46 USD do 0 USD - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: 46 USD do 0 USD

  1. #11
    Saldo konta zostało obniżone do poniżej 30 USD kilka dni temu (około tygodnia), co było wynikiem mojej pracy nad rynkiem próbującym zbudować moje konto. Dlatego nie jestem w stanie kontrolować swoich emocji i nie podążać za moimi zasadami. Jednak pracuję nad tymi problemami i wracam do miejsca stabilnego emocjonalnie, a nauczyłem się mniej, wkrótce wrócę do TE. Ale przyznałbym, że odzyskanie z 85% wypłaty będzie trudne, ale jeśli to zrobię, poziom pewności, jaki będę miał w stosunku do mojego systemu, będzie silniejszy niż kiedykolwiek i nie będęnie skończy się sytuacja.

  2. #12
    Z drugiej strony znalazłem się w takiej sytuacji, kiedy zwiększam swój rozmiar i doświadczam 9 przegranych z rzędu, między nimi są zawody, ale z jakiegoś powodu tylko handluję przegranymi.

  3. #13
    Wszystkie transakcje podjęte dzisiaj opierały się na mojej metodzie 10 zwycięstw z rzędu bez przegranych transakcji pomiędzy brakami transakcji. Ryzyko nagród 1: 1 Miałem szczęście. Edytuj teraz 11 wygranych

  4. #14
    Dzisiejszy dzień był zły, nie dlatego, że obecnie jestem w remisie, ale dlatego, że wziąłem handel, który nie przestrzegał moich zasad. Rzadko zdarza się to, ale ważne jest, aby przedsiębiorca ustawił swoje zasady w kamień.

  5. #15
    Po wprowadzeniu kilku istotnych zmian w moim podejściu do handlu i mojej metody. Widziałem znaczną poprawę wyników, nie jestem tak opłacalna, jak bym chciał, ale po przetestowaniu mojej metody dla 150 transakcji wyniki są zgodne z oczekiwaniami. Osiągnąłem zysk w wysokości 0 $ dla wielu, co może wydawać się rozczarowaniem i porażką, ale pozwala mi załatwić szczegóły. Podczas 150 transakcji popełniono kilka błędów, które zabrały mi moje zyski. Nieprawidłowe działanie EA spowodowało, że straciłem dodatkowe 25 USD, ponieważ handel był miejscem o wielkości 5 razy większej od zamierzonej. Kilka zleceń z limitem uruchamianych z powodu rozszerzenia spreadu kosztuje mnie około 12 USD. Łamanie reguł i próba pozwalania, aby zyski były dwa razy większe, kosztują mnie - 12 USD zamiast 12 lat. I kilka chwil, w których brałem udział, który nie spełniał moich zasad. Gdyby te błędy nie zostały popełnione, byłbym w tej chwili głęboki w zyskach. Pomimo faktu, że handluję relatywnie dużą wielkością i płacę średnio 30 centów prowizji za handel. 150 transakcji x. 30 = 45 USD. Po uwzględnieniu wszystkich tych szczegółów, nie byłbym w pobliżu BE, gdybym handlował bez krawędzi.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.