Wyprodukowano w 100% Winrate EA - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Wyprodukowano w 100% Winrate EA

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {obraz}
    Widzę. Nie wiem, jak połączyć konto platformy Jforex z jakąkolwiek platformą analityczną. Czy pisałeś tylko platformę EA for Jforex? A tak przy okazji, jak to teraz działa? Pozdrowienia.

  2. #12
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Rozumiem. Nie wiem, jak połączyć konto platformy Jforex z jakąkolwiek platformą analityczną. Czy pisałeś tylko platformę EA for Jforex? A tak przy okazji, jak to teraz działa? Pozdrowienia.
    Mogę go zastosować do każdej platformy, która ma potrzebne dane. Jest to podstawowe dane rynkowe, więc rozszerzenie kodu na inną platformę nie stanowi problemu. Zmodyfikowałem parametry i wykonałem 109 transakcji 03/07/2018 - 04/07/2018 z nich 18 jest nadal otwartych, a reszta z nich była szybsza. Mam teraz 15% wypłat na koncie i wciąż pracuję nad tym, jak zmniejszyć wypłatę, kiedy te 18 blisko przewiduję, że początkowa wartość kapitału wzrośnie o 10%, przewiduję, że nastąpi to w tym tygodniu. Jeśli moje twierdzenia są poprawne, transakcje te nie mogą zawieść, ale w ich obecnym stanie mogą spowodować utratę 100 pipsów na handel. A teraz mam łącznie 300 pipsów w ach, z 18 otwartymi transakcjami. Mam dużo danych do sprawdzenia i przewiduję, że moje wypłaty będą wynosić 0%. Godspeed, NightOwl.

  3. #13
    Widziałem wiele transakcji w ZuluTrade o kursie 98-100% wygranych przez kilka miesięcy. Ale w pewnym momencie przychodzi czas, kiedy dzieje się to gówno, które powoduje masowe DD, a nawet wymazuje konto. Aby temu zapobiec, niektórzy handlowcy używają Stop Loss, który zamyka wszystkie transakcje, jeśli DD spadnie do określonego poziomu. To tylko gra o prawdopodobieństwie, więc moje pytanie brzmi: Czy masz Stop Loss? Jeśli tak, w jaki sposób ustalić? E.g 1.5x twojego aktualnego maksimum DD

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Widziałem wiele transakcji w ZuluTrade o kursie 98-100% wygranych przez kilka miesięcy. Ale w pewnym momencie przychodzi czas, kiedy dzieje się to gówno, które powoduje masowe DD, a nawet wymazuje konto. Aby temu zapobiec, niektórzy handlowcy używają Stop Loss, który zamyka wszystkie transakcje, jeśli DD spadnie do określonego poziomu. To tylko gra o prawdopodobieństwie, więc moje pytanie brzmi: Czy masz Stop Loss? Jeśli tak, w jaki sposób ustalić? E.g 1.5x twojego aktualnego maksimum DD
    Witaj, miłe pomysły. Nie mam jeszcze y stop. Stop Loss jest tym, nad czym obecnie pracuję. Zatrzymanie wszystkich transakcji po pewnym punkcie DD brzmi smutno, nie moja filiżanka kawy. Widzisz, stworzyłem system, który wykrywa zwroty na rynku, ale wciąż ma trudny czas, wybierając właściwą stronę, więc to, co się wydarzyło do tej pory, to fakt, że transakcje zawsze kończą się wygraną, ale z powodu braku możliwości wyboru właściwego po stronie, mają dość okropną DD, a to nie do przyjęcia. Dlatego właśnie przygotowuję twierdzenie, aby wybrać właściwą stronę. EDYCJA: 13 otwartych pozycji ATM. EDIT2: 5 pozycji w lewo, 11:06 UTC.

  5. #15
    180 zwycięskich transakcji dokonanych dzisiaj i 20 transakcji otwartych teraz. Zaczynam rozumieć, jak ograniczyć przewagę.

  6. #16
    399 zwycięskich transakcji w jednym dniu z 33 kończąc na minusie na weekend. :-D Teraz kończę te przegrane transakcje, po weekendzie mam nadzieję, że pod koniec dnia stracę 0 transakcji.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.