kilka dni. Może nie widzę lasu dla drzew, ale nie mogę wymyślić, jak go wykorzystać. Rozumiem, że wchodzę (myślę) w żółtą lub niebieską kropkę, ale co robimy po tym? Niektóre guie na egy za korzystanie z niego byłoby bardzo docenione.

  6. #26

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Rzeczą, która mnie zastanawia, są komentarze od ponad 200 downloaderów ???
    Dobra robota. Dzięki. Sprawdzałem to w sprawie malowania i to indi nie odmalowuje, o ile widzę. Hmm ... prawdopodobnie może być blisko Świętego Graala (ha-ha), jeśli używasz mądrze i z prawym MM ... Czy mógłbyś dodać jeszcze jedną parę dla v.3 (niewiele skorelowaną z poprzednią) jako CADJPY lub NZDCAD. .. W każdym razie - dzięki jeszcze raz ....

  7. #27
    HopeTanLog i Pakeha, czy jesteście handlowcami pełnoetatowymi?

  8. #28

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć, jestem zainteresowany tym, dlaczego v1 jest twoją ulubioną wersją v3?
    Cześć buju, dziś mam ciężki dzień, ale odpowiem dziś wieczorem. Twoje zdrowie

  9. #29
    Wykonuję analizę historyczną za pomocą symulatora FXBlue i danych Dukascopy 99,9%. Nic nie jest idealne, a symulator może czasami pokazywać błędne dane. Pozostaje jeszcze jedno pytanie do Buju: czy myślisz, że strzały mogą pojawić się na początku świecy i znikają po jej zamknięciu (tzw. Odmalowanie)? Również przeciwnie - strzałka może pojawić się dopiero po zamknięciu wyglądającym tak, jakby pojawiła się na otwartej przestrzeni? Ty, jako autor, znasz lepiej algorytm twojego indi. I mogę powtórzyć - indi wygląda bardzo obiecująco. Najpierw spróbuję tego na demo przez kilka miesięcy ...

  10. #30
    2 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wykonuję analizę historyczną za pomocą symulatora FXBlue i danych Dukascopy 99,9%. Nic nie jest idealne, a symulator może czasami pokazywać błędne dane. Pozostaje jeszcze jedno pytanie do Buju: czy myślisz, że strzały mogą pojawić się na początku świecy i znikają po jej zamknięciu (tzw. Odmalowanie)? Również przeciwnie - strzałka może pojawić się dopiero po zamknięciu wyglądającym tak, jakby pojawiła się na otwartej przestrzeni? Ty, jako autor, znasz lepiej algorytm twojego indi. I mogę powtórzyć - indi wygląda bardzo obiecująco. Najpierw spróbuję tego na demo przez kilka miesięcy ...
    Cześć, dziękuję bardzo za twój wkład i pomoc. Zaktualizowałem pierwszy post z nową wersją 4, łącząc wszystkie funkcje poprzednich wersji w jedną. - zmieniać rozmiary i kolory strzałek - patrz:
    https://docs.mql4.com/constants/obje...ants/wingdings- obliczenia procesu i wyświetlacze na buforach od 0 - 100 Jeśli chodzi o malowanie, jest to możliwe, ponieważ strzałki są sterowane za pomocą buforów, jedynym sposobem, aby go nie przerysowywać, jest aktualizowanie indioru tylko na każdym nowym pasku, który ten indior ma nie, jest zakodowany, aby aktualizować co 1 minutę, niezależnie od okresu wykresu. Wynika to z dużego zapotrzebowania na procesor, gdy buffers_to_count są ustawione na wysoki poziom, jeśli nie zostanie to zrobione terminal MT4 zasadniczo się rozłączy. Możesz testować przez egy tester, a nawet uruchamiać wiele osób z różnymi ustawieniami, dzięki czemu możesz zobaczyć, jakie efekty przydarzą się w różnych ustawieniach.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.